Cześć wszystkim:)

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
adorovsky
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2021, 20:15
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Cześć wszystkim:)

Postautor: adorovsky » 28 sie 2021, 21:00

Cześć,
jestem Adrian, w zasadzie to jestem biblijnie wierzącym chrześcijaninem, aktualnie uczęszczam do zboru Wolnych Chrześcijan w Warszawie, gdy mieszkałem w Częstochowie należałem do społeczności Zielonoświątkowej, a za czasów pomieszkiwania w Sosnowcu do Zboru Chrystusowego.
Chcę Wam powiedzieć jedno - Pan Bóg istnieje, jest żywym wspaniałym Ojcem, który posłał na świat swojego Syna by nas wykupić z mocy ciemności. Jestem tego pewien, bo doznałem od Boga wielkiej łaski - tej największej, dzięki której mam pewność zbawienia i życia wiecznego oraz takiej pomniejszej, ale wartej tego by się tym z Wami podzielić - Bóg łaskawie uwolnił mnie od epilepsji.

Pozdrawiam Was serdecznie, cieszę się, że mogę być częścią tej społeczności.


wyczekujący
Posty: 129
Rejestracja: 15 wrz 2018, 15:06
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć wszystkim:)

Postautor: wyczekujący » 29 sie 2021, 06:49

Witaj! :D


Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, ale ja nie dam się niczemu zniewolić.
I Koryntian 6:12
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć wszystkim:)

Postautor: KAAN » 29 sie 2021, 08:47

Witaj Adrianie :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Cześć wszystkim:)

Postautor: MieczDucha » 01 wrz 2021, 06:35

Witaj życzę ci owocnego pobytu tutaj ku chwale BOGA OJCA i UWIELBIONEGO CHRYSTUSA PANA ZBAWCY
,



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości