Pokój Wam.

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Dariusz Salamon
Posty: 5
Rejestracja: 05 lip 2020, 21:42
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Uczeń Jezusa z Nazaretu.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Pokój Wam.

Postautor: Dariusz Salamon » 05 lip 2020, 22:16

Trafiłem tutaj przypadkowo, postanowiłem się zarejestrować, coś o mnie?

Prowadzę blog o tematyce nazwijmy to religijnej, jeśli chcesz na niego zerknąć to zapraszam - https://www.salon24.pl/u/salamon/105886 ... m-papiezem

nie wiem czy można tutaj linkować, więc TAKŻE podam jak trafić na mój blog, wpisz w wyszukiwarkę: Dariusz Salamon Salon24 , albo wpisz w wyszukiwarkę po prostu: Setki milionów ludzi mniema iż posiada ważny chrzest

Ciekawy jestem Twojej opinii o treściach jakie tam zamieszczam, chętnie przyjmę konstruktywną krytykę czy jakieś inne uwagi, które mogłyby mi pomóc.

Dobrego Wieczoru i Łaski od Ojca Pana Jezusa Wam Życzę.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pokój Wam.

Postautor: KAAN » 05 lip 2020, 23:18

Witaj na forum :) , czytałem nieco z twoich artykułów i myślę, że wiele jeszcze spraw Ewangelii powinieneś zrozumieć na swojej drodze życia. Zapraszam do dyskusji, zadawania pytań w odpowiednich działach forum.

P. s.
Z chrztem to nie jest tak jak piszesz...


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pokój Wam.

Postautor: MieczDucha » 06 lip 2020, 17:26

Witaj i wszelkich JEZUSOWYCH łask ku podążaniu wąską drogą pełnienia JEGO woli ...


Dariusz Salamon
Posty: 5
Rejestracja: 05 lip 2020, 21:42
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Uczeń Jezusa z Nazaretu.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pokój Wam.

Postautor: Dariusz Salamon » 13 lip 2020, 09:22

Witam Ponownie

Nie widzę możliwości odpowiedzi na poszczególne odpowiedzi... \ a więc odpowiem w jednym poście dwóm osobom.

Miecz Ducha - Dziękuję i życzę Tobie również Łaski od Pana naszego oraz od Jego Ojca, czy podkreślenie słowa Jezus - JEZUSOWYCH miało ZAWIERAĆ w sobie jakiś przekaz?

Kann - Chętnie czegoś się od Ciebie nauczę, jak i od każdej innej osoby, która cokolwiek może wnieść w moje zrozumienie, fajnie, Że odwiedziłeś mój blog i tutaj mam pytanie do Ciebie bo napisałeś, że "to nie jest tak jak ja napisałem o chrzcie", mógłbyś mi powiedzieć, gdzie czy w czym się mylę?

Nie wiem, może trzeba ten wątek przenieść gdzieś na forum?


Pokój Wam wszystkim czytającym i Łaski Życzę.


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokój Wam.

Postautor: Noemi » 13 lip 2020, 22:03

Dariusz Salomon, to jest strona powitalna , załóż nowy temat w innym odpowiednim dziale


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pokój Wam.

Postautor: MieczDucha » 29 lip 2020, 15:42

Dariusz Salamon pisze:
Miecz Ducha - Dziękuję i życzę Tobie również Łaski od Pana naszego oraz od Jego Ojca, czy podkreślenie słowa Jezus - JEZUSOWYCH miało ZAWIERAĆ w sobie jakiś przekaz?



nie ma tutaj żadnego ukrytego przekazu, po prostu słowo JEZUSOWYCH wyraźnie wskazuje na źródło, niż słowo BOŻYCH które często jest różnie postrzegane, rozumiane przez różnych ludzi. Pozdrawiam



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości