Wysyłanie załączników

Biblie, słowniki i inne pomocne narzędzia.
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Wysyłanie załączników

Postautor: Grażyna » 02 kwie 2014, 08:16

Pracowałam na Libre Office. Książkę wrzuciłam na PDF, ale mam problem z załączeniem jej do maila do wydawnictwa. Acrobat nie może się połączyć z twoim programem mailowym - taki wyświetla się komunikat.
Proszę o pomoc.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4


Grażyna
Piotrek.
Posty: 3695
Rejestracja: 17 gru 2012, 11:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wysyłanie załączników

Postautor: Piotrek. » 02 kwie 2014, 21:26

Grażyna pisze:Pracowałam na Libre Office. Książkę wrzuciłam na PDF, ale mam problem z załączeniem jej do maila do wydawnictwa. Acrobat nie może się połączyć z twoim programem mailowym - taki wyświetla się komunikat.
Proszę o pomoc.


- Proponuję zapisać tego pdf-a i wysłać go mailem z przeglądarki.
- W niektórych mailach występują ograniczenia rozmiarów załącznika. (np. Gmail 25 MB)


"All heretics quote Scripture. The question in this controversy is not the normativity of the Bible but who gets to interpret it." - Scott Clark

"Religion could be a source of error as well as wisdom and light. Its role should be to inculcate, not a sense of infallibility, but a sense of humility." - Reinhold Niebuhr

Ku refleksji.
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 02 kwie 2014, 21:46

Piotrek dzięki. Ktoś już to za mnie zrobił w pracowni ksero. Naprawdę. Ale uwaga cenna i bardzo dziękuję. W przyszłym tygodniu zaczynam opracowywać zestaw ćwiczeń umysłowych dla chorych na otępienie. To będzie jeden z rozdziałów mojej następnej książki. Najpierw Bóg, potem sprawy zawodowe.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4





Grażyna

Wróć do „Narzędziownia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości