Wspólnota

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Wspólnota

Postautor: koleżanka » 17 lut 2022, 19:35

Zaglądam tutaj bardzo rzadko, od jakiegoś czasu szukam nowej wspólnoty wierzących biblijnie. Do kościoła w Inowrocławiu przestałam uczęszczać nie czułam się tam najlepiej, pastor zaangażował się w CHWE, założycielami są nie jaki Szymon Kurylas i Cyrikas Andrzej. Wcześniej zbór w Inowrocławiu należeli do Baptystów, jednak pastor na spokojnie ich opuścił. Jeżeli chodzi o naukę tegoż kościoła to wiele ma do życzenia ich nauka, jeśli Sławek Ciesiółka nią przesiąknie to już będzie kiepsko. A dlaczego tak mówię tutaj można o nauczaniu Kurylasa przeczytać :
http://www.reformowani.info/sladami-bartlomieja-kurylaa/?fbclid=IwAR1hJ6KHWctCLy0yEtNYQVwIHurLYTVw189Dp2xYiS64NochPFHi1LnrDqA

Owszem znalazłam kościół w Bydgoszczy Kościół Baptyści Łaska reformowani wywodzi się ze Szkocji, to nie są ci Baptyści z Polski. Kwestia tylko teraz dojazdów. Proszę was o modlitwę bo naprawdę jej potrzebuję.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wspólnota

Postautor: Noemi » 17 lut 2022, 21:43

koleżanka , może spróbuj do KECH patrzę że jest w Inowrocławiu
przy ul. Dworcowa 45 nauczanie podobnie jak u Baptystów i Wolnych


Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wspólnota

Postautor: koleżanka » 18 lut 2022, 09:56

Mnie urzekli reformowani. Po za tym też bardzo związałam się ze wspólnotą w Inowrocławiu, szkoda że idą w złym kierunku.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wspólnota

Postautor: christianinroman » 19 lut 2022, 16:15

Koleżanka. A ja myślałem że ciebie urzekł CHRYSTUS.



Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości