Strona 1 z 1

Forum ewangeliczne: e- protestanci

: 02 maja 2017, 22:40
autor: Velure
Kochani użytkownicy i czytacze owego, jakże wartościowego forum :-)

Zachęcam Was do odwiedzin, rejestracji i aktywnego udziału w dyskusjach na nowym forum ewangelicznym: e-protestanci.pl/index.php

Chcemy aby było ono kolejnym budującym miejscem o chrześcijańskim charakterze i służyło ku zbawieniu, zbudowaniu i pokrzepieniu wielu.
By było kolejną wyspą ratunku i ocalenia w sieci.
Dbamy o to aby panowała tam przyjazna atmosfera i dyscyplina. Chcemy unikać bezużytecznych dyskusji, sporów i kłótni o słowa, wolimy raczej skupić się na człowieku - bracie, siostrze i służyć sobie wzajemnie ku wzajemnemu zbudowaniu.

Gorąco zapraszamy i zachęcamy :)

Poniżej jeszcze raz sznurk do forum:
e-protestanci.pl/index.php

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

: 03 maja 2017, 01:43
autor: Norbi
Opis zachęcający więc kliknąłem, a tam Samolub :thumbdown:

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

: 03 maja 2017, 05:40
autor: Zbyszekg4
Norbi pisze:Opis zachęcający więc kliknąłem, a tam Samolub :thumbdown:

Otwierasz lodówkę, a tam... kotlety! :lmao: - i tak ma być! :yes:

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

: 03 maja 2017, 22:37
autor: Ian
Jakie zalety ma to forum w porownaniu z naszym? Na serwerze darmowym(?) chyba długo nie pociągnie. Tutaj tez zaczynalismy z darmowym serwerem. Starzy uzytkownicy moze pamietaja ze byly same problemy.

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

: 04 maja 2017, 00:37
autor: Velure
Ian, w swoim poście nie porównywałam naszego raczkującego forum z tym tutaj ...
Nasze jest maleńka wysepką, a tutejsze kontynentem dla poszukujących i wierzących. Miałam na myśli aby oba równolegle służyły innym, a nie działały przeciwko sobie.
Przykrym jest zaakcentowanie - mam wrażenie negatywne, że poruszamy się póki co na darmowym serwerze. Do tej pory nie mieliśmy żadnych większych problemów, ponieważ jest to stabilny serwer, dlatego nie można porównywać różnych usługodawców. Wraz z rozwojem forum oczywiście mamy w planach wykupienie serwera płatnego.

P.S. Serdeczne pozdrowienia od Samoluba :heart:
Obrazek

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

: 04 maja 2017, 17:19
autor: Ian
Velure, nie mam nic przeciwko temu forum, ale mam wrażenie że powstało z inicjatywy Samoluba, bo został wyrzucony z tego forum za nieprzestrzeganie regulaminu i nie stosowanie się do próśb moderatorów. Ale nie zamierzamy konkurować, bo to bez sensu. Tylko miejcie na uwadze, że z czasem pojawią się problemy takie jak u nas - na początku zawsze wszystko wygląda wspaniale. Potem pojawiają się różnice, nowi ludzie, również wrogowie, fałszywi bracia, afery, podziały, itd. To jest nieuniknione. Mam nadzieję, że Samolub zrozumie, że regulamin jest jednak ważny i że zasady muszą być jasno określone a kto się do nich nie stosuje, będzie ponosił konsekwencje. Jeśli nie zrobicie podziału na działy tylko dla protestantów to szybko przekształci się w polemiki (żeby nie powiedzieć - kłótnie) z katolikami. Przerabialiśmy to już w niekrótkiej historii tego forum. Pomyślcie już teraz czy usługodawca udostępni wam bazę danych forum - przyda się podczas przenosin na płatny serwer (uwierz mi że darmowe serwery nigdy nie uniosą aktywnego forum - chyba że znajdziecie jakiś sposób, np. częstą archiwizację forum na zewnętrzny serwer). Jeśli nie udostępni to będziecie zaczynali od zera.

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

: 01 cze 2017, 07:58
autor: Velure
Ianie, ponieważ Twoje słowa są skierowane w głównej mierze do Samoluba, a on nie możliwości się tutaj odnieść do nich, zamieszczam link do jego pełnej odpowiedzi :)
e-protestanci.pl/viewtopic.php?f=34&t=408

PS Kiedy Samolub może doczekać się zniesienia "kar czyścowych" za winy dokonane, w postaci orzeczonej, bezterminowej kwarantanny? :shy:
Obrazek

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

: 01 cze 2017, 10:04
autor: Ian
Dzięki Velure, ten post świetnie pokazuje z kim mamy do czynienia. Proszę by nie wklejać więcej linków do tego forum.

pytania pomoc randka