Curry blake

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Krzysztof 277
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2020, 21:08
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Odszedłem od kościoła katolickiego chce iść droga Jezusa Chrystusa chce należeć do grupy ludzi którzy mówią i uczą tak jak nakazuje Pismo święte Przy opcji wybierz wyznanie ? Nawet nie wiedziałem ze tyle jest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Curry blake

Postautor: Krzysztof 277 » 25 paź 2020, 20:14

Witam co sądzicie o nauce Curry blake Dokopałem się na forach że jego nauki mogą ocierać się o okultyzm Kurcze komu ufać każdy mówi co iinego może mu zazdroszczą ludzie jego wiary że potrafi leczyć ludzi w imie Jezusa A wy co myślicie Dziękuję i pozdrawiam


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Curry blake

Postautor: KAAN » 25 paź 2020, 20:46

Typowe nauczanie charyzmatyka, to nie jest ewangelia.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
believer
Posty: 600
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:11
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: z Milczącej Planety /Thulcandra/
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Curry blake

Postautor: believer » 27 paź 2020, 20:08



"Hier stehe ich, ich kann nicht anders, Gott helfe mir, Amen" ;)
toronto blessing
Posty: 91
Rejestracja: 03 mar 2020, 16:23
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
O mnie: Joela 3,1-5
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Curry blake

Postautor: toronto blessing » 29 paź 2020, 14:32

Krzysztof 277 pisze:Witam co sądzicie o nauce Curry blake Dokopałem się na forach że jego nauki mogą ocierać się o okultyzm Kurcze komu ufać każdy mówi co iinego może mu zazdroszczą ludzie jego wiary że potrafi leczyć ludzi w imie Jezusa A wy co myślicie Dziękuję i pozdrawiam


Każde nauczanie sprawdzaj z Pismem,Jezus powiedział jakie znaki będą towarzyszyć tym którzy uwierzyli,jak masz wątpliwości pytaj Boga i proś żeby Ci pokazał,zapewniam Cie że się zdziwisz jaka rozbieżność będzie pomiędzy tym co na forach a tym co Bóg ci powie.


Zaiste, nie czyni Wszechmogący Pan nic, jeżeli nie objawił swojego planu swoim sługom, prorokom.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Curry blake

Postautor: KAAN » 29 paź 2020, 14:44

toronto blessing pisze:...Jezus powiedział jakie znaki będą towarzyszyć tym którzy uwierzyli...
Proroctwo Joela się wypełniło w czasach NT. Dzisiaj nie ma proroków, są wyłącznie fałszywi prorocy. Jedynym źródłem proroctwa jest Biblia.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości