Cześć

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
kaenen
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2020, 10:49
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: były charyzmatyk 3 fali, obecnie zaczynający od nowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Cześć

Postautor: kaenen » 18 sie 2020, 21:56

Cześć jestem nowy na tym forum i witam wszystkich serdecznie.
Jestem wierzącym od 30 lat z czego dużą cżęść spędziłem w radykalnych charyzmatycznych środowiskach (trzecia fala, ruch wiary itp.). Rozstałem się z tym środowiskiem 4 lata temu. Bycie tam okazało się dla mnie ślepą uliczką i przyniosło niestety do mojego życia wiele rozczarowań, emocjonalnego i duchowego spustoszenia. Niewiele z tego zostało, praktycznie sam fundament, wiara w to że Jezus umarł za mnie i odkupił moje winy. Obecnie nie jestem związany z żadną społecznością (może za jakiś czas to się zmieni, na razie nie jestem na to gotowy), odbudowuję z Bożą pomocą swoje życie na fundamencie Słowa (mogę śmiało powiedzieć że to "nowy początek" w moim życiu)


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć

Postautor: KAAN » 18 sie 2020, 22:18

Witaj, milo cię poznać :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
believer
Posty: 600
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:11
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: z Milczącej Planety /Thulcandra/
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć

Postautor: believer » 19 sie 2020, 07:47

Witam, interesuje mnie co myślisz o współczesnym mówieniu językami itp, czy to fakę jakiś, czy prawdziwy dar :roll: .


"Hier stehe ich, ich kann nicht anders, Gott helfe mir, Amen" ;)
kaenen
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2020, 10:49
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: były charyzmatyk 3 fali, obecnie zaczynający od nowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Cześć

Postautor: kaenen » 19 sie 2020, 16:40

Witam, interesuje mnie co myślisz o współczesnym mówieniu językami itp, czy to fakę jakiś, czy prawdziwy dar :roll:

Co do współczesnych manifestacji darów duchowych mogę powiedzieć że mam co najmniej spore wątpliwości co do ich charakteru. Niezbyt wiarygodne jest dla mnie twierdzenie że jest to "niebiański język modlitewny", po moch charyzmatycznych doświadczeniach trudno mi w to wierzyć.
W każdym razie gdy praktykowałem mówienie językami to przynosiło u mnie jedynie nakręcenie się emocjonalne. A gdy to się odbywało w grupie na nabożeństwie to prowadziło do wręcz jakichś ekstatycznych doznań.
W każdym razie teraz jestem do tych rzeczy bardzo mocno zdystansowany.


Andrzej Sienkiewicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2020, 09:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Cześć

Postautor: Andrzej Sienkiewicz » 29 wrz 2020, 09:16

Witaj


Andrzej Sienkiewicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2020, 09:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Cześć

Postautor: Andrzej Sienkiewicz » 13 paź 2020, 11:08

Witam wszystkich i życzę miłego dnia



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości