o. Polanowski z biblią w reku

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
gregorio
Posty: 348
Rejestracja: 28 mar 2008, 15:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

o. Polanowski z biblią w reku

Postautor: gregorio » 07 paź 2008, 03:01

http://libra.kpsi.pl/vd/mp3/pelan_mp3.html

polecam wszystkim, w szczegolnosci protestantom, zbior mp3 z kazaniami wyglaszanymi przez ojca Augustyna Polanowskiego. Jestem ciekaw co sadzicie o takiej hermenutyce biblijnej, stad tez bede czekal na wasze komentarze :)


http://pl.youtube.com/watch?v=miLV0o4AhE4 lento e largo

,,,Był Noe, gość co się czasem spinał. Ale uwierzył ! - i gdy szedł po gnoju, smród się już go nie imał" - czyli jak sprawic, aby interpretacja stala sie niczym fides bez ratio :D
marcin
Posty: 472
Rejestracja: 07 lut 2008, 14:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: marcin » 07 paź 2008, 08:06

haha te kilka słów jest tak wymowna że wszelki komentarz jest zbyteczny.


天主是爱
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 07 paź 2008, 08:14

Też wolałbym posłuchać ludzi którzy sie na tym znają a nie jakiegoś przebierańca...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: o. Polanowski z biblią w reku

Postautor: Lash » 07 paź 2008, 09:19

gregorio pisze:http://libra.kpsi.pl/vd/mp3/pelan_mp3.html

polecam wszystkim, w szczegolnosci protestantom, zbior mp3 z kazaniami wyglaszanymi przez ojca Augustyna Polanowskiego. Jestem ciekaw co sadzicie o takiej hermenutyce biblijnej, stad tez bede czekal na wasze komentarze :)
Niestety poza moim zasiegiem czasowo - technicznymn :(.
A czym sie charakteryzuje ta hermeneutyka


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
marcin
Posty: 472
Rejestracja: 07 lut 2008, 14:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: marcin » 07 paź 2008, 13:02

Haereticus pisze:twój komentarz jest po prostu BEZ SENSU.

to po co komentujesz?

dla nie możesz wierzyć w czerwonego wojownika Ninja z fioletowym kapeluszem i szelkami w kółeczka... tylko jeśli Grzesiek polecił do posłuchania audycje to napisz co w niej było złego albo nie pisz nic.
Jest niedorzeczne obnoszenie się ze swoją indolencją. Skąd wiesz że coś jest dobre czy złe skoro tego nie znasz. Dziwicie się że obraz protestanta to obraz fideisty, który żyje w świecie mitologii. A potem piszecie na blogach że Didache to pismo gnostyckie haha.
Gdyby Grzegorza obchodziło czy chciecie tego posłuchać zrobiłby ankiete "czy warto wysłuchać audycji.." ale Grzesiek zaznaczył że czeka na komentarze.

naprawdę, mi ręce opadają. :(


天主是爱

Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości