Równowaga Elvisa

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.

Twórczość Elvisa Presleya jest mi:

znana i lubiana
4
36%
znana ale nielubiana
0
Brak głosów
znana ale obojętna
7
64%
nieznana ale chętnie poznam
0
Brak głosów
nieznana i nie zamierzam poznawać
0
Brak głosów
Elvis Presley?! - a kto to??
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Równowaga Elvisa

Postautor: Zbyszekg4 » 13 sie 2019, 09:39

Zbliżająca się kolejna rocznica śmierci (na pewno przedwczesnej, bo w wieku 42 lat)
ELVISA PRESLEYA - 16 sierpnia - skłoniła mnie do przypomnienia tego artysty.

Zrobię to w następujący sposób:
✔ poprzez zaproszenie do ankiety
✔ grafikę pokazującą "równowagę Elvisa"
✔ oraz zwrócenie uwagi na mniej znany obszar jego muzycznej aktywności...

Równowaga Elvisa.png

Elvis Presley - Amazing Grace: https://youtu.be/sire_XjCQjI

Best Gospel Songs by Elvis Presley: https://youtu.be/GbVGIQIZVUU

Życzę dobrego obioru :-) i nie zapominajmy Elvisa, który wg niektórych nadal żyje...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Równowaga Elvisa

Postautor: breath » 13 sie 2019, 17:37

Zbyszekg4 pisze:Zbliżająca się kolejna rocznica śmierci (na pewno przedwczesnej, bo w wieku 42 lat)
ELVISA PRESLEYA - 16 sierpnia - skłoniła mnie do przypomnienia tego artysty.

Zrobię to w następujący sposób:
✔ poprzez zaproszenie do ankiety
✔ grafikę pokazującą "równowagę Elvisa"
✔ oraz zwrócenie uwagi na mniej znany obszar jego muzycznej aktywności...

Równowaga Elvisa.png
Elvis Presley - Amazing Grace: https://youtu.be/sire_XjCQjI

Best Gospel Songs by Elvis Presley: https://youtu.be/GbVGIQIZVUU

Życzę dobrego obioru :-) i nie zapominajmy Elvisa, który wg niektórych nadal żyje...

On w wieku 42 lat był wrakiem człowieka, otyły i bez sił.Wcześnie zakończył swój żywot wypełniony nagłą sławą, był sterowaną marionetką, przez managera, brał narkotyki, które przyczyniły się do jego śmierci.I co, teraz mamy się zachwycać tym, że śpiewał gospell?Masę ludzi to śpiewało, bo to się po prostu dobrze sprzedawało i tyle.On też to sprzedawał, więc nie rób z niego jakiegoś bohatera, bo nim nie był.Wiele nienawróconych osób, artystów śpiewa pieśni uwielbieniowe, podobnie jak pielgrzymi, idący do czarnej madonny, śpiewają też pieśni protestanckie, i spoko, ale to nic nie daje.Tak jak jemu nic nie dało zaśpiewanie paru pieśni, bo zginął, jak zginął.Nie rozumiem, czemu go tak gloryfikujesz, był ze świata i marnie zginął.


Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Równowaga Elvisa

Postautor: Albertus » 13 sie 2019, 18:07

Moim zdaniem był bardzo utalentowanym wokalistą.


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Równowaga Elvisa

Postautor: Zbyszekg4 » 13 sie 2019, 19:40

breath pisze:Nie rozumiem, czemu go tak gloryfikujesz, był ze świata i marnie zginął.

Gloryfikujesz?? - nie przesadzaj, po prostu podoba mi się to, co jako chrześcijańskie utwory po sobie zostawił.

I nie bądź taki prędki w jakimś wyrokowaniu o nim; lepiej zachować dozę, dużą dozę pokory, że się nie wie, co było w jego sercu (i każdej osoby), gdy życie kończył; a że nie był - jak to mówią - święty, to jasne, ale nie mamy powodu, aby go teraz potępiać; zostawmy to ewentualnie Panu Bogu, tak uważam...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
chwat
Posty: 1254
Rejestracja: 10 kwie 2017, 00:10
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: "...aby wszyscy stanowili jedno..."
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Równowaga Elvisa

Postautor: chwat » 07 wrz 2019, 13:30

https://www.youtube.com/watch?v=wcO-YZyK86M

"...a kiedy jestem sam, to zazwyczaj przechodzą mnie dreszcze
i prośbę mam, bym mógł ofiarować coś jeszcze.
Niech wiara w nas czyni więcej, niż Bóg się spodziewa,
a cenny czas mógł poświęcić tym, którym trzeba..."


Podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewniają urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (Iz 55, 10-11)

Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość