Protestanckie Forum Teologiczne

Awatar użytkownika
Arminianin
Posty: 60
Rejestracja: 02 wrz 2013, 12:37
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Protestanckie Forum Teologiczne

Postautor: Arminianin » 15 gru 2015, 20:56

Na Facebook'u pojawiło się "Protestanckie Forum Teologiczne". Do jego głównych zadań należą: zrzeszanie na Facebook'u polskich protestantów, szczególnie tych, którzy mają wykształcenie teologiczne; oraz budowanie przyjaznego dialogu teologicznego między zwolennikami XVI-wiecznej Reformacji. Wszystkich serdecznie zachęcam do zaangażowania się w to przedsięwzięcie! Pozdrawiam, z Bogiem!


"Prawdziwa to mowa i w całej pełni przyjęcia godna, że Chrystus Jezus przyszedł na świat, aby zbawić grzeszników, z których ja jestem pierwszy." 1Tm 1,15
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Protestanckie Forum Teologiczne

Postautor: Samolub » 15 gru 2015, 21:41

Hmm możliwe że polubie, jednak teolog ze mnie żaden : D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Jerzy S.
Posty: 69
Rejestracja: 07 sie 2016, 23:52
wyznanie: Inne ewangeliczne
O mnie: Zwolennik kongregacjonalizmu o ustroju synodalno-prezbiterianskim.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Protestanckie Forum Teologiczne

Postautor: Jerzy S. » 19 paź 2016, 13:25

Dzieki za zaproszenie.
I ja zapraszam na konferencja jak najbardziej zgodna z Waszym profilem>>
https://www.facebook.com/groups/8702309 ... 512952769/


Podjalem sie pracy pionierskiej w celu zalozenia nowej Wspolnoty Chrzescijanskiej typu kongregacjonalnego o ustroju synodalno-prezbiterianskim, gdyz uwazam ze tego typu ustroj jast najodpowiedniejszy dla cech narodowych Polakow i byl pierwotnym ustrojem Kosciola Jezusa. Chcial bym tez pomoc istniejacym kosciolom w zrozumieniu, ze ustroj episkopalny nie daje Kosciolowi pelnych mozliwosci rozwoju, apelujac o reformacje i odnowe w Duchu Swietym.

Wróć do „Cała Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości