Błędy logiczne ateistów

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Błędy logiczne ateistów

Postautor: Samolub » 13 lip 2016, 17:05

Miło poczytać, a najbardziej mi się spodobal kompot miliardletni ^_^


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Błędy logiczne ateistów

Postautor: KAAN » 14 lip 2016, 09:03

nesto pisze:To dzieci i matki na Wołyniu widocznie wołały nieszczerze do Boga, gdy je zabijano.
A wiesz jak wołały i jaka była wola i plan Boży w stosunku do nich? Tak samo jak oni zginiesz (w sensie duchowym) jak się nie nawrócisz.

Ewangelia św. Łukasza 13:4 Albo czy myślicie, że owych osiemnastu, na których upadła wieża przy Syloe i zabiła ich, było większymi winowajcami niż wszyscy ludzie zamieszkujący Jerozolimę?
5 Bynajmniej, powiadam wam, lecz jeżeli się nie upamiętacie, wszyscy tak samo poginiecie.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
betme
Posty: 533
Rejestracja: 06 kwie 2015, 00:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Błędy logiczne ateistów

Postautor: betme » 15 lip 2016, 01:01

fryderyk pisze:
betme pisze:
betme pisze:Jaką wartość ma ziemskie życie? Na skali od 1 (najnizszą) do 10 (najwyzszą).

Dla mnie moje życie ma najwyższą wartość.

Dlatego tak bardzo przejmujesz się śmiecią. Chrześcijanie nie boja się śmieci. o najwyżej umierania w cierpieniach, ale i to zniosą, bo to tylko nic nieznaczący dystans.


Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Błędy logiczne ateistów

Postautor: nesto » 15 lip 2016, 22:14

betme pisze:
fryderyk pisze:
betme pisze:
Dla mnie moje życie ma najwyższą wartość.

Dlatego tak bardzo przejmujesz się śmiecią. Chrześcijanie nie boja się śmieci. o najwyżej umierania w cierpieniach, ale i to zniosą, bo to tylko nic nieznaczący dystans.


A mi wydaje się, że niektórzy się jednak boją.
Choć śmierć jest naturalnym końcem życia...


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
betme
Posty: 533
Rejestracja: 06 kwie 2015, 00:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Błędy logiczne ateistów

Postautor: betme » 16 lip 2016, 00:05

czemu manipujesz słowami?
śmierć jest początkiem końca ciała, które zamieni się w proch. Ale duch czeka na Sąd. Ateiści nie wierzą w duszę, ale piekło i tak poczują.


Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Błędy logiczne ateistów

Postautor: nesto » 21 lip 2016, 22:45

Wielki Latający Potwór Spaghetti pomści twój niecny wpis. Uwierz w Niego bo inaczej zginiesz w Sosie Musztardowym..
To jest odpowiedź na twoje równie dziwaczne wierzenia.


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Błędy logiczne ateistów

Postautor: KAAN » 22 lip 2016, 09:43

nesto pisze:Wielki Latający Potwór Spaghetti pomści twój niecny wpis. Uwierz w Niego bo inaczej zginiesz w Sosie Musztardowym..
Dzięki tobie wiemy że spełnia się na naszych oczach jedno z proroctw dotyczących czasu końca:

II List św. Piotra 3:3 Wiedzcie przede wszystkim to, że w dniach ostatecznych przyjdą szydercy z drwinami, którzy będą postępować według swych własnych pożądliwości
4 I mówić: Gdzież jest przyobiecane przyjście jego? Odkąd bowiem zasnęli ojcowie, wszystko tak trwa, jak było od początku stworzenia.
5 Obstając przy tym, przeoczają, że od dawna były niebiosa i była ziemia, która z wody i przez wodę powstała mocą Słowa Bożego
6 Przez co świat ówczesny, zalany wodą, zginął.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Błędy logiczne ateistów

Postautor: nesto » 24 lip 2016, 22:45

A Bolek i Lolek w mądrości swej rzekli: Błogosławieni bajkopisarze, albowiem ich bajki wielkie będą :-D
A ateiści rzekli - amen!


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości