Objawienia maryjne, kolejne bałwochwalstwo

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
Pierral
Posty: 17
Rejestracja: 02 gru 2018, 14:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Objawienia maryjne, kolejne bałwochwalstwo

Postautor: Pierral » 08 lut 2019, 23:54

http://ostrzezenie.net/wordpress/wszyst ... nne-wpisy/

Zapraszam do lektury oraz modlitwy za osoby które uwierzą że jakiś kawałek metalu może je zbawić, a według objawień robi to ""cudowny medalik"

Najbardziej mnie rozśmieszyło jak w rzekomych objawieniach "Bóg ojciec" mówi że on przyjmie do zbawienia ludzi jakiejkolwiek religii na podstawie ich wolnej woli

Z każdą chwilą zwiedzenie jest coraz większe, zaczęło się niewinnie od Meksyku a potem poszło z górki


Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Objawienia maryjne, kolejne bałwochwalstwo

Postautor: Albertus » 09 lut 2019, 00:00

Pierral pisze:http://ostrzezenie.net/wordpress/wszystkie-oredzia-ostrzezenia-i-inne-wpisy/

Zapraszam do lektury oraz modlitwy za osoby które uwierzą że jakiś kawałek metalu może je zbawić, a według objawień robi to ""cudowny medalik"

Najbardziej mnie rozśmieszyło jak w rzekomych objawieniach "Bóg ojciec" mówi że on przyjmie do zbawienia ludzi jakiejkolwiek religii na podstawie ich wolnej woli

Z każdą chwilą zwiedzenie jest coraz większe, zaczęło się niewinnie od Meksyku a potem poszło z górki


Ty poważnie czytasz te wszystkie teksty?

A czytałeś już jakieś protestanckie objawienia?


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
Awatar użytkownika
Pierral
Posty: 17
Rejestracja: 02 gru 2018, 14:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Objawienia maryjne, kolejne bałwochwalstwo

Postautor: Pierral » 09 lut 2019, 00:03

Czytam, bo właśnie takie osoby uważają że mają świadectwo od Boga


I tak, ciągle czytam "protestanckie" objawienie a jest nim Biblia, ale wolałbym użyć słowa " chrześcijańskie"

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Objawienia maryjne, kolejne bałwochwalstwo

Postautor: Albertus » 09 lut 2019, 00:20

Pierral pisze:Czytam, bo właśnie takie osoby uważają że mają świadectwo od Boga


I tak, ciągle czytam "protestanckie" objawienie a jest nim Biblia, ale wolałbym użyć słowa " chrześcijańskie"

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


Może mają a może nie mają. To należy rozsądzać zachowując ostrożność.

I tak, ciągle czytam "protestanckie" objawienie a jest nim Biblia, ale wolałbym użyć słowa " chrześcijańskie"


Oczywiście biblia nie jest żadnym "objawieniem protestanckim" bo została rozeznana i zatwierdzona przez Kościół i przez półtora tysiąca lat była w Kościele przed pojawieniem się protestantyzmu.

Poza tym u protestantów jest wiele objawień prywatnych. Takie objawienia miał na przykład słynny kaznodzieja Dawid Wilkerson - https://www.chlebznieba.pl/index.php?id=379

Cytat:W moim widzeniu oglądałem jeszcze najwyżej kilka lat dobrobytu i obfitości, a potem kryzys ekonomiczny, który zmieni dotychczasowy styl życia każdego pracującego na świecie. Ekonomiści na całym świecie będę głowić się nad tym zjawiskiem i nie będą umieli go sobie wytłumaczyć, a zacznie się on w Niemczech i rozciągnie się po Japonię, aż w końcu dojdzie do Stanów Zjednoczonych. Zbankrutują wielkie koncerny, cieszące się pełnym zaufaniem. Zbankrutuje też wiele instytucji kościelnych, szereg przedsięwzięć misyjnych nie będzie mogło dojść do skutku z powodu trudności finansowych. Oto jedno z najważniejszych poleceń, jakie otrzymałem do przekazania: wykorzystajcie te kilka lat dobrobytu, na przygotowanie się do finansowego kryzysu. Jeśli twój dom wymaga remontu, nie odkładaj tego, bo nadchodzą ciężkie czasy.

proroctwo było z 1973 roku. Spełniło się?
Warto poczytać

podobnych objawień jest mnóstwo.

Niedawno było na przykład jakieś objawienie u protestantów że Jan Paweł II smaży się w piekle i jest mnóstwo podobnych.

Czy protestanci powinni się tłumaczyć z treści tych wszystkich objawień?


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Objawienia maryjne, kolejne bałwochwalstwo

Postautor: nadrozd » 09 lut 2019, 07:54

Z jadna religia jest ciekawe...

http://ostrzezenie.net/wordpress/2014/1 ... cijanskie/


W dzien islamu w tym toku nawet koran byl czytany w krk,
https://1.bp.blogspot.com/-ClUCl_EVjwI/ ... 2B2019.jpg

Osobiście nie wiem czy teobjawienia sa nadnaturalne....
Ale napewno widac ze je pisze ktos kto poprostu obserwuje rzeczywistosc......
Nie tyulko religijna a i polityczna.... i jest to taki rodzaj bloga.... ;)
Tylko promowanego w dziwaczny sposob ..... ze to obkawienia .... co daje wiekszy zasieg.
Wiec jest skuteczne...,


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości