Postanowiłam odejść.

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postanowiłam odejść.

Postautor: Axanna » 16 cze 2008, 11:20

Kochani, ponieważ nie wypada odchodzić bez słowa pożegnania, postanowiłam napisać krócuitko, motywując swoje odejście, a także w celu ostatniej próby zaprowadzenia pokoju pomiędzy mną, a tymi których uraziłam, bądź w jakikolwiek sposób zraniłam.
Myślę, że moje odejście jest jedynym możliwym sposobem na zmianę owej sytuacji, jaka już dawno się wymknęła spod kontroli i przynosi ujmę nie tylko temu forum, ale i protestantyzmowi w całym.
Przepraszam wszystkich, kto poczuł się przez mnie skrzywdzony, a także za swoje zapewne nie zawsze właściwe zachowanie. Zdaje sobie sprawę, iż mam sporo jeszcze do naprawienia w sobie i robie dużo błędów, niestety. :-/
Szczególnie i przede wszystkim przepraszam brata jj, ponieważ sama go prosiłam, żeby pozostał, a teraz odchodzę. Wybacz bracie, sytuacja mnie przerosła i, niestety, nie jestem aż taka silna, jak zaszczytnie wnioskowała o mnie Cynthia... zresztą nie chodzi nawet o to... Nie widzę po prostu żadnej innej alternatywy, ani możliwości przebywania na jednym forum wraz z Haereticusem. Nie chcę wywoływać ciągle negatywne emocje, ani udawać, że wszystko jest OK, podczas kiedy nie jest, też nie potrafię. Nie gniewaj się, proszę.
Przepraszam Cynthie i KAANa za każde przykre słowo, jakim wyrządziłam wam krzywdę, wybaczcie mi i rozstaniemy się w zgodzie. Obawiam się, że z KAANem mamy różne pojęcia o roli kobiet i o pojęciu pokory - dla mnie w żadnym wypadku kobieta się nie równa zwierzątku, a pojęcie pokory nie równa się pozbawieniu godności. Nie mam się jednak za nieomylną i mam nadzieje, że jeżeli jestem w błędzie i postępuje źle, to Pan mnie da to poznać i wykształci we mnie ów "klejnot łagodnego ducha", jakie jedynie ma wartość przed Bogiem. Wiem, że mam pod tym względem dużo pracy i nie odbieram Tobie, KAAN, poniekąd racji w tym co mówisz.
Przepraszam Lasha, fantomika, Eliasza i admina - za przykre słowa, niewłaściwe zachowanie, a także za pozostawienie wam urzędu moderowania grup. Na pewno sobie poradzicie :)
Przepraszam również Haereticusa i mam ogromną nadzieje, że kiedyś nie będziemy tacy antagonistyczni względem siebie i życzę błogosławieństwa i wzrostu duchowego, wytrwałości i mądrości, która z góry pochodzi.
Ze swojej strony zażegnuje wszelakie urazy i niedobre wspomnienia, życzę wszystkim prowadzenia Bożego i mam ciepłe uczucia względem waszej społeczności.
Pozostańcie z Bogiem, kochani, niech was błogosławi i chroni od wszystkiego złego.
Serdecznie pozdrawiam.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Postanowiłam odejść.

Postautor: Lash » 16 cze 2008, 11:24

Axanna pisze:......
Pozostańcie z Bogiem, kochani, niech was błogosławi i chroni od wszystkiego złego.
Serdecznie pozdrawiam.

Bardzo mi smutno z powodu twojej decyzji.
Rozumie ja i musze zaakceptowac
Ale mysle ze zajrzyj za jakies 2 - 3 miesiace moze sie cos zmieni :)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Filippiarz
Posty: 256
Rejestracja: 18 maja 2008, 01:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Filippiarz » 16 cze 2008, 11:57

A próbowałaś dodać go do listy użytkowników ignorowanych?


"Wnioski wyciągane przez umysł są ograniczone do samego umysłu.
Pokazują jak działa umysł, nie mówiąc nic o rzeczywistości."
-----------
"Duch Pana był nad Jeftem"
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 16 cze 2008, 12:03

Mysle, ze ze wszystkich możliwych decyzji, podjelas te najgorsza...
Wroc, kiedy zrozumiesz nastepujace:

Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.

... oczywiście, jeśli będzie dokad wrocic. :-(


Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 16 cze 2008, 12:12

Axanna, ty mnie już kiedyś przeprosiłaś. Nie musisz więcej. A ja ci tamto dawno wybaczyłam.
Nie chciałam żebyś odeszła, a jedynie byś przemyślała to i owo. Jesteś inteligentna, znasz dobrze Pismo, nieraz tu pomagałaś. Wiele można by pisać pozytywnego o tobie.

Będzie mi ciebie naprawdę brakowało. Mam nadzieję, że wszyscy wzrośniemy w podobieństwo naszego Pana, że wrócisz i te sytuacje już się nie będę powtarzały. Te problematyczne. Hae też ma wiele do poprawy. I ja chyba najbardziej, a przynajmniej moje braki widzę najlepiej.
Życzę ci błogosławieństwa Bożego w obfitości siostrzyczko. I proszę nie miej do mnie żalu. Mam dziwne uczucie, że się dołożyłam do twojej decyzji. :(


Obrazek
Nasz Pan jest wszechmogący.
http://cnth.flog.pl/
Awatar użytkownika
Blaith
Posty: 673
Rejestracja: 29 sty 2008, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Blaith » 16 cze 2008, 12:17

Axanna, bardzo żal mi, że odchodzisz :cry: :cry: :cry: . może się jeszcze namyślisz?


Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 16 cze 2008, 17:32

Siostro, mam nadzieję że szybko do nas wrócisz bo trudno jest wyobrazić sobie to forum bez Ciebie ... :cry: :cry: :cry:


Awatar użytkownika
tsion_ben_judah
Posty: 63
Rejestracja: 16 sty 2008, 19:19
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: tsion_ben_judah » 16 cze 2008, 19:22

Hallers pisze:trudno jest wyobrazić sobie to forum bez Ciebie ...

Zaprawdę... ;(


Awatar użytkownika
iwona
Posty: 38
Rejestracja: 04 kwie 2008, 18:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: iwona » 16 cze 2008, 20:16

Axanno, przykro mi, że podjęłaś taką decyzję :cry: .
Chcę, żebyś wiedziała, że bardzo ważne było dla mnie Twoje świadectwo wiary w naszego Pana Jezusa :-> .
Dziekuję.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 16 cze 2008, 20:31

(tryb moderatora:) Posty nie związane z tematem zostały przeniesione tam gdzie ich miejsce.

Pozdrawiam,
f. (wasz ukochany moderator)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 16 cze 2008, 20:32

ponieważ mój poprzedni post poleciał do kosza (skądninąd słusznie), jeszcze raz:

axanno, mam nadzieję, że jeszcze tutaj do nas zajrzysz.
dziękuję za dobre słowo i modlitwę.

z Bogiem

:(


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 17 cze 2008, 00:54

Słuchajcie :)
Bardzo wam wszystkim dziękuje za ciepłe słowa i serdecznie jeszcze raz wszystkich pozdrawiam. Jestem bardzo z wami emocjonalnie związana, więc nie likwidowałam sobie konta poprzez zmianę poczty, ani nie chcę tego robić... jakoś ręka się nie podnosi.. Kto wie, może kiedyś sytuacja pozwoli, abym wróciła... po prostu nie mam serca definitywnie zerwać ze wszystkimi... No i jest taka sprawa, że nie piszcie mi na PW, gdyż muszę się zalogować, żeby odczytać, a nie chcę nikogo drażnić... więc, niech admini na mnie się nie pogniewają, za mała reklamę sąsiedniego forum:
http://protestancki-blog.phorum.pl/inde ... b528be1043
Na razie tam będę. Gdyby ktoś zachciał tam popisać, albo i coś do mnie napisać, serdecznie zapraszam (no i trzeba przecież wspierać rodzime fora :-D )
Trzymajcie się bracia i siostry i czuwajcie - "Pan jest blisko".


Awatar użytkownika
aska
Posty: 1618
Rejestracja: 01 kwie 2008, 22:02
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: aska » 18 cze 2008, 16:30

nie wierzę...


Awatar użytkownika
Eliasz
Posty: 1023
Rejestracja: 11 sty 2008, 15:08
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Eliasz » 19 cze 2008, 16:58

Strasznie mi przykro, Siostro, że nas opuszczasz :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szanuję Twoją decyzję, ale nie ukrywam, że będzie mi brak Twojej obecności, ale i Twoich merytorycznych wypowiedzi, które niezwykle wzbogacały to Forum :( Mam nadzieję, że wrócisz tu za jakiś czas i znów będziemy mogli mieć społeczność budowaną na Słowie. Pozostań z Panem!

::SHALOM::


DOWIEDZ SIĘ, W CO WIERZYLI PIERWSI CHRZEŚCIJANIE NA PODSTAWIE SAMYCH CYTATÓW Z I WIEKU N. E.:[/b]
1. [b]SOLA SCRIPTURA
— "Bracia, abyście na nas się nauczyli nie rozumieć więcej ponad to, co napisano" (św. Paweł Apostoł, I w. n.e. - 1 Kor 4:6, przekład BW)
2. SOLUS CHRISTUS — "Gdyż jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus" (św. Paweł Apostoł, I w. n.e. - 1 Tm 2:5, przekład EIB)
3. SOLA GRATIA — "Gdyż z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga. Nie stało się to dzięki uczynkom [...] A jeśli z łaski, to nie ze względu na uczynki, bo inaczej łaska nie byłaby łaską" (św. Paweł Apostoł, I w. n.e. - Ef 2:8.9; Rz 11:6, przekład EIB).
4. SOLA FIDE — "Wiemy jednak, że człowiek dostępuje usprawiedliwienia nie dzieki spełnianiu uczynków [...] Dostępuje go tylko dzięki zawierzeniu Jezusowi" (św. Paweł Apostoł, I w. n.e. - Ga 2:16, przekład EIB).
5. SOLI DEO GLORIA — "Ty będziesz składał hołdy Panu, Bogu twemu, i tylko Jemu będziesz cześć oddawał" (Pan Jezus Chrystus, I w. n.e. - Mt 4:10, przekład BWP)

► zapraszam serdecznie na blog baptystów dnia siódmego w języku polskim ◄

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości