eioba.pl - panel dyskusyjny

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

eioba.pl - panel dyskusyjny

Postautor: Zbyszekg4 » 14 gru 2015, 08:26

Zniknąłem z forum, ale ponieważ "przyroda nie znosi próżni", to założyłem konto na tym portalu: http://www.eioba.pl/
Oto ono: http://www.eioba.pl/zbyszekg4

Zakładam ten temat, aby poinformować o takiej też możliwości aktywności w internecie... Na eioba.pl można (główne możliwości):
* publikować własne artykuły na dowolne tematy;
* publikować czyjeś artykuły (z podaniem źródła);
* komentować artykuły innych uczestników portalu;
* odpowiadać na komentarze umieszczane pod artykułem.

Kogo skupia eioba.pl? Środowisko tam skupione jest dalekie od biblijnego chrześcijaństwa, z nielicznymi wyjątkami. To raczej ludzie świeccy, często bardzo krytyczni wobec wszelkiej religii - co daje sposobność do ewangelizacji, choćby w postaci prostowania oczywistych błędów. Np. ktoś się powołał na Jan 8,41, aby "dowodzić", że Matka Jezusa z nierządu Go urodziła - bo tak tam jest napisane... [odpowiedziałem, że wobec tego niech ten ktoś w oparciu o Psalm 53 ogłosi nieistnienie Boga - bo tak tam jest napisane! Ale oczywiście dodałem potem kontekst: Głupi tak mówi...]
Śmiejecie się?! Ale takie jest myślenie ludzi, też takie - niestety... Dlatego mam zamiar tam być i działać!
Gdyby ktoś miał chęć do aktywności na eioba.pl - to zapraszam (dla tych, co nie mogą się obejść bez sporów z katolikami, to są tam odpowiednie osoby, i dyskutować sobie można...).

Pozdrawiam :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: eioba.pl - panel dyskusyjny

Postautor: Samolub » 14 gru 2015, 09:26

Aktywny jestes : D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: eioba.pl - panel dyskusyjny

Postautor: kontousunięte1 » 14 gru 2015, 11:40

Ja mam od dawna tam konto,ale kompletnie o tym zapomniałam.Raczej jednak czytałam,dyskutowałam na interesujące mnie tematy,ale swoich tekstów nie wstawiam. Te lądują w prywatnych zapiskach z hasłem, nad którym haker musiałby się trochę pomęczyć. Jak padnę /prędzej czy później/ moje zapiski zdechną wraz ze mną i tak powinno być. :D :letssin:


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: eioba.pl - panel dyskusyjny

Postautor: Zbyszekg4 » 14 gru 2015, 18:09

http://www.eioba.pl/a/4znm/strzal-w-stope-ze-straznicy = mój najnowszy artykuł pt. "Strzał w stopę ze Strażnicy"


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości