Jak minął Twój dzień

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Jak minął Twój dzień

Postautor: Samolub » 18 wrz 2015, 20:23

Jak w temacie


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
szajla11
Posty: 85
Rejestracja: 27 gru 2015, 22:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jak minął Twój dzień

Postautor: szajla11 » 02 sty 2016, 15:58

A twój dzień jak mija?


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jak minął Twój dzień

Postautor: kontousunięte1 » 02 sty 2016, 18:44

Ciekawy temat.Autor chce nas podpuścić na zwierzenia? ;-)
Mój dziś upływa pod znakiem robienia szalika męskiego. Uśmiejecie się.Rano poszłam z psiakiem i spotkałam jednego sąsiada, mocno starszego człowieka /tak,tak, są ludzie jeszcze starsi ode mnie :D /. Też szedł z psem,ale był taki zziębnięty,że pytam go o szalik,bo goło przy szyi miał. No i mówi,że nie ma. Wiadomo co zrobiłam,jak wróciłam do domu, zwinęłam 2 motki w jeden kłębek grubaśny,grube druty /szybciej przybywa robótki/ i robię. Jutro szalik będzie miał nowego właściciela...albo raczej właściciel szalik :oops:
A tak w ogóle to jest bardzo zimno a do tego silny wiatr,co potęguje uczucie chłodu. Niestety,ogrzewanie chodzi, aż strach się bać /rachunków-oczywiście/. :D


szajla11
Posty: 85
Rejestracja: 27 gru 2015, 22:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jak minął Twój dzień

Postautor: szajla11 » 02 sty 2016, 18:51

kontousunięte1 to ty kochana jesteś tak z serca szalik zrobiony na pewno nowy właściciel sie ucieszy :)



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości