witam

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Katarzyna1234
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2016, 15:50
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

witam

Postautor: Katarzyna1234 » 23 maja 2016, 16:29

Witam was, narodziłam się z Ducha Świętego 1996 roku. pozdrawiam was wszystkich...


kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: witam

Postautor: kasiapelasia » 23 maja 2016, 17:22

Witaj siostro, pięknie napisane.


Eveninger
Posty: 75
Rejestracja: 29 gru 2015, 14:36
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: EARTH
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: witam

Postautor: Eveninger » 23 maja 2016, 19:47

Katarzyna1234 pisze:Witam was, narodziłam się z Ducha Świętego 1996 roku. pozdrawiam was wszystkich...

Witaj! Opowiedz coś więcej :)
Jak to się stało, że się narodziłaś? Jaki był powód?
Należysz do jakiejś konkretnej denominacji?
Co skłobiło Cię do uwierzenia w Pana Jezusa Chrystusa?


Katarzyna1234
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2016, 15:50
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: witam

Postautor: Katarzyna1234 » 24 maja 2016, 19:38

Oj ciężko pisać bo tyle przeżyłam przed nawróceniem rzeczy które doprowadziły do tej decyzji/chwili :) może odpowiem na pytania będzie łatwiej...narodziłam się na nowo ponieważ - zaczęłam czytać Biblię żeby przekonać osoby które mi mówiły co w niej jest napisane do tego że to nie jest prawda. Chciałam podważyć to co głosiły, jak zaczęłam czytać od nowego testamentu (tylko taki był w domu) Bóg zaczął prześwietlać moje życie zobaczyłam że żyję w grzechu, Słowo pokazywało mi moje życie bardzo wyraźnie, pokutowałam..."zakochałam" się w Bogu i oddałam mu swoje życie, nie widziałam innego sensu w życiu jak tylko być z Nim :) słowo z ew.Jana 17.3 stało się dla nie żywe "a to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Jezusa Chrystusa, którego posłałeś".... odnośnie denominacji nie należę do żadnej z wielu powodów m.in.szerzący się ekumenizm, psychologia zastępująca prowadzenie Ducha Świętego, budowanie Kościoła przez ludzi nie Jezusa, coaching w kościołach itd. jeśli nie wszystko napisałam Eveninger to śmiało pytaj :)


Eveninger
Posty: 75
Rejestracja: 29 gru 2015, 14:36
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: EARTH
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: witam

Postautor: Eveninger » 24 maja 2016, 20:07

Katarzyna1234, super! Dzięki za odpowiedź! :) ze mną było podobnie :-P też chciałem udowodnić, że Biblia to kłamstwo. No cóż, Bóg chciał inaczej! :)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: witam

Postautor: Samolub » 24 maja 2016, 22:40

Witam serdecznie, kolejna juz Katarzyna na forum :thumbup:

Katarzyna1234 pisze:odnośnie denominacji nie należę do żadnej z wielu powodów m.in.szerzący się ekumenizm,


No tak, ekumenizm z KRK jest niepokojacy w tej formie

Katarzyna1234 pisze:psychologia zastępująca prowadzenie Ducha Świętego


Tez zgoda, psychologia to nauka pomocnicza lub ruchoma.


Katarzyna1234 pisze:budowanie Kościoła przez ludzi nie Jezusa, coaching w kościołach itd.



Zgoda, uważam że bez Ducha Świetego i jego prowadzenia sam czlowiek nikogo nie nawroci czy powoła

Chciałem jeszcze zapytac w jakim przedziale wiekowym sie znajdujesz.
Masz jakieś ulubione wspolnoty, denominacje ktore odwiedzasz?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Katarzyna1234
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2016, 15:50
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: witam

Postautor: Katarzyna1234 » 25 maja 2016, 08:03

Samolub pisze:Chciałem jeszcze zapytac w jakim przedziale wiekowym sie znajdujesz.
Masz jakieś ulubione wspolnoty, denominacje ktore odwiedzasz?


przedział wiekowy okolice 40-tki :) nie mam ulubionych wspólnot ani denominacji, funkcjonuję w małej grupie znajomych z którymi mam kontakt, wraz z mężem czytamy Słowo Boże, rozważamy, modlimy się. Od 3 lat jesteśmy poza kościołami instytucjonalnymi i na razie nie widzimy żeby miało to się zmienić...


Katarzyna1234
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2016, 15:50
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: witam

Postautor: Katarzyna1234 » 25 maja 2016, 08:05

Eveninger pisze:Katarzyna1234, super! Dzięki za odpowiedź! :) ze mną było podobnie :-P też chciałem udowodnić, że Biblia to kłamstwo. No cóż, Bóg chciał inaczej! :)


ja bardziej chciałam udowodnić że w Biblii pewnych rzeczy nie ma mimo iż jej nie znałam :)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: witam

Postautor: Samolub » 25 maja 2016, 09:04

Właśnie Kasiu, proszę o jakąś analize opartą o Wasze doświadczenia: Męża i Twoje że zdecydowaliście się nie angażować wyłacznie w jedną wspólnotę. Piszę wyłącznie bo rozumiem że poza konkretną przynależnością uczeszczacie do różnych wspolnot tylko nie angazujecie się wyłącznie bądź jako formalni członkowie.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Katarzyna1234
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2016, 15:50
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: witam

Postautor: Katarzyna1234 » 25 maja 2016, 09:26

Chyba mnie nie zrozumiałeś :) nie chodzimy i nie odwiedzamy żadnych wspólnot. Nie jesteśmy tzw. wędrownymi chrześcijanami, jeśli jesteśmy we wspólnocie to jesteśmy całym sercem, myślę że sama nazwa wspólnota mówi sama za siebie :) na dzień dzisiejszy mamy kontakt z ludźmi wierzącymi z różnych kościołów instytucjonalnych a także ze wspólnot domowych (Ci niestety są zbyt oddaleni od nas żeby częściej z nimi się widywać).
Jeśli miałbyś jeszcze jakieś pytania to pisz :)


gulek
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2016, 22:46
wyznanie: Anglikańskie
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: witam

Postautor: gulek » 28 maja 2016, 22:52

Również witam!


Mam ostatnio wzdęty brzuch i co teraz...

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości