Noc Świątyń w Bydgoszczy 21.09.2019

Awatar użytkownika
Magdala
Posty: 10
Rejestracja: 24 lip 2019, 22:26
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: łapię łączność z górą :)
Gender: Female
Kontaktowanie:

Noc Świątyń w Bydgoszczy 21.09.2019

Postautor: Magdala » 12 wrz 2019, 21:24

Nie jestem w żaden sposób powiązana z organizatorami, po prostu wklejam wydarzenie, które zauważyłam na Facebooku. Celem imprezy wg organizatorów ma być możliwość odwiedzenia różnych świątyń i wspólnot, poznania się, porozmawiania, pozadawania pytań. Szczegółowy program dopiero będzie, na razie potwierdzono udział adwentystów. Wspólnot protestanckich jest w Bydgoszczy sporo, mam nadzieję, że ta lista się wydłuuuuży, bo sama chciałabym je wszystkie poznać i pozamęczać pytaniami :roll:

https://www.facebook.com/events/734367867021760/?ti=as


Valzer
Posty: 73
Rejestracja: 12 kwie 2019, 10:04
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Noc Świątyń w Bydgoszczy 21.09.2019

Postautor: Valzer » 12 wrz 2019, 21:39

Magdala pisze:Nie jestem w żaden sposób powiązana z organizatorami, po prostu wklejam wydarzenie, które zauważyłam na Facebooku. Celem imprezy wg organizatorów ma być możliwość odwiedzenia różnych świątyń i wspólnot, poznania się, porozmawiania, pozadawania pytań. Szczegółowy program dopiero będzie, na razie potwierdzono udział adwentystów. Wspólnot protestanckich jest w Bydgoszczy sporo, mam nadzieję, że ta lista się wydłuuuuży, bo sama chciałabym je wszystkie poznać i pozamęczać pytaniami :roll:

https://www.facebook.com/events/734367867021760/?ti=as


Uważaj żeby Cię nikt nie zwiódł :) jest wiele sekt, które mienią się chrześcijanami. Żeby rozmawiać z każdym, trzeba mieć rozeznanie w Słowie czy faktycznie tak się sprawy mają.


Łaska Pana Jezusa Chrystusa, miłość Boga i wspólnota Ducha Świętego niech będzie z wami wszystkimi. Amen.

Wróć do „Kujawsko-pomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości