Siła w niepiciu, prośba o modlitwę.

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Siła w niepiciu, prośba o modlitwę.

Postautor: pietrobus » 25 sie 2019, 14:33

Teraz moja kolej.

Proszę o modlitwę za mnie, by udało mi się przestać pić alkohol. Z alkoholizmu się nie wyleczę, Ale pije dalej. Chodzę na terapię, na mityng AA. Brakuje mi jednak siły. Popadłem w długi alkoholowe, tu muszę spłacić, tam muszę spłacić. Nie daje sobie rady. Proszę o modlitwę, bym był silny w postanowieniu i był silny by nie pić, bym modlił się do Boga o siłę w niepiciu. Dziękuję.


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;
toja123
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Siła w niepiciu, prośba o modlitwę.

Postautor: toja123 » 25 sie 2019, 21:35

Na pewno będę się modlił! Trzymaj się i zwróć się do Pana jak najmocniej potrafisz, z łzami w oczach nawet, niech to będzie szczere. I czytaj Biblię ;)


Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Siła w niepiciu, prośba o modlitwę.

Postautor: pietrobus » 31 sie 2019, 16:54

Będę wdzięczny. Zawsze to więcej do szczęścia. :)


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości