ARKA TV - zmieniamy się na lepsze

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

ARKA TV - zmieniamy się na lepsze

Postautor: konto skasowane » 01 paź 2012, 14:18

Witam,

Jestem w trakcie przebudowy serwisu www.arka-tv.com
Wiem, że są na tym forum osoby, które zaglądają na stronę ARKA TV , dlatego mam wielką prośbę o małą analizę tego, co można by pozmieniać, dodać lub ująć.
Jeśli nikt nie zgłosi żadnych uwag, przyjmę tylko jedną koncepcję - mianowicie swoją własną ;-)

Aha,
Chętnie nawiążemy współpracę partnerską z innymi portalami lub serwisami chrześcijańskimi.
Pytania można zgłaszać tutaj lub na maila znajdującego się na stronie www.arka-tv.com w dziale "Kontakt"


.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 29 lis 2012, 23:08

Oto stare stało się nowe. Serwis został już praktycznie ukończony, aktualnie trwa uzupełnianie ogromnoego archiwum z kazaniami. Uzupełnienie wszystkiego zajmie około 2 misięcy : )
Chętnych zapraszam do zwiedzania nowego serwisu. ARKA TV


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 30 lis 2012, 17:52

Ja mam tu dwie uwagi ,które nie podobają mi się przy rejestracji.
!.Podanie inienia i nazwiaska /no chyba że dopuszczasz kłamstwo-ja nie/.
2.Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych.
Obecnie już się tego nie praktykuje jako obowiązek. Unikam od dawna takich instytucji, także stron w internetowych,które nie dają wyboru w tych kwestiach.
Mam nadzieję,że bez rejestracji można posłuchać i poczytać?


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 30 lis 2012, 21:48

kontousunięte1 pisze:Ja mam tu dwie uwagi ,które nie podobają mi się przy rejestracji.
!.Podanie inienia i nazwiaska /no chyba że dopuszczasz kłamstwo-ja nie/.
2.Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych.
Obecnie już się tego nie praktykuje jako obowiązek. Unikam od dawna takich instytucji, także stron w internetowych,które nie dają wyboru w tych kwestiach.
Mam nadzieję,że bez rejestracji można posłuchać i poczytać?


Oczywiście : ) Bez rejestracji można korzystać z całego archiwum PDF, MP3 oraz WIDEO

Natomiast jeśli chciałby ktoś pozostawić komentarz pod, którymś z materiałów, musi się zarejestrować. Tak samo jak tu na forum, czy na wielu innych serwisach.
W przyszłości będą (prawdopodobnie) oferowane książki, czy płyty CD/DVD lub czasopisma i zatem będzie potrzebne nie tylko imię i nazwisko lecz jeszcze adres, na który trzeba będzie przesłać przesyłkę.


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 30 lis 2012, 21:54

To zrozumiałe,że jeśli ktoś decyduje się na zakup to podaje swoje dane adresowe.
Nie odpowiedziałeś jednak na najważniejszy /dla mnie/ punt, nr.2
Przetważanie danych oznacza pełną skrzynkę przeróżnego spamu. Dla ciebie może jakiś zysk,ale dla mnie kupa nerwów.Poza tym jest to bezprawne.Każdy ma prawo nie udzielić takiej zgody,a u ciebie bez zgody nie można się rejestrować. A tym samym i kupić choćbyś oferował atrakcyjne towary.
Sorki,ale tak już mam,że nie ufam ludziom.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 30 lis 2012, 22:39

kontousunięte1, ale może się zdarzyć, że twoje dane trzeba będzie przesłać firmie odpowiedzialnej za przesyłkę, firmie kurierskiej lub drukarni, która przygotuje coś na specjalne zamówienie i bezpośrednio prześle przesyłkę na adres zarejestrowanej osoby. W takich przypadkach trzeba przekazać dane osobowe. Zatem zgoda na przetwarzanie jest konieczna niestety.

Często, a nawet bardzo często jest tak, że dany serwis, organizacja, wspólnota itp nie mają na składzie oferowanych materiałów, bo tylko pośredniczą miedzy zamawiającym a hutownią, drukarnią.

Jeśli teraz zlikwiduję opcję "przetwarzanie danych", to zarejestrowana osoba nie będzie mogła mieć dostępu do oferowanych materiałów i jeśli po jakimś czasie zmieni zdanie, bedzie musiała zakładać drugie konto. A tego nikt nie chce.

Ja tego niestety nie wymyśliłem, ale takie jest prawo : )


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 01 gru 2012, 14:23

OK.Jak już będą jakieś materiały niezbędne do pogłębienia mojej wiary i godne zakupu, to się zarejestruję.
Prawo takie nie jest.Każdy ma prawo nie zezwalać na przetwarzanie swoich danych.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 01 gru 2012, 17:20

A zarejetrowałabyś się teraz, gdyby tej opcji "Przetwarzanie danych" nie było?


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 02 gru 2012, 12:39

Na razie nie znalazłam na stronie nic,co skłoniło by mnie do rejestracji.Nazwa TV to bardzo na wyrost.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 02 gru 2012, 13:07

kontousunięte1 pisze:Na razie nie znalazłam na stronie nic,co skłoniło by mnie do rejestracji.Nazwa TV to bardzo na wyrost.


Zatem nie rozumiem tej całej dyskusji? Przecież nikt nie zmusza nikogo do rejestracji, a to że tobie wyrażanie zgody nie odpowiada, nie oznacza, że wszyscy myślą tak samo.
Rejestruje się ten, kto chce.
I jeśli ktoś w przyszłości będzie chciał coś nabyć, to i tak bedzie musiał założyć konto i zaznaczyć wszyskie zgody. Dwa razy programować tego nikomu się już nie bedzie chciało, więc jest, jak jest i nic zmieniane nie będzie.

Reszty nie komentuje... Nie pasuje Tobie rejestracja, nie pasuje nazwa, ....

Ojej... ; )

Jak kolwiek dziekuję za wszelkie uwagi i serdecznie pozdrawiam : )


.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 27 sty 2013, 19:57

Witam po dłuższej nieobecności.

Informuję, że całe archiwum zostało już uzupełnione.
W sumie było to ponad 400 kazań w formacie PDF, WIDEO oraz MP3.

Dziękujemy Bogu za wszystkich stałych czytelników naszego serwisu.
W ostatnim miesiącu liczba odsłon naszej strony przekroczyła 50 tys.

Pozdrawiamy,
Zespół ARKA-TV.com


.

Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości