Przebaczcie

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
krzysiekniepieklo
Posty: 242
Rejestracja: 23 sty 2019, 23:17
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Blog "Komunia dla każdego"
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Przebaczcie

Postautor: krzysiekniepieklo » 23 sty 2019, 23:30

Chciałem was prosić o przebaczenie tego wszystkiego zła, które Was spotkało od Kościoła Katolickiego. Chciałbym to zrobić w imieniu wszystkich katolików ale nie mam takiego upoważnienia. Przepraszam Was za Sobór Trydencki, za wojnę trzydziestoletnią i za to wszystko, co znosicie od katolików po dzień dzisiejszy. Proszę jeszcze raz. PRZEBACZCIE.


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przebaczcie

Postautor: nadrozd » 29 sty 2019, 22:42

Daj spokój Krzysiek co ty winien.....


Pokaże ci pewna analogię.
Wiesz ze nowe Ipady maja wady i sie gną ?

Szefowstwo powedziało że tak ma być..... -> http://booktour.tips/2018/12/apple-says-2018-ipad-pro-bending-is-a-feature-not-a-bug/
a wstyd maja ci co musza zbierac reklamacje i przepraszać za nie swoje decyzje....
"A ja chciałem prosic o przebaczenie wszystkich którzy doznali zła od Apple i kupili zginającego sie Ipada. ."
ale bedą je sprzedawać dalej mimo wstydu bo nie mają gdzie pójść a musza mieć jakaś prace i u3mać rodziny,.


Jedyne co można czuć to empatię... bo ja bym sie pewnie tez żle się czuł w takiej sytuacji...


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości