Płaska Ziemia?

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
xxx xx
Posty: 504
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:22
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: xxx xx » 26 mar 2017, 15:36

Rembov pisze: Idę w fakty, a nie w zaparte. Skoro twierdzisz, że to była "symulacja widoku Ziemi", to poproszę o wskazanie DOWODÓW, a nie filmiku, w którym ktoś tworzy taka tezę.


Idź w zaparte, udaj że "nie widzisz". Twoja sprawa.

Czy ty w ogóle przemyślałeś ten film i komunikaty astronautów? Oni zasłonili POZOSTAŁE okna w statku, aby światło słoneczne przez nie wpadające nie uniemożliwiło wykonania zdjęć Ziemi,


Nie po to, ale po to aby uzyskać "ciemnośc kosmosu", jak tłumaczyłem.

a nie okno, przez które nagrywali film.


To okno również przesłonili częściowo -zasłoną wycięta w kształt ziemi z linią rozdzielająca dzień od nocy. W momencie odsłaniania widać, że światło bije także i z tego okienka. Co już tłumaczyłem i pokazywałem. To co pokazują jako "ziemia z odległego kosmosu" to jest pozostawione niecałkowicie przesłonięte (zasłoną imitująca kształt ziemi z linią dnia i nocy) jedno okienko przez które widać chmury i ocean pod nimi.
Ponadto Armstrong (chyba on o ile dobrze pamiętam) bezczelnie kłamie, że kamerę ma "przystawioną do okienka". Gdyby rzeczywiście tak miał przystawioną kamerę, to: 1. nie trzeba by było zasłaniać pozostałych okienek, nawet jakby przez te inne wpadało słońce (sprawdź sobie u siebie w pokoju) 2. Nie weszła by mu ręka pomiędzy kamerę, a okienko co widać na filmie.

O tym, że ten astronauta właśnie przebywa w ISS i robi "sztuczki z kulką" w stanie nieważkości, już nie pomyślałeś. :(



O tym rzeczywiście nie pomyślałem.


Z tej strony:
https://spaceplace.nasa.gov/thermosphere/en/

Znasz angielski ?
Wystarczająco. W zdaniu jak wół stoi:
Gdybyś przebywał w termosferze, byłbyś bardzo zimny, ponieważ nie ma tam wystarczającej ilości cząsteczek gazu, aby przekazać ci ciepło.

Mowa jest o przekazywaniu ciepła przez cząsteczki gazu rozgrzane do 4500 stopni Farenhaita (vide wcześniejsze zdania), więc daruj sobie bezsensowne teksty, że ten filmik na temat ogrzewania ciał za pomocą promieniowania podczerwonego cokolwiek w tym zdaniu obalił.



Trzeba było podkreślić i wytłuścić to wcześniejsze, "że byłbyś bardzo zimny, przebywając w termosferze". Ten film udowodnił, że nie byłbyś bardzo zimny, bo słońce by Cię ogrzewało. NASA, jak każdy kłamca zaplatało się w sprzeczności. Najpierw naopowiadali (pewnie jeszcze przed erą ISS), że "wiedzą", że w termosferze jest 1500 st C, potem skojarzyli, że "ISSS lata w termosferze". Więc musieli wyprodukować bezsensowne tezy, sprzeczne z prawami termodynamiki, głoszące, że "byłoby ci bardzo zimno, bo tam nie ma wielu cząstek". Nawet jeśli nie ma wielu cząstek, to jest palące słońce i praktycznie nie ma jak tracić ciepła, bo jest się w...termosie (próżnia termosfery).

Przytoczę fragment mojego wcześniejszego posta, który pominąłeś:
Tyle, że taka cząsteczka gazu siedzi na orbicie tysiące lat, a ISS zaledwie niecałe dwadzieścia.
viewtopic.php?p=522309#p522309


Facet doświadczalnie udowodnił, że żarówka 100 W ogrzewa o kilka stopni w ciągu nieco ponad dwóch minut, nawet przez próżnię.


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Rembov » 26 mar 2017, 15:59

xxx xx pisze:
Rembov pisze: Idę w fakty, a nie w zaparte. Skoro twierdzisz, że to była "symulacja widoku Ziemi", to poproszę o wskazanie DOWODÓW, a nie filmiku, w którym ktoś tworzy taka tezę.

Idź w zaparte, udaj że "nie widzisz". Twoja sprawa.

Czyli nie masz dowodów, a jedynie silną wiarę, że tak było. :D

Czy ty w ogóle przemyślałeś ten film i komunikaty astronautów? Oni zasłonili POZOSTAŁE okna w statku, aby światło słoneczne przez nie wpadające nie uniemożliwiło wykonania zdjęć Ziemi,

Nie po to, ale po to aby uzyskać "ciemnośc kosmosu", jak tłumaczyłem.

Dowód poproszę, bo moje doświadczenia, nie mówiąc już o cudzych, wskazują jasno na to, że zaciemnienie było konieczne z racji na NIEMOŻLIWOŚĆ wykonania zdjęcia słabo oświetlonego obiektu w ciemności z jasno oświetlonego pomieszczenia.

a nie okno, przez które nagrywali film.

To okno również przesłonili częściowo -zasłoną wycięta w kształt ziemi z linią rozdzielająca dzień od nocy.

Dowód poproszę, bo na tym filmie niczego takiego nie ma ani widocznego, ani wypowiedziach astronautów.

Ponadto Armstrong (chyba on o ile dobrze pamiętam) bezczelnie kłamie, że kamerę ma "przystawioną do okienka". Gdyby rzeczywiście tak miał przystawioną kamerę, to: 1. nie trzeba by było zasłaniać pozostałych okienek, nawet jakby przez te inne wpadało słońce (sprawdź sobie u siebie w pokoju)

Zadam jedno pytanie: A ty sprawdziłeś?

Okna w statkach Apollo składały się z trzech osobnych paneli szkła. To wystarczy, aby światło, które przejdzie obok kamery, wywoływało refleksy i odbicia uniemożliwiające wykonanie zdjęć.

2. Nie weszła by mu ręka pomiędzy kamerę, a okienko co widać na filmie.

O tym pogadamy jak w stanie nieważkości spróbujesz utrzymać cokolwiek przez dłuższy moment nieruchomo przyciśnięte do szyby. :D

O tym, że ten astronauta właśnie przebywa w ISS i robi "sztuczki z kulką" w stanie nieważkości, już nie pomyślałeś. :(

O tym rzeczywiście nie pomyślałem.

To przemyśl tę kwestię. Podobnie jak fakt, że tło do filmowania w technice błękitnego tła wygląda ZUPEŁNIE INACZEJ niż to, które widać na filmie z wizyty w NASA. :)


Z tej strony:
https://spaceplace.nasa.gov/thermosphere/en/

Znasz angielski ?

Wystarczająco. W zdaniu jak wół stoi:
Gdybyś przebywał w termosferze, byłbyś bardzo zimny, ponieważ nie ma tam wystarczającej ilości cząsteczek gazu, aby przekazać ci ciepło.

Mowa jest o przekazywaniu ciepła przez cząsteczki gazu rozgrzane do 4500 stopni Farenhaita (vide wcześniejsze zdania), więc daruj sobie bezsensowne teksty, że ten filmik na temat ogrzewania ciał za pomocą promieniowania podczerwonego cokolwiek w tym zdaniu obalił.

Trzeba było podkreślić i wytłuścić to wcześniejsze, "że byłbyś bardzo zimny, przebywając w termosferze".

To dalej nic nie zmienia w fakcie, że tekst odnosi się do przekazywania ciepła przez rozgrzane cząsteczki gazu, a nie promieniowanie słoneczne. Przykro mi, ale nie zmienisz tego, że twój "dowód" ma taką samą siłę obalającą tekst ze strony NASA, co stwierdzenie, że samolot nie może latać, bo statek pływa. :D

Ten film udowodnił, że nie byłbyś bardzo zimny, bo słońce by Cię ogrzewało.

Ten film pokazał wyłącznie to, że próżnia przewodzi promieniowanie podczerwone. Nic więcej. Do wykazania, że Słońce podgrzeje obiekt na orbicie ilość energii, która pada na termometr, powinna być IDENTYCZNA z tą, którą przekazuje Słońce na granicy atmosfery. Termometr zaś osłonięty takim materiałem i w takim kolorze, w jakim są zbudowane satelity czy ISS. Ewentualnie skafandry kosmiczne.

Przytoczę fragment mojego wcześniejszego posta, który pominąłeś:
Tyle, że taka cząsteczka gazu siedzi na orbicie tysiące lat, a ISS zaledwie niecałe dwadzieścia.
viewtopic.php?p=522309#p522309

Facet doświadczalnie udowodnił, że żarówka 100 W ogrzewa o kilka stopni w ciągu nieco ponad dwóch minut, nawet przez próżnię.

Tylko, że "zapomniał" podać jaka jest ilość energii, która pada na zbiorniczek termometru. :)


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
xxx xx
Posty: 504
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:22
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: xxx xx » 26 mar 2017, 16:22

Rembov pisze: Dowód poproszę, bo moje doświadczenia, nie mówiąc już o cudzych, wskazują jasno na to, że zaciemnienie było konieczne z racji na NIEMOŻLIWOŚĆ wykonania zdjęcia słabo oświetlonego obiektu w ciemności z jasno oświetlonego pomieszczenia.


Już tłumaczyłem w jednym z poprzednich postów (do Zbyszka)

Ten film pokazał wyłącznie to, że próżnia przewodzi promieniowanie podczerwone. Nic więcej.


Ej Rembov, albo jesteś mało bystry albo masz złą wolę. Facet naświetlał dwoma rodzajami żarówek. Na podczerwień i zwykłą żarówką.

Do wykazania, że Słońce podgrzeje obiekt na orbicie ilość energii, która pada na termometr, powinna być IDENTYCZNA z tą, którą przekazuje Słońce na granicy atmosfery.



Guzik prawda. Ogrzewanie postepuje aż do momentu, gdy wyrówna się utrata ciepła z przyjmowaniem ciepła. W próżni utrata bierna jest możliwa tylko przez promieniowanie cieplne. Promieniowanie cieplne w znaczącej ilości jest możliwe tylko przez ciała mocno rozgrzane (kilkaset stopni co najmniej). "Astronauci" z ISS ugotowaliby się prędko, a jeszcze prędzej ci którzy "lecieli na księżyc" przez kilka dni narażeni na ciągłe podgrzewanie przez słońce. [W filmie Apollo 13 pokazują wszystko na odwrót, wbrew logice termodynamiki]


Tylko, że "zapomniał" podać jaka jest ilość energii, która pada na zbiorniczek termometru. :)


Toż Ci podałem, że szacunkowo około 0.2-0.3 Wata na cm kwadratowy.


xxx xx
Posty: 504
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:22
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: xxx xx » 26 mar 2017, 17:44

Zbyszekg4 pisze: Zaczynając ten temat, wskazał na to właśnie wydarzenie: kosmiczna turystyka.
Ci, co takimi turystami byli, to nie pracownicy NASA, ale biznesmeni - prowadzący swoje interesy i z nich żyjący! Czy opłacało by im się wchodzić w jakieś spiski, i udawać lot w kosmos (w/w człowiek dwa razy), gdyby to była mistyfikacja?
.

Gdy się weźmie pod uwagę jakie sumy pieniędzy wyciąga NASA od otumanionych podatników na "podbój kosmosu" oraz to, że za tym wszystkim, za całym tym oszustwem (nie tylko kosmicznym, ale przekrętami wszelkiego rodzaju) stoją....bankierzy drukujący pieniądze, mający w kieszeni chyba wszystkie rządy (zadłużenie rządów u bankierów), to taka mistyfikacja może być "interesem życia".


To na tym polega bycie poważnym biznesmenem, aby się bawić w takie głupoty?... Nie przypuszczam! :-)


A może oni nie są poważni, tylko po prostu nieuczciwi, bez skrupułów, żądni szybkiego zysku ? Podobno największe pieniądze robi się na handlu bronią i narkotykami, tak przynajmniej mówią różni ludzie. Poważni ludzie się zajmują tymi "działami gospodarki", czy raczej... ludzie zdemoralizowani, bez skrupułów ? [Ale oczywiście to nieprawda, bo największe robi się w finansach, czyli na lichwie i drukowaniu pieniądza]. Zawsze znajdą się kłamcy, którzy będą kłamać jak się im zapłaci. Judasz też wziął 30 srebrników. A tu, w "biznesie kosmicznym" płacą chyba więcej.


Może ktoś powie: Ale w ten sposób zyskali oni i ich firmy "sławę"... To mało sensowne podejmowanie takiego ryzyka "sławy", gdy jest ryzyko wyjścia na jaw mistyfikacji!


A może te ich "biznesy" to tylko pralnia niemoralnie zarobionych pieniędzy?


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Zbyszekg4 » 26 mar 2017, 17:50

iksie mam dość Twojego oskarżania wszystkich i wszystkiego!!
bez odbioru


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Rembov » 26 mar 2017, 17:55

Pięćiksie, poproszę o ŹRÓDŁA merytoryczne (czyli publikacje naukowe, a nie filmiki z sieci), które potwierdzą wszystkie twoje tezy na tematy naukowe. a także DOWODY potwierdzające prawdziwość oskarżeń, które tutaj wypisujesz. Poproszę także o wskazanie wzorów i przedstawienie OBLICZEŃ, na podstawie których oszacowałeś chociażby ilość energii przekazywanej przez promiennik ciepła w doświadczeniu, które uznałeś za "dowód" na kłamstwa NASA.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: KAAN » 26 mar 2017, 18:09

Zbyszekg4 pisze:iksie mam dość Twojego oskarżania wszystkich i wszystkiego!!
bez odbioru
Pisałem że to trol :oops:


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
xxx xx
Posty: 504
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:22
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: xxx xx » 26 mar 2017, 20:10

Rembov pisze: Poproszę także o wskazanie wzorów i przedstawienie OBLICZEŃ, na podstawie których oszacowałeś chociażby ilość energii przekazywanej przez promiennik ciepła w doświadczeniu, które uznałeś za "dowód" na kłamstwa NASA.


Jeśli żarówka ma 100 W mocy, to znaczy, że promieniuje maksymalnie 100 J/sek (pomijam w zupełności wszelkie straty, to zresztą na moją niekorzyść). Gdyby to była żarówka promieniująca "naokoło", we wszystkich kierunkach, to znaczyłoby to, że cała wypromieniowana w ciągu jednej sekundy energia (100J) przechodzi w ciągu tej sekundy przez powierzchnię sfery. Sfera ma powierzchnię 4PixR^2. Z oglądnięcia filmiku oszacowałem, że odległość od włókna żarówki do termometru wynosi co najmniej 10 cm. [Facet mierzy odległość na 67 mm, ale to jest odległość od szkła żarówki do szkła klosza z próżnią, dochodzi zatem jeszcze do tych 6.7 cm odległość od szklanej obudowy żarówki do włókna i odległość od ścianek klosza do termometru pod kloszem]. Zatem powierzchnia sfery wynosi 1256 cm^2 (dla 10 cm odległości-promienia).
Tak byłoby gdyby żarówka promieniowała "naokoło". Ale żarówka, której on używa ma nieco ukierunkowane promieniowanie. Z oglądania filmiku (kąta światła z żarówki i samej żarówki) szacuję, że jest to ok. 1/4 do 1/2 przestrzeni kuli (taki wycinek przestrzeni). Czyli 1256 cm^2 trzeba podzielić przez 2-4. To daje: 314-628 cm^2 powierzchni (w odległości 10 cm) przez którą przechodzi energia 100 J w ciągu jednej sekundy. Po podzieleniu ilości energii wypromieniowanej w ciągu jednej sekundy przez powierzchnię daje to wyniki 0.16-0.32 J/cm^2 w ciągu jednej sekundy, czyli jeśli chodzi o moc jest to 0.16-0.32 W/cm^2. To jest oszacowanie, rzeczywiste wartości są niższe, bo są straty. Rozgrzewa się obudowa żarówki i jej szkło. Rozgrzewa się szklany klosz przez który światło dociera do termometru, rozgrzewa się powietrze między żarówką, a kloszem.


xxx xx
Posty: 504
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:22
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: xxx xx » 26 mar 2017, 20:22

KAAN pisze:
Zbyszekg4 pisze:iksie mam dość Twojego oskarżania wszystkich i wszystkiego!!
bez odbioru
Pisałem że to trol :oops:


I już masz zaszufladkowane. Jakie to wygodne! "Troll" i już. I już nie musisz zastanawiać się nad argumentami, bo ..."wiadomo troll". Wczoraj oglądałem ostatni odcinek Kariery Nikodema Dyzmy. Podobna sytuacja. Prezydent chce powierzyć Dyzmie misję formowania rządu. Kraj w kryzysie, tylko Dyzma może go uratować !Oszust Dyzma się zastanawia, wszyscy go namawiają, wszyscy się zachwycają Dyzmą, jaki to "wspaniały, mądry i silny człowiek". Tylko jeden hrabia "Żorż Ponimirski" mówi prawdę prosto z mostu, zaczynając się wyśmiewać z tej całej "elity", która się nie poznała na oszustwach Dyzmy. Wtedy oni (elita) są zaszokowani , padają pytania "co to jest? co to ma znaczyć?". Po czym ktoś odpowiada, że Żorż to człowiek niezrównoważony psychicznie. "Ach tak, wiadomo wariat"- mówi wysłannik prezydenta. I już wszystko wraca do normy. Wiadomo, wariat ! Jakie to wygodne, prawda ? Nie trzeba nad niczym myśleć, nie potrzeba się zastanawiać, wystarczy jedno magiczne słowo "troll". I już !
Wy kuloziemcy jesteście podobni do tej "elity" z tego filmu. NASA robi was w konia tak samo, jak tamtych robił pozorant Dyzma. A jak wam ktoś prawdę powie, to go uznajecie za "trolla" albo za "wariata".


xxx xx
Posty: 504
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:22
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: xxx xx » 26 mar 2017, 20:29

Zbyszekg4 pisze:iksie mam dość Twojego oskarżania wszystkich i wszystkiego!!
bez odbioru


To rzeczywistość ich oskarża, a nie ja. To filmy pokazywane przez NASA i słowa NASA oskarżają tych z NASA. To widoczność poza horyzont kuli, świadcząca że ziemia nie może być kulą taką, jak ją opisują oskarża tych wszystkich, którzy są zaangażowani świadomie bądź nieświadomie w to kłamstwo.


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Rembov » 26 mar 2017, 20:31

xxx xx pisze:
Rembov pisze: Poproszę także o wskazanie wzorów i przedstawienie OBLICZEŃ, na podstawie których oszacowałeś chociażby ilość energii przekazywanej przez promiennik ciepła w doświadczeniu, które uznałeś za "dowód" na kłamstwa NASA.

Jeśli żarówka

Zapomniałeś o czymś:

Pięćiksie, poproszę o ŹRÓDŁA merytoryczne (czyli publikacje naukowe, a nie filmiki z sieci), które potwierdzą wszystkie twoje tezy na tematy naukowe, a także DOWODY potwierdzające prawdziwość oskarżeń, które tutaj wypisujesz.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
St.Florian
Posty: 29
Rejestracja: 19 mar 2017, 00:52
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: St.Florian » 26 mar 2017, 20:59

Zauważcie, że xxx xx (już pomijam, że niczym nie udowadnia swoich wypowiedzi tylko wymyśla argumenty), nie odpowiada na zarzuty które są przeciwko nie ma, a nie potrafi ich obronić, ta dyskusja to faktycznie jawny trolling, niech sobie wierzy w płaską ziemie, to jego problem.

Pomijając już sztuczki NASA, z których pewnie sami członkowie mają beke oglądając te teorie spiskowe, zapytam tylko kto normalny wierzy, że sami pilocy samolotow wiedzą o płaskiej ziemi i dlatego wybierają specjalne trasy, które na globusie są niepotrzebnie wydłużane. (odpowiedziałem dlaczego tak jest wcześniej, ale iks to zignorował i pewnie dalej uważa, że tak jest naprawdę).

P.S ciekawi mnie też, że te niby oficjalne ukrywane z dawnych lat mapy płaskiej ziemi mają spłaszczone kontynenty jak by były fotografowane pod kątem, a nie mają prawdziwych rozmiarów, bliżej im jest do oficjalnej mapy, która ma przybliżone rozmiary (nieco zmniejszone np. afryka) i do tego spłaszczone w paincie, żeby można było je przedstawić na płaskiej ziemi. Nonsens, a wszystko tak naprawdę z głupiego logo ONZ.
Chyba, że płaska ziemia to jednak pólkole :lol: Poprostu nikt się nigdy nawet nie potrudził o stworzenie dokładnej mapy płaskiej ziemi co tylko degraduje te fotografie niby z oficjalnych dokumentów.


St.Florian
Posty: 29
Rejestracja: 19 mar 2017, 00:52
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: St.Florian » 26 mar 2017, 22:17

Wejdzcie sobie na instagram NASA poczytać komentarze. Te małpy płaskomózgie chodzą po całym świecie :o


xxx xx
Posty: 504
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:22
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: xxx xx » 26 mar 2017, 23:01

https://www.youtube.com/watch?v=OZcBFVC_BVk

"Małpy płaskomózgie" nie ufają NASA


Awatar użytkownika
Dzik
Posty: 974
Rejestracja: 18 lut 2011, 14:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Dzik » 26 mar 2017, 23:43

Pięćxsie nie poddawaj się.
Jak napisałem powyżej kuloziemcy odczuwają bardzo nieprzyjemne uczucie tzw dysonans poznawczy.

Dlaczego nikt z nich nie chce lub nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie
powtarzane przez ze mnie i postawione przez Georga Orwella:

Tylko dlaczego my wierzymy,że Ziemia jest okrągła?

Obrazek

Zbyszek np wierzy że ziemia jest kulą bo niby istnieje tzw turystyka kosmiczna.
otóż Zbyszku turystyka kosmiczna nie istnieje - jest to wielka mistyfikacja. Jak nie wierzysz to proszę
Obejrzyj do końca wszystkie trzy filmy:
Space Travel is a Hoax
https://www.youtube.com/watch?v=7GYW3elFs8c
Space Tourism Hoax Quick Study - Part 1
https://www.youtube.com/watch?v=7GYW3elFs8c
Space Tourism Hoax Quick Study - Part 2
https://www.youtube.com/watch?v=Chp9U7CsVaA


St.Florian pisze:Pomijając już sztuczki NASA, z których pewnie sami członkowie mają bekę oglądając te teorie spiskowe, zapytam tylko kto normalny wierzy, że sami piloci samolotów wiedzą o płaskiej ziemi i dlatego wybierają specjalne trasy, które na globusie są niepotrzebnie wydłużane. (odpowiedziałem dlaczego tak jest wcześniej, ale iks to zignorował i pewnie dalej uważa, że tak jest naprawdę).

Może trochę obrazków:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Dlaczego nigdy się nie zastanawialiście kto i jak robi zdjęcia obiektów w kosmosie?
Teraz macie odpowiedź jak powstaje zdjęcie waszej stacji ISS
(Czy naprawdę wierzycie iż pozłotka pędzą z prędkością 7,7 km/s (27 743,8 km/h) w odległości 400 km od Ziemi :-D )

Obrazek
Obrazek



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości