Recenzje książki są na moim blogu...Zapraszam

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
piotrowski
Posty: 9
Rejestracja: 15 wrz 2008, 23:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Recenzje książki są na moim blogu...Zapraszam

Postautor: piotrowski » 02 paź 2008, 03:56

Już niebawem ukarze sie moja ksiażka pod tyt-DROGA DO WOLNOŚCI- modlę sie prosząc jednoczesnie innych o modlitwę,aby pan dotykał serc ludzkich poprzez to świadectwo łaski Bożej aby imie Jezus było wywyższone ponad wszelkie inne imię. Zachecam do zakupu ksiażki moi drodzy,gdyż w ten sposób wesprzecie moją służbę ewangelizacji w zakładach karnych i innych miejscach.Niech was dobry Bóg błogosławi Piotrowski Piotr Książka do kupienia będzie www.dobryskarbiec.pl oraz innych księgarniach. POZDRAWIAM SERDECZNIE Pare recenzji jest na moim blogu http://piotrowski.blogaski.net Niech was dobry Bóg błogosławi
Ostatnio zmieniony 08 paź 2008, 01:43 przez piotrowski, łącznie zmieniany 5 razy.


Awatar użytkownika
Machu Picchu
Posty: 1249
Rejestracja: 13 lip 2008, 23:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Machu Picchu » 02 paź 2008, 14:42

Hasło 'Jezus Panem' w połączeniu z nazwą domeny 'blogaski.net' brzmi ... odrobinę niepoważnie jak dla mnie. Napisałam Ci to w księdze gości.


Pozdrowienia - Joanna
(w śnie zimowym zatem nieobecna do odwołania)

Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości