Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

NadziejaSwiata
Posty: 8
Rejestracja: 03 wrz 2019, 18:32
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: NadziejaSwiata » 03 wrz 2019, 18:35

Witam wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska, a w szczególności Wrocławia.

Zapraszamy wszystkich na pierwsze spotkanie Kościoła Nadzieja Świata na nowej sali we Wrocławiu.

Adres: BOUTIQUE HOTEL’S WROCŁAW
ul. Kwiska 1/3, (Sala Azalia)

Data: 08.09.2019
Godzina: 10:00

Jeżeli jesteś chory lub potrzebujesz uwolnienia - Przyjdź! Pomodlimy się o Ciebie.

ZAPRASZAMY!


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: Noemi » 03 wrz 2019, 20:37

bardzo ogólne wiadomości , nie wiadomo o co i o kogo chodzi


NadziejaSwiata
Posty: 8
Rejestracja: 03 wrz 2019, 18:32
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: NadziejaSwiata » 03 wrz 2019, 21:44

Noemi, mogę odpowiedzieć na każde pytanie. Nie chciałem tutaj spamować linkami do strony czy FB.


Awatar użytkownika
chwat
Posty: 1254
Rejestracja: 10 kwie 2017, 00:10
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: "...aby wszyscy stanowili jedno..."
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: chwat » 04 wrz 2019, 09:59

Jak to o co i o kogo chodzi? Chodzi zawsze o to samo
Ktoś tworzy sobie własne wyznanie i nazywa "kościołem", dodając do nazwy parę przymiotników.


Podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewniają urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (Iz 55, 10-11)
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: Noemi » 04 wrz 2019, 12:02

NadziejaSwiata pisze:Noemi, mogę odpowiedzieć na każde pytanie. Nie chciałem tutaj spamować linkami do strony czy FB.

informacje o kościele przeczytałam w necie jest sporo na waszej stronie internetowej ,brakuje wyznania wiary ,chyba że nie znalazłam,ifnormacje sa bardziej skupione na znakach-uzdrowienia i cuda,jesteście kościołem domowym ?


NadziejaSwiata
Posty: 8
Rejestracja: 03 wrz 2019, 18:32
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: NadziejaSwiata » 04 wrz 2019, 13:14

Noemi pisze:
NadziejaSwiata pisze:Noemi, mogę odpowiedzieć na każde pytanie. Nie chciałem tutaj spamować linkami do strony czy FB.

informacje o kościele przeczytałam w necie jest sporo na waszej stronie internetowej ,brakuje wyznania wiary ,chyba że nie znalazłam, ifnormacje sa bardziej skupione na znakach-uzdrowienia i cuda,jesteście kościołem domowym ?


Wywodzimy się z grupy domowej, którą Bóg poprowadził do budowy kościoła we Wrocławiu, także przez proroctwa starszych braci w wierze z Mołdawii i Rosji. Nie jesteśmy skupieni tylko na cudach, chociaż Bóg pozwolił nam i nauczył z nich sprawnie korzystać.


NadziejaSwiata
Posty: 8
Rejestracja: 03 wrz 2019, 18:32
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: NadziejaSwiata » 04 wrz 2019, 13:17

chwat pisze:Jak to o co i o kogo chodzi? Chodzi zawsze o to samo
Ktoś tworzy sobie własne wyznanie i nazywa "kościołem", dodając do nazwy parę przymiotników.


"Wyznanie" jest tylko jedno, to doskonałe, to o którym mówi Biblia. Wszystkie kościoły próbują się zbliżyć do doskonałości i my także. To Jezus buduje swój Kościół, my tylko próbujemy z całego serca sprostać Jego wymaganiom i prowadzeniu :)


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: Noemi » 04 wrz 2019, 14:58

NadziejaSwiata pisze:
Wywodzimy się z grupy domowej, którą Bóg poprowadził do budowy kościoła we Wrocławiu, także przez proroctwa starszych braci w wierze z Mołdawii i Rosji. Nie jesteśmy skupieni tylko na cudach, chociaż Bóg pozwolił nam i nauczył z nich sprawnie korzystać.

brakuje wyznania wiary


NadziejaSwiata
Posty: 8
Rejestracja: 03 wrz 2019, 18:32
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: NadziejaSwiata » 04 wrz 2019, 17:08

Noemi pisze:
NadziejaSwiata pisze:
Wywodzimy się z grupy domowej, którą Bóg poprowadził do budowy kościoła we Wrocławiu, także przez proroctwa starszych braci w wierze z Mołdawii i Rosji. Nie jesteśmy skupieni tylko na cudach, chociaż Bóg pozwolił nam i nauczył z nich sprawnie korzystać.

brakuje wyznania wiary


Proszę zobaczyć na cele naszego kościoła opisane na głównej stronie. Wyznanie wiary wprowadza niepotrzebny element sporów o doktrynę.


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: Noemi » 05 wrz 2019, 06:59

NadziejaSwiata pisze:
Noemi pisze:
NadziejaSwiata pisze:
Wywodzimy się z grupy domowej, którą Bóg poprowadził do budowy kościoła we Wrocławiu, także przez proroctwa starszych braci w wierze z Mołdawii i Rosji. Nie jesteśmy skupieni tylko na cudach, chociaż Bóg pozwolił nam i nauczył z nich sprawnie korzystać.

brakuje wyznania wiary


Proszę zobaczyć na cele naszego kościoła opisane na głównej stronie. Wyznanie wiary wprowadza niepotrzebny element sporów o doktrynę.

tajemniczo brzmi , jesli chcecie być wiarygodni to dlaczego boicie się o spory


marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: marioosh666 » 05 wrz 2019, 08:03

NadziejaSwiata pisze:Wyznanie wiary wprowadza niepotrzebny element sporów o doktrynę.

Z takim podejściem daleko nie zajedziecie. Szybko okaże, że się łączy was tylko jedno - wszyscy wierzycie, że jest jakiś Bóg, którego każdy będzie rozumiał po swojemu. I to nie będzie miało nic wspólnego z kościołem Jezusa Chrystusa.


Są ludzie i moderatorzy...
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: Noemi » 05 wrz 2019, 11:21

chwat następny napisany przez ciebie post w tym dziale będzie punktowany


christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: christianinroman » 06 wrz 2019, 02:15

Nadzieja świata. Tak się migasz, by konkretnie o sobie więcej napisać, tylko ogólnikami piszesz. Zapraszasz na nabożeństwa, ale musimy wiedzieć co głosicie. Wrocław od października znowuż będzie miał około miliona ludzi i jest przeróżna masa wspólnot, dlatego musimy być ostrożni i czujni, by nas ktoś nie zwiódł. Szczególnie dzisiaj gdy jest głoszona ewangelia sukcesu i inne herezje


NadziejaSwiata
Posty: 8
Rejestracja: 03 wrz 2019, 18:32
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: NadziejaSwiata » 06 wrz 2019, 09:47

christianinroman pisze:Nadzieja świata. Tak się migasz, by konkretnie o sobie więcej napisać, tylko ogólnikami piszesz. Zapraszasz na nabożeństwa, ale musimy wiedzieć co głosicie. Wrocław od października znowuż będzie miał około miliona ludzi i jest przeróżna masa wspólnot, dlatego musimy być ostrożni i czujni, by nas ktoś nie zwiódł. Szczególnie dzisiaj gdy jest głoszona ewangelia sukcesu i inne herezje


Proszę wejść na naszą stronę NadziejaSwiata.pl tam wszystko jest opisane, uważam, że dosyć dokładnie. Chętnie opowiem na ewentualne pytania.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie Kościoła Nadzieja Świata we Wrocławiu

Postautor: KAAN » 06 wrz 2019, 11:18

To kolejna charyzmatyczna wspólnota, niestety nie widzę ani trochę informacji co do głoszonej doktryny, dlatego z moich doświadczeń wyciągam wniosek że to kolejna trzeciofalowa grupa wypędzająca demony, lecząca, prorokująca i praktykująca to co nie jest właściwe dla Zboru Bożego.
Właściwie jestem już pewien że to trzeciofalowa grupa; przeczytałem to na tej stronie:
Siła demona jest mierzona w kategoriach siły i poziomu ducha. Im mniej człowiek kontroluje siebie, tym większą moc ma demon w człowieku.
To typowa narracja trzeciej fali. Niedawno inna grupa odprawiała egzorcyzmy nad workiem z ziemią pochodzacą z różnych stron Polski i w ten sposób chcieli przepędzić diabła z naszego kraju.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Dolnośląskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość