Pismo Święte zawsze ma rację.

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: KAAN » 22 lis 2018, 14:23

Peter pisze:przecież mnóstwo razy, w ST jest sporo krwawych rzeźni - w tym dzieci i kobiety, przykład Lb 31, 7-18:.
To niczego nie dowodzi, to jedynie jest fakt, że Pan Bóg ma prawo zemsty:

V Księga Mojżeszowa 32:35 Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę Do czasu, gdy zachwieje się noga ich. Gdyż bliski jest dzień klęski ich, I śpieszą się ich przeznaczenia.

Peter pisze:..no tak, w ostatnim zdaniu dodatkowo także przyzwolenie na niewolnictwo w tym seksualne.
To jest w zakresie pomsty - kary za grzech.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
ALFA JOHN
Posty: 14
Rejestracja: 22 lis 2018, 13:46
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: WIEM, ZE NIC NIE WIEM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: ALFA JOHN » 22 lis 2018, 14:43

Torcik pisze:Ja nie podważam ani twojej wiary, ani tego za kogo się uważasz. Nie ma to żadnego znaczenia dla faktów, które spisano w Biblii. Tylko stwierdzam, że nie można się powoływać na Pismo św. i wybierać to, co się komu podoba i co według swojej opinii uważa za słuszne. To droga na manowce.


Mysle, ze ST nie jest (nie powinien stanowic) podstawy chrzescijanskiego zycia.

Makabryczne opisy ST zupelnie nie wspolgraja z tym, co czytamy w NT.

Od dawna obserwuje zamieszanie w chrzescijanstwie, ktore powstaje podczas proby pogodzenia barbarzynstwa i milosci do Boga i blizniego.

Na Biblie jak najbardziej mozna sie powolywac ,ale trzeba uwzgledniac przy tym caloksztalt wiedzy historycznej .

Kryterium przynaleznosci religijnej jest niewlasciwe, poniewaz uniemozliwia obiektywne spojrzenie na historie cywilizacji i na Biblie, co w konsekwencji prowadzi do absurdow w swiecie religii i do niekonczacych sie nigdy sporow.

Spory w chrzescijanstwie sa kuriozalne.

Obserwujac je, trace wiare i nadzieje, ze chrzescijanstwo jest wlasciwa droga do Boga.


ALFA JOHN
Posty: 14
Rejestracja: 22 lis 2018, 13:46
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: WIEM, ZE NIC NIE WIEM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: ALFA JOHN » 22 lis 2018, 14:56

KAAN pisze:
Peter pisze:..no tak, w ostatnim zdaniu dodatkowo także przyzwolenie na niewolnictwo w tym seksualne.
To jest w zakresie pomsty - kary za grzech.



Czy mam rozumiec, ze zniewalanie seksualne niewinnych dzieci (corek) grzesznikow bylo czescia planu zbawienia ?

Przeciez wszyscy jestesmy grzesznikami.

Cos tutaj jest nie tak.

Mowi sie, ze Kosciol jest Izraelem duchowym.

Czy Kosciol rowniez ma prawo do wykorzystywania seksualnego dzieci grzesznikow ?


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: wybrana » 22 lis 2018, 15:42

Torcik, Mahomet też ogłosił się prawdziwym prorokiem i powoływał się na Boga, ale na pewno mu nie wierzysz.
Jeszcze wielu było co tak czyniło. Koran głównie opiera się na Starym Testamencie,na KK cały czas składa ofiary.
Jeżeli Duch Święty nie da ci mądrości, to nigdy nie odróżnisz ziarna od plew.
Trzeba zaufać naukom Jezusa i prosić Ducha Świętego o pouczenie, bo on jest nam dany wtedy, gdy Jezus odszedł do swojego Ojca i naszego Ojca.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
fryderyk
Posty: 1533
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: fryderyk » 22 lis 2018, 15:46

KAAN pisze:
KAAN pisze:
fryderyk pisze:Nadal nie wiem o czym mówisz/piszesz. Możesz konkretniej?
Nie wiesz (nie chcesz wiedzieć) że twoja niewiedza jest podstawą twojego rozumowania, poruszasz się w przestrzeni wypełnionej niewiedzą i próbujesz twój sposób myślenia zaimplementować tym którzy wiedzą. Przedstawiono ci na tym forum mnóstwo przykładów - dowodów na istnienie świata duchowego i Pana Boga.


Jedynie pseudo dowody zostały mi tu pokazane. Żadnych sensownych, wiarygodnych, przekonywujących.
WYŁĄCZNIE własne odczucia je piszących. Żadnego konkretu na którym można by się sensownie oprzeć.
Wierzenia, marzenia, bujania w chmurach - to w skrócie "dowody" na istnienie wszechmocnego Boga z tego forum.

Przykładowy dowód na istnienie wszechmocnego Boga z tego forum:
bolały mnie kolana, nic nie pomagało, pomodliłam się, poszłam do kościoła i przestały.
Ludzie... Naprawdę myślicie, że takie coś można poważnie uważać jako dowód na istnienie wszechmocnej, odwiecznej istoty zdolnej do zbudowania całego Wszechświata...? Pytanie retoryczne - podpowiadam.

Ty oczywiście ze swoimi "mądrościami" nie odstajesz od prezentowanego tutaj poziomu w tym zakresie.
Twierdzisz np, że granit to dowód. Błagam... To nic innego jak luka w nauce. Jeśli nawet nie umiemy dokładnie powiedzieć jak powstał granit to nie oznacza to, że stworzył go bóg Żydów o imieniu Jahwe. Od wieków próbowano włożyć boga w luki w nauce. To najgorsza z możliwych dróg. Nie wiesz o tym? Jak dana luka się wypełnia to wychodzisz na głupca wtedy... Wielu już na tym się przejechało.

Od roku chyba powtarzasz, że jakieś dowody mi przedstawiłeś, ale ŻADNYCH nie pokazałeś. ZERO.
POKAŻ choć JEDEN dowód na istnienie osobowego boga - stwórcy Świata (Jehowa biblijny), taki który jest wg Ciebie najmocniejszy.
Jesteś w stanie to zrobić?

Myślę, że naprawdę mało zdolny człowiek jest w stanie zrozumieć co napisałem i wyciągnąć wnioski.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2018, 16:06 przez fryderyk, łącznie zmieniany 1 raz.


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: wybrana » 22 lis 2018, 16:06

ALFA JOHN pisze:
Spory w chrzescijanstwie sa kuriozalne.

Obserwujac je, trace wiare i nadzieje, ze chrzescijanstwo jest wlasciwa droga do Boga.

Spory były odwieczne i będą trwały do końca, bo światłość i ciemność - to nie jedność.
Ciemność wystąpiła przeciwko światłości i niszczy ziemię, a ludzie źli - zniewoleni - wolę jej służyć.
Nie ma innej drogi w tej walce duchowej jak przez chrześcijaństwo, które jest prawdą daną od Boga.
Jeżeli zwątpisz w tą prawdę, to będziesz błądził, ale to twój wybór.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: Torcik » 22 lis 2018, 18:35

wybrana pisze:Torcik, Mahomet też ogłosił się prawdziwym prorokiem i powoływał się na Boga, ale na pewno mu nie wierzysz.
Jeszcze wielu było co tak czyniło. Koran głównie opiera się na Starym Testamencie,na KK cały czas składa ofiary.
Jeżeli Duch Święty nie da ci mądrości, to nigdy nie odróżnisz ziarna od plew.
Trzeba zaufać naukom Jezusa i prosić Ducha Świętego o pouczenie, bo on jest nam dany wtedy, gdy Jezus odszedł do swojego Ojca i naszego Ojca.

Daj spokoj, o czy piszesz? Rozmawiamy o biblìi, a nie o koranie. Zapelnie o co innego pytalam, ale co tam. Ja o koranie nie wiem nic, wiec nie pogadamy.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: KAAN » 22 lis 2018, 19:04

ALFA JOHN pisze:
Torcik pisze:Ja nie podważam ani twojej wiary, ani tego za kogo się uważasz. Nie ma to żadnego znaczenia dla faktów, które spisano w Biblii. Tylko stwierdzam, że nie można się powoływać na Pismo św. i wybierać to, co się komu podoba i co według swojej opinii uważa za słuszne. To droga na manowce.
Mysle, ze ST nie jest (nie powinien stanowic) podstawy chrzescijanskiego zycia.
Ogólnie można się z tym zgodzić, choć cała Biblia, także ST, zawiera wskazówki do bogobojnego życia. Przykładem jest właśnie bojaźń Boża, która w ST ma chwalebne przykłady np. w osobach Abrahama, Mojżesza i innych.
Makabryczne opisy ST zupelnie nie wspolgraja z tym, co czytamy w NT.
Przystają do całej narracji Biblii, makabryczne opisy są ilustracją ludzkiego grzechu i sprawiedliwego sadu Bożego. Bez tych okropnych rzeczy nie moglibyśmy właściwie zrozumieć ogrom grzechu każdego człowieka i potrzebę zbawienia.
Od dawna obserwuje zamieszanie w chrzescijanstwie, ktore powstaje podczas proby pogodzenia barbarzynstwa i milosci do Boga i blizniego.
Co masz na myśli, czy mógłbyś sprecyzować swoją myśl?
Kryterium przynaleznosci religijnej jest niewlasciwe, poniewaz uniemozliwia obiektywne spojrzenie na historie cywilizacji i na Biblie, co w konsekwencji prowadzi do absurdow w swiecie religii i do niekonczacych sie nigdy sporow.
Tego też nie bardzo rozumiem, proszę abyś wyjaśnił swoją myśl.
Spory w chrzescijanstwie sa kuriozalne.
Niekoniecznie; spory wynikają z różnic w konkretnych doktrynach głoszonych przez poszczególne denominacje.

Obserwujac je, trace wiare i nadzieje, ze chrzescijanstwo jest wlasciwa droga do Boga.
Złe łświadectwo to wielki problem w obrębie chrześcijaństwa, ale nie powinieneś tych sporów odnosić do twojej relacji z Panem Bogiem, bo to nie Pan Bóg robi problemy ale człowiek. Zachęcam cię do poznania Świętego Boga taką wiarą, aby nic co jest na tym świecie nie mogło zburzyć twojego związku z Bogiem.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: KAAN » 22 lis 2018, 19:15

ALFA JOHN pisze:
KAAN pisze:
Peter pisze:..no tak, w ostatnim zdaniu dodatkowo także przyzwolenie na niewolnictwo w tym seksualne.
To jest w zakresie pomsty - kary za grzech.
Czy mam rozumiec, ze zniewalanie seksualne niewinnych dzieci (corek) grzesznikow bylo czescia planu zbawienia ?
Twoja teza wymaga bardzo szerokiego wyjaśnienia. Teraz podam tylko krótkie myśli które pozwolą ci na zmianę sposobu myślenia.
1. Nie było to zniewolenie seksualne, ale młode dziewczyny brane były na żony.
2. z dziećmi nie zawierano związków małżeńskich, za gwałt na dziecku była śmierć.
3. Nie ma ludzi niewinnych przed Bogiem.
4. Cała Biblia jest wpisana w Boży plan zbawienia, cała Biblia jest ważna, święta, całkowicie prawdziwa w swoim przekazie. To Słowo Boże.
Przeciez wszyscy jestesmy grzesznikami.
To prawda.
Cos tutaj jest nie tak.
Mowi sie, ze Kosciol jest Izraelem duchowym.
To fałszywa ideologia, pochodzi od Augustyna,
Czy Kosciol rowniez ma prawo do wykorzystywania seksualnego dzieci grzesznikow ?
Nie ma w Biblii żadnego przyzwolenia na grzech, nauczane jest że za grzech jest śmierć, kto grzeszy jest niewolnikiem grzechu pójdzie na sąd i zostanie wrzucony do piekła.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: nadrozd » 23 lis 2018, 20:22

wybrana pisze:
nadrozd pisze:troche widze ze polecieliście z tematem ..... w bezdroża nonsensu ;)

Ci ludzie ci Katolicy z obrazem ci zielonoświatkowcy....... i cała reszta dziwakow ma powod do radości.
I jasne mozna to wyśmiewać...... i pokazywać jakie sa błedy ....
Tylko co wam to da.
Radość jest wieksza niż błedy a błedów nikty nie robi specjalnie.

A ty tak poważnie piszesz?
Czy Pismo Święte- jest zabronione?
Czy poznawanie Boga i Jego praw- jest zabronione?
Czy oddawanie czci obrazom i jeszcze czerpanie z tego radości - nie jest zabronione?
Czy pogańskie rytuały - oddawanie czci bałwanom podobają ci się?
Nie żal ci tych wiedzionych biedaków - co z nimi uczynili?
Czy pokazywanie tego i krytyka na publicznym forum - nie jest formą pomocy?
Być może ten biedny człowiek będzie miał okazje zobaczyć - w czym uczestniczył osobiście.
Ciebie ten widok nie przeraził?


problem w tym ze te grupy nie znaja pisma.
I oczywiście pismo jest zabronione.....dzisiaj.
Wiedza tyle co im powiedza na temat pisma.
w razie przeczytania i zastosowania sie chociazby do tego co pisze w piśmie wylatuja z koscioła....jesli koscioł mowi inaczej niz pismo.



Nie przeraza mnie ani widok, ani nie brzydza ludzie...
raczej ci co odpoaiwadaja za taki stan rzeczy....
CZyli Biskupi Starsi sama gora zarzadzajaca kosciołem.
To ich wina a nie ludzi.... ludzie to owce....
przywodcy takich zgromadzen to wilki w owczych skorach....
Dzieci z tego filmu nic a nic nie sa winne......jescze traume pewnie maja ze sie znich naśmiewaja w necie... od tylu lat
Te dziewczynki z obrazami sa małoletnie.....szkoda mi ich :cry:

dlatego nie wklejam tego filmu gdzie popadnie i nie kibicuje szydercom. glownie z YT TV i innych...radiow i.
to mnie oburza dzis...
a nie dzieci...niewinne wykorzystane dla zabawy gawiedzi. bo se ktoz zawody z bałwochwalstwa wymyslił.....


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
ALFA JOHN
Posty: 14
Rejestracja: 22 lis 2018, 13:46
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: WIEM, ZE NIC NIE WIEM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: ALFA JOHN » 23 lis 2018, 21:03

KAAN pisze:
ALFA JOHN pisze:
Torcik pisze:Ja nie podważam ani twojej wiary, ani tego za kogo się uważasz. Nie ma to żadnego znaczenia dla faktów, które spisano w Biblii. Tylko stwierdzam, że nie można się powoływać na Pismo św. i wybierać to, co się komu podoba i co według swojej opinii uważa za słuszne. To droga na manowce.
Mysle, ze ST nie jest (nie powinien stanowic) podstawy chrzescijanskiego zycia.
Ogólnie można się z tym zgodzić, choć cała Biblia, także ST, zawiera wskazówki do bogobojnego życia. Przykładem jest właśnie bojaźń Boża, która w ST ma chwalebne przykłady np. w osobach Abrahama, Mojżesza i innych.


Bojazn Boza ?
Chwalebne przyklady ?
Czyli strach przed starotestamentowym Bogiem byl powodem proby zabicia Izaaka ?
A Mojzesz ze strachu zlozyl temu Bogu "trzydziesci dwie dusze" niewinnych dzieci w ofierze ?
Moze powinnismy zaczac nasladowac te chwalebne przyklady starotestamentowych patriarchow ?

Makabryczne opisy ST zupelnie nie wspolgraja z tym, co czytamy w NT.
Przystają do całej narracji Biblii, makabryczne opisy są ilustracją ludzkiego grzechu i sprawiedliwego sadu Bożego. Bez tych okropnych rzeczy nie moglibyśmy właściwie zrozumieć ogrom grzechu każdego człowieka i potrzebę zbawienia.


Makabryczne opisy sa ilustracja zbrodni tych, ktorzy sie tej makabry dopuszczali.
Ja nie potrzebuje takich opisow aby isc droga Syna Bozego.
Od dawna obserwuje zamieszanie w chrzescijanstwie, ktore powstaje podczas proby pogodzenia barbarzynstwa i milosci do Boga i blizniego.
Co masz na myśli, czy mógłbyś sprecyzować swoją myśl?


Po prostu Syn Bozy wyraznie reprezentuje innego Boga niz ten, ktory sprawial, ze ludzie stawali sie barbarzyncami.
Wielu chrzescijan to zauwaza i poddaje w watpliwosc religie, w ktorej najgorsze zlo ma prawo egzystowac w towarzystwie najwyzszego dobra.

Kryterium przynaleznosci religijnej jest niewlasciwe, poniewaz uniemozliwia obiektywne spojrzenie na historie cywilizacji i na Biblie, co w konsekwencji prowadzi do absurdow w swiecie religii i do niekonczacych sie nigdy sporow.
Tego też nie bardzo rozumiem, proszę abyś wyjaśnił swoją myśl.


Kazda denominacja wymysla sobie wlasne kryteria interpretacji Biblii, np.katolicy i protestanci lub Sj.

Skad wiadomo, kto ma racje ?

Spory w chrzescijanstwie sa kuriozalne.
Niekoniecznie; spory wynikają z różnic w konkretnych doktrynach głoszonych przez poszczególne denominacje.


Skad te roznice ?

Skad doktryny stawiajace nauke Syna Bozego na glowie ?

Obserwujac je, trace wiare i nadzieje, ze chrzescijanstwo jest wlasciwa droga do Boga.
Złe łświadectwo to wielki problem w obrębie chrześcijaństwa, ale nie powinieneś tych sporów odnosić do twojej relacji z Panem Bogiem, bo to nie Pan Bóg robi problemy ale człowiek. Zachęcam cię do poznania Świętego Boga taką wiarą, aby nic co jest na tym świecie nie mogło zburzyć twojego związku z Bogiem.


Nie musisz mnie zachecac. Widze wyraznie, ze nie ma w chrzescijanstwie poznania prawdziwego Boga, takiego, o jakim mowil Syn Bozy.

Mysle, ze dla organizacji chrzescijanskich dobry jest kazdy wizerunek Boga, na ktorym mozna zrobic interes albo ukryc za nim patologie ludzkie i usprawiedliwic żądze wladzy.

Ogolnie patrzac na to, co sie dzieje, dochodze do wniosku, ze chrzescijanstwo w swoich licznych odmianach stalo sie ( a moze zawsze takie bylo ?) niebezpieczne dla czlowieka.


Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: Torcik » 23 lis 2018, 21:18

Alfa John, co wiec proponujesz?


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
ALFA JOHN
Posty: 14
Rejestracja: 22 lis 2018, 13:46
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: WIEM, ZE NIC NIE WIEM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: ALFA JOHN » 23 lis 2018, 21:35

Torcik pisze:Alfa John, co wiec proponujesz?


Opuscic chrzescijanskie szeregi - chociazby po to, aby nabrac dystansu umozliwiajacego przyjrzenie sie temu, co tam sie naprawde dzieje.

Chodzi o to aby nie patrzec przez pryzmat denominacyjnych doktryn.

Rowniez do Biblii nalezy nabrac dystansu, bo cala historia chrzescijanstwa dowodzi, ze jej tresc byla podstawa i inspiracja najwiekszych zbodni w dziejach ludzkosci.


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: wybrana » 23 lis 2018, 21:42

ALFA JOHN pisze:
Torcik pisze:Alfa John, co wiec proponujesz?


Opuscic chrzescijanskie szeregi - chociazby po to, aby nabrac dystansu umozliwiajacego przyjrzenie sie temu, co tam sie naprawde dzieje.

Chodzi o to aby nie patrzec przez pryzmat denominacyjnych doktryn.

Rowniez do Biblii nalezy nabrac dystansu, bo cala historia chrzescijanstwa dowodzi, ze jej tresc byla podstawa i inspiracja najwiekszych zbodni w dziejach ludzkosci.

No, co ty?
Pismo Święte - Nowy Testament - Ewangelie Jezusa Chrystusa, uczą miłości, miłosierdzia i przebaczania nawet 77 razy. Na tej prawdzie chrześcijanin opiera swoją wiarę. A ty karzesz tą prawdę odrzucić?
Kto nie przyjmuje Ewangelii Chrystusowej, to nie może być chrześcijaninem.
Nigdy nauki Chrystusa nie były inspiracją do jakiejkolwiek zbrodni. To odrzucenie tych nauk były jej przyczyną.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
ALFA JOHN
Posty: 14
Rejestracja: 22 lis 2018, 13:46
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: WIEM, ZE NIC NIE WIEM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: ALFA JOHN » 23 lis 2018, 21:48

wybrana pisze:No, co ty?
Pismo Święte - Nowy Testament - Ewangelie Jezusa Chrystusa, uczą miłości, miłosierdzia i przebaczania nawet 77 razy. Na tej prawdzie chrześcijanin opiera swoją wiarę. A ty karzesz tą prawdę odrzucić?
Kto nie przyjmuje Ewangelii Chrystusowej, to nie może być chrześcijaninem.
Nigdy nauki Chrystusa nie były inspiracją do jakiejkolwiek zbrodni. To odrzucenie tych nauk były jej przyczyną.


Chyba nie zrozumialas dobrze sensu tego co pisze.

Przemysl to jeszcze raz.



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości