1% na OPP - rozliczenie za 2014 rok

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: 1% na OPP - rozliczenie za 2014 rok

Postautor: Zbyszekg4 » 04 paź 2015, 17:55

magda pisze:Niestety Zbyszku właśnie dlatego zostawiam szmalec dla rządu bo razem z siostrą chciałyśmy kiedys przekazać na Afryke ale nie dało w ogóle rady wiec sie zdenerwowałam i nie daje nigdzie a takie zestawieie jest nieprawdziwe .

Magda, Ty się dobrze czujesz? Chcesz cały podatek dawać rządowi, a jednocześnie nie wierzysz w prawdziwość zestawienia przez Ministerstwo Finansów zrobione!
Śmiechu warte... :rotfl:

Ostatnio rząd mi podpadł bo zmarnowali gruuuube miliony podatników na referendum! Dlatego, jak można to dam ten 1% podatku w inne ręce!

Piszesz, że chciałyście z siostrą przekazać na Afrykę, ale nie dało w ogóle rady... Trzeba było nie przekazywać na całą Afrykę, a tylko na organizację/fundację/cokolwiek, co tam działa - a pewnie by radę dało, hej! =P

kontousunięte1, po co czekać- masz: http://www.pit.pl/emeryci-i-rencisci-ro ... opp-14528/ jest jak pisałem: sama musisz...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: 1% na OPP - rozliczenie za 2014 rok

Postautor: kontousunięte1 » 04 paź 2015, 17:59

kontousunięte1, po co czekać- masz: http://www.pit.pl/emeryci-i-rencisci-ro ... opp-14528/ jest jak pisałem: sama musisz...

Jesteś niezawodny. Dzięki piękne. Skorzystam, bez problemu. :-D


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: 1% na OPP - rozliczenie za 2014 rok

Postautor: Zbyszekg4 » 04 paź 2015, 18:20

Magdo, ponieważ Afryka jest Ci bliska, to proszę bardzo - masz gdzie pomoc kierować:
http://www.dzieciafryki.org/fundacja-na ... l#poczatek

http://www.uslyszecafryke.org/nasze-projekty/

Z wiadomej Ci listy (oczywiście nieprawdziwej, choć rządowej!), wybrałem jak widzisz te dwie OPP, które ja bym widział jako obiekt wsparcia nie tylko 1%-tem.
I już tylko nie mów, że się nie da!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: 1% na OPP - rozliczenie za 2014 rok

Postautor: magda » 04 paź 2015, 19:46

Zbyszku nie rób ze mnie niedorozwiniętej oczywiście ze chciałysmy dać na jakaś fundacje nie było to możliwe , była też zrobiona rozróba ze tak się dzieje bo inni też chcieli dać na jakieś fundacje na które sie nie dało i możliwe ze teraz jz mozna al kiedyś rok tem nie dało sie wiec dałam n na rząd cały podatek a to dlatego że mam to gdzieś nie przeskoczetych machlojek i gdzie byś nie dał dajesz złodziejaszkom wiec nie wnikam i nic nie przekazję a na zwierzeta też miałam chęć dać ale kolezanka poszła do schroniska po psa i bylo około 800 psów nie mogła sie zdecydować i posiedziała w dom z miesiac wreszcie zdecydowała że weźmie pierwszego lepszego no i jak przyszla to się okazało ze jest tylko 300 psów a gdzie te 500 ponoć trzeba usypiać jak sie nikt nie decyduje psa zabrać . To po co im jeszcze walic pieniądze do kieszeni ,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: 1% na OPP - rozliczenie za 2014 rok

Postautor: Zbyszekg4 » 05 paź 2015, 06:23

Madziu, przepraszam za żarcik niemądry.
Wiesz, skoro jakieś tam niepowodzenie tak negatywnie Cię nastawiło, to faktycznie lepiej wrzucaj wszystko do jednego rządowego worka, z którego jednak zapewne żadna złotówka nie trafi do bliskiej sercu Twojemu Afryki...
Pozdrawiam


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: 1% na OPP - rozliczenie za 2014 rok

Postautor: Zbyszekg4 » 05 paź 2015, 18:38

A tak skoro była tu mowa o rzetelności tych, co to zbiórki wszelakie (nie tylko 1% z podatku) robią, to podaję przykładową, pierwszą z brzegu informację sprzed kilku dni, ze strony mojej ulubionej Fundacji: https://www.siepomaga.pl/lolek
1300 osób się zrzuciło i serduszko Lolka naprawiło :clap:
Podobnie szczęśliwie zakończonych akcji jest "na pęczki" - wystarczy sprawdzić... i nie uogólniać, że wszyscy to tylko kradną i oszukują!
Pozdrawiam SiePomagających :-)

PS. Korekta - zmyliła mnie wzmianka o 2 października; myślałem, że to ten rok, a to było rok temu.


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości