W poszukiwaniu wspólnoty

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
Alfik
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2020, 21:15
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

W poszukiwaniu wspólnoty

Postautor: Alfik » 26 lis 2020, 21:35

Witajcie drodzy forumowicze!
Przedstawię się krótko, jestem Alfred mam 22 lata i mieszkam w Kostrzynie nad Odrą w Lubuskim. Szukam wspólnoty, do której mógłbym się przyłączyć w myśl :
Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich. Mt 18:20
Nie interesują mnie żadne religie typu ŚJ lub KZ, najlepiej zwykły kościół domowy lub jakaś wspólnota aby móc studiować Pismo Święte.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: W poszukiwaniu wspólnoty

Postautor: KAAN » 26 lis 2020, 22:58

Witaj Alfredzie, miło cię widzieć na forum, jak na razie nie znam żadnej wspólnoty wierzących w twojej okolicy, może ktoś inny co doradzi :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
luk2255
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2017, 21:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: W poszukiwaniu wspólnoty

Postautor: luk2255 » 28 gru 2020, 11:59

W Kostrzynie znam kilka osób z CHWZ, ale nie wiem czy spotykają się w mniejszym gronie w domach, ale warto zajrzeć i się zorientować.... :-)



Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości