Wizualny Przegląd Pisma Świętego

Inne zagadnienia biblijne
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Wizualny Przegląd Pisma Świętego

Postautor: Zbyszekg4 » 20 maja 2016, 12:16

Tego się nie da jednym zdaniem wytłumaczyć, a wielu pisać nie będę w myśl przysłowia, że jeden obraz zastępuje 1000 słów.
Po prostu otwórz link (oraz PDF) i studiuj... [link trzeba skopiować i wkleić]

chkd.pl/wp-content/uploads/2012/04/Wizualny-przeglad-Biblii.pdf


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wizualny Przegląd Pisma Świętego

Postautor: konto skasowane » 20 maja 2016, 12:31

Zbyszek podaj linka do strony na której znajduje się plik a nie do samego pliku


.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wizualny Przegląd Pisma Świętego

Postautor: Zbyszekg4 » 20 maja 2016, 14:33

Doskonale wiesz, jak lubię podawać linki... ;) Niestety tu jest tylko taka opcja - sprawdzałem. Kopiujesz w/w link, wklejasz do przeglądarki i otwiera Ci się puste pole z ramką, gdzie masz do wyboru: otworzyć lub zapisać plik PDF.
Inaczej nie umiem tego podać... [znalezione to na Chomiku i tak podaję; na PDF jest co prawda www autora, ale nieaktywna to strona, nie ma jej. Pobieranie jest bezpieczne. Takie coś spotyka się też, gdy w Googlach czegoś szukasz - od razu przekierowuje do PDF; tak jest teraz, tylko nie wiem czemu link w poście nie jest samoczynnie się otwierający - trzeba: kopiu-wklej zrobić].


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wizualny Przegląd Pisma Świętego

Postautor: kruszynka » 20 maja 2016, 17:48

Proszszsz

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 8493,d.bGg

I tam: download / studiowanie biblii / i pierwsza pozycja (choć polecam wszystkie)

Zbyszek, to najczęściej odwiedzana strona przeze mnie. Codziennie słucham wykładów z niej. Polecam również


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wizualny Przegląd Pisma Świętego

Postautor: Zbyszekg4 » 20 maja 2016, 18:18

Dzięki, Kruszynko :)
To podaję link http://chrzescijanin.strefa.pl/index.ph ... nie-biblii - na tej stronie, 1-szy od góry PDF to jest ten, który inną drogą na Forum sprowadziłem byłem... :papa:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wizualny Przegląd Pisma Świętego

Postautor: nadrozd » 21 maja 2016, 21:44

...... dzieki Zbyszek. ale to fajne jest.

W pon se to wydrukujei zabinduje w robocie.
Jak koleżanki i koledzy zobacza co mam to poewnie tez beda chcieli :)


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wizualny Przegląd Pisma Świętego

Postautor: kontousunięte1 » 21 maja 2016, 22:03

"Zaraziłam" się od Kruszynki i nie mogę od jakiegoś czasu przestać słuchać nauczania z tej strony. :yes:



Wróć do „Biblistyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości