polskie znaki na norweskim windowsie

Biblie, słowniki i inne pomocne narzędzia.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

polskie znaki na norweskim windowsie

Postautor: Hardi » 24 maja 2010, 19:29

Cześć

Mam Windowsa 7 norweskojęzycznego i gdy zainstalowałem PL programy to mam krzaczki zamiast PL znaków. Co mam i gidzie zainstalować aby ten Windows widział również PL litery, nie chodzi mi o to ze ten Windows ma byc PL i miec PL klawiature, ale tylko aby nie robił krzaczków i widział PL znaki :)

pozdro.


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 25 maja 2010, 16:32

Wujek Google mówi że już po problemie ;>


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 25 maja 2010, 17:32

nio... udało się :mrgreen:


CHOH
Posty: 6
Rejestracja: 08 sty 2011, 20:22
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: CHOH » 08 sty 2011, 20:45

Hm, a ja mam polską Vistę, ale wolałam ustawić sobie język angielski na forum i NIE mam po problemie. Musiałam zmienić na polski :( a przyzwyczajona jestem do angielskiego :) Pozdr



Wróć do „Narzędziownia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości