Dzień dobry : )

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Żuczek
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2016, 16:16
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Dzień dobry : )

Postautor: Żuczek » 11 lut 2016, 16:37

Od mniej - więcej dwóch tygodni podczytuję Forum z ukrycia, więc postanowiłam się w końcu zarejestrować. "Wciągnęło mnie" ; )
Mam na imię Justyna. Jako dziecko zostałam ochrzczona w KRK i do ok. 10 roku życia byłam gorliwą katoliczką. Później pobłądziłam, ale teraz myślę, że to dobrze, bo w końcu trafiłam do Protestantów (wyznanie ewangelicko - augsburskie). Czytam Pismo, chodzę do kościoła, staram się żyć po chrześcijańsku. Nie miałam jeszcze konwersji, ale Synka ochrzciłam u Lutrów.

Nadal na pewno będę więcej czytać, niż pisać, bo wiele jeszcze muszę się dowiedzieć.

Witajcie : )


Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry : )

Postautor: MrSponge » 11 lut 2016, 17:38

Witaj! :->


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry : )

Postautor: Imperator » 11 lut 2016, 18:23

Witaj.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry : )

Postautor: Samolub » 11 lut 2016, 18:46

:chillout: brać ją

Żartowałem =D dzieńdobry


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
wisnia2168
Posty: 383
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:18
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Świdnica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry : )

Postautor: wisnia2168 » 11 lut 2016, 21:49

Witaj serdecznie! Fajnie, ze ktoś w moim wyznaniu :D Mam nadzieję że forum cię zbuduje :) ..Albo postawi jeszcze więcej pytań :d


Teza 62: Prawdziwym skarbem Kościoła jest najświętsza Ewangelia chwały i łaski Bożej.

Moja strona Jedynie Krzyż
https://www.facebook.com/JedynieKrzyz/

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości