duży problem na forum

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

duży problem na forum

Postautor: magda » 11 lut 2016, 10:15

Na tym forum wystąpił duzy problem dwie forumowiczki się na siebie obraziły i oskarzały nie tylko tu a też na facebooku. Jedna z nich została zbanowana , mimo że napisała list do admina z przeprosinami admin tego listu nie przekazał. Ja uważam ze chrześcijanie powinni takie sprawy załatwiać inaczej i pogodzic te dwie zwaśnione strony a nie pozbywać sie jednej z nich to nie po chrześcijańsku. Teraz jedna i druga strona ma złe uczucia w sercu co do siostry w Chrystusie a tak nie ma byc , nie mozna zostawić tak tego bo pan jezus uczył inaczej

Mat 5:25 bw "Pogódź się rychło z przeciwnikiem swoim, póki jesteś z nim w drodze, aby cię przeciwnik nie podał sędziemu, a sędzia słudze, i abyś nie został wtrącony do więzienia."

Jak można stanąc przed Jezusem i nie być pogodzonym z bratem czy siostrą i mając niecheć do innego chrześcijanina w sercu. Taą sprawetrzeba załatwić dla dobra obydwu stron a zwłaszcza tej strony która odrzuca pojednanie. i myślę ze jest to rola adminów. Zamietliscie pod dywan ten konflikt to teraz pomóżcie to rozwiązać i zaprowadźcie pokój między nimi.

Mat 5:9 bw "Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Wiec czyńcie pokój


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: duży problem na forum

Postautor: Ian » 11 lut 2016, 10:25

Do którego admina?


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: duży problem na forum

Postautor: kontousunięte1 » 11 lut 2016, 10:53

Magda,ty się nie wtrącaj. Ja nareszcie zablokowałam niechciane wiadomości na Fb.To teraz poleciała do ciebie? Dalej kłamać? Dalej jątrzyć? Dalej oskarżać mnie o Bóg wie co?
Przecież dokładnie możecie sprawdzić,czy ja wczoraj doprowadziłąm do zbanowania Babci Olesi!!!???
Dowiedziałam się długo po fakcie,że andevi to Babcia Olesia! A ona mi znowu na Fb pisze,że się modli,że ja ją nienawidzę,że oczerniam u adminów!!!!,że babcia olesia to jej mama /o której sama pisała na forum,że nie ma żadnego kontaktu od lat!!!/. Do jasnej ciasnej - odwalcie się ode mnie!!!!!
Czy ja ją prześladuję?
Ja nie mam nienawiści do nikogo,ale ona niech się leczy,bo ma obsesję.
J a jej nic nie zrobiłam.Nic. Chcę tylko żeby dała mi spokój.
Nic więcej!!!!!!

Dobra,w porządku. Mam to gdzieś.
Proszę,żebyście przywrócili ją na forum.Ona na pewno jest cenna ewangelizatorką,a ja to tylko pogaduchy.
Bywajcie.
Dziękuję wszystkim serdecznie .


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: duży problem na forum

Postautor: Ian » 11 lut 2016, 11:12

Spokojnie proszę. Informuję tylko, że nie otrzymałem żadnej wiadomości z przeprosinami.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: duży problem na forum

Postautor: magda » 11 lut 2016, 11:46

kontousunięte1 ja chcę tylko żeby było po chrześcijańsku z tego co widze to ona wcale nie rozumie o co chodzi i od czego się zaczęlo , po prostu przyjmij jej przeprosiny zebyś przebaczyła po prostu i nie nosiła urazu w sercu i nie musisz przecież jaj sie zucać na szyję powiedz ze wiesz o liscie z przeprosinami i przyjmujesz ale nie chcesz wiecej kontakyu i rozkminiania tej sprawy . List ona twierdzoi że napisała IAN do ciebie i to możliwe ze go nie dostałeś bo ja napisałam listy dwa zo Zbycha i nie dostał zadnego , coś czasem szwankuje z prywatnymi wiadomościami lub nie umiemy ich wysyłać czy co , wierze jej ze taki list wysłała i ze przeprasza Wukę. Trochę za mocny ten ban na zawsze to chrzescijanka a nawet ateistów obrażających Boga nie banowaliście na wiecznosć ona mieszka w obcym kraju więc moze powinna mieć mozliwość pisania troche popolsku do nas, przemyślcie ten ban. i czasem sie chrześcijanie też poprztykaja trzeba patrzyc co w takiej sprawie mówi Pismo Świete.Był taki konflikt poważniejszy między kobietami i apostoł je upomina w liście a też prosi zeby się nimi zajeto.

Phi 4:2-3 bw "(2) Upominam Ewodię i upominam Syntychę, aby były jednomyślne w Panu. (3) Proszę także i ciebie, wierny mój towarzyszu, zajmij się nimi, wszak one dla ewangelii razem ze mną walczyły wespół z Klemensem i z innymi współpracownikami moimi, których imiona są w księdze żywota."

Myśle ze i imiona wuki i andevi są zapisane w księdze żywota i też powinnon sie jakoś to załatwicć po Bozemu


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: duży problem na forum

Postautor: konto skasowane » 11 lut 2016, 12:28

Ja tylko chcę przypomnieć, że użytkownicy forum, w tym moderatorzy i administratorzy nie są i nie mają kompetencji by być strażnikami czyjegoś życia. Są natomiast strażnikami forum i tutaj nasza rola i odpowiedzialność się zamyka. Żadna osoba nie ma prawa i nie powinna chcieć na siłę wchodzić w życie prywatne osoby, która sobie tego nie życzy. Już raz to przerobiłem na sobie tutaj na forum, i wiem, że kontousunięte1 może się czuć niesprawiedliwie prześladowana i tutaj kończy się dyskusja właściwie. Nikogo z nas myślę (mnie na pewno) nie interesuje życie osobiste użytkowników forum i ich problemy poza forum, chyba że sami zechcą mi o tym powiedzieć. Jeszcze roznoszenie prywatnych problemów przed publikę forum jest złym świadectwem dla osób, które to robią i źle o nich świadczy. Amen.


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: duży problem na forum

Postautor: magda » 11 lut 2016, 12:57

A twoja postawa jest tylko administracyjna a co z chrzescijaństwem??????
Gal 6:2 bw "Jedni drugich brzemiona noście, a tak wypełnicie zakon Chrystusowy."

Umywanie rąk to niekoniecznie chrześcijańskie , . Chyba że kontousunięte1 definitywnie nie przyjmuje przeprosin to wtedy nie ma co dyskutować
Nie zapominaj ze jesteśmy chrześcijanami i członkami ciała Chrystusa i nie możemy być tak obojętni niektóre rzeczy trzeba wyjaśniać i pomóc rozwiązać. Zwłaszcza ze nieprzebaczenie to zły bagaż na dalsze życie i trzeba pomagać braciom jak nakazuje Biblia.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: duży problem na forum

Postautor: konto skasowane » 11 lut 2016, 13:02

To jest manipulacja wersetami. Nikt z nas nie powinien wchodzić z butami w cudze życie bez przyzwolenia osób których dotyczy sprawa i koniec, to jest chrześcijaństwo właśnie, czyli poszanowanie życie prywatnego osób trzecich. Niechrześcijańskie jest natomiast brudzenie i oczernianie się przed ludźmi i dyskutowanie o prywatnych sprawach bez wyraźnej zgody.


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: duży problem na forum

Postautor: magda » 11 lut 2016, 13:18

Tu nikt jak widzisz nie rozkminia prywatnych spraw, sprawa dotyczyła forum, Ja zkładając ten temat nawet nie wspomniałam o kogo chodzi. Mam prawo zapytać o takie rzeczy i spróbować pogodzic zwasnione osoby dla ich dobra , ja nie wyciagam zadnych prywatnych spraw i nie olewam braci chrzescijan. Ale skoro takie są zwyczaje wsród forumowiczów to sie dostosuje możesz zamknąc temat jak tak chcesz.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: duży problem na forum

Postautor: Oberyn. » 11 lut 2016, 13:49

Andevi wie za co dostała bana, wysyłała adminowi jakiś list, też nie wiadomo komu. Zakłada konta, które ma jej mama. Na FB pisze o łamaniu prawa przez wykroczenia (nie do udowodnienia). Galimatias nic więcej. Nie rozstrząsajmy już tego. To sprawa prywatna. Będą chciały się pogodzić, to się pogodzą. Zamykam.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: duży problem na forum

Postautor: konto skasowane » 11 lut 2016, 13:53

Nikt nikogo nie olewa, ale forum to nie jest pralka cudzych problemów, a szczególnie że jedna z tych osób nie chce o tym dyskutować.


.

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości