Pomożecie?! wybrać operatora...

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: Zbyszekg4 » 16 paź 2015, 16:31

Mnie "kręci" oferta, gdzie można doładować konto i mieć je ho, ho, albo jeszcze dłużej, hej! (w Playu mam takie coś, o ile dobrzem patrzył)
A Plusie chyba też coś w tym stylu jest: http://www.plus.pl/uslugi/rok-waznosci-konta
tu: http://www.plus.pl/documents/16/5e58a9f ... 0Konta.pdf
jest cały regulamin tej oferty (zawsze czytaj co się da, aby nie iść w maliny)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: kontousunięte1 » 16 paź 2015, 16:55

Myślę,że z tej oferty skorzystam. Dowiedziałam się,że sąsiedzi też mają w Plusie i są zadowoleni.
Po niedzieli pojadę i pozałatwiam co trzeba.
Dziękuję serdecznie :thumbup: :bravojs: :flower1:


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: Zbyszekg4 » 16 paź 2015, 17:08

do usług :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
piotrus8268
Posty: 15
Rejestracja: 05 sie 2014, 15:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: piotrus8268 » 17 paź 2015, 00:37

Ta krytyka Play przez jej zasięg lekko nieuzasadniona, z racji że to sieć która udostępnia zasięg KAŻDEJ sieci w Polsce- Play, T-mobile, Plus i Orange (tylko w przypadku zasięgu Orange trzeba poprosić o podłączenie przez infolinię), i nawet jeśli nie przez automatyczny wybór telefonu, to w bardzo prosty sposób w ustawieniach można się ręcznie przełączać na każdą sieć

Jeśli chodzi o oferty na kartę to ogólnie sporo mniej opłacają się taryfy dużych operatorów, znacznie lepsze propozycje są od tych wszystkich submarek typu Njumobile, RedbullMobile, Virgin itp; od niedawna dość rewolucyjną moim zdaniem formułę oferuje fakt mobile, link: http://faktmobile.pl/oferta

Apropo Redbull Mobile i Fakt Mobile, jako że korzystają z infrastruktury Play działają na identycznej zasadzie jeśli chodzi o zasięg, i gdybym miał wybrać ofertę na kartę to bym się nie wahał i wybrał coś z tego- w moim przypadku raczej RBM ze względu na darmowy nielimitowany internet LTE

Tmobile tylko nie polecam nie przez jakość usług ale przez samą politykę firmy- mnóstwo ukrytych opłat, sprzedaż celowo prowadzona w dezorientujący sposób

Zbyszekg4 pisze:Vrijer, tak jeszcze szukam opinii i tu: http://opiniuj.pl/play-online.html są przeważnie bardzo złe


Tu chodzi nie o karty telefoniczne tylko internetowe, takie np do modemu, routera czy tableta
Myślę że Play na kartę rok ważności konta to będzie dla ciebie w porządku taryfa, a jeśli chcesz doładowywać częściej niż raz na 50 dni to polecam taryfę Formuła Play na kartę, gdzie każde doładowanie (poniżej 100 zł) przedłuża ważność konta o 50 dni; czyli też sporo a różnica polega na tym że będziesz mógł bezpłatnie kodem *188# włączyć nielimitowane darmowe połączenie i smsy w Play, czego nie ma w taryfie na rok ważności konta. Swoją drogą starter można kupić dowolny, zmiana taryfy jest bezpłatna i można ją robić nawet codziennie ;p

A opiniami nie ma się co sugerować, jak to mówią "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", na każdym forum tematy dotyczące jednej sieci zalewane są negatywnymi opiniami niezależnie co to za sieć, a naprawdę generalnie bardzo często są one bezpodstawne, nie sięgając daleko - bo w tym temacie - już masz zalew zarzutów zasięgu Play który akurat właśnie w tej kwestii w Polsce jest bezkonkurencyjny, gdyż możesz podłączyć się pod każdą sieć


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: kontousunięte1 » 17 paź 2015, 14:57

Z tymi małymi operatorami to może być prawda,ale oni chyba nie wszędzie działają i zasięg może być problemem. U nas na pewno takich firm nie ma. No i może być tak,że dziś są jutro nikt nic nie wie,a konto na wyspach "dziewiczych" i po ptakach.
Ja decyzję już podjęłam.Jak najdalej od T-mobile /masz rację-oni kantują na każdym kroku/.


Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: Czekoladowy » 17 paź 2015, 18:48

kontousunięte1, mali operatorzy korzystają z infrastruktury dużych sieci i mają taki sam zasięg, jak one.


Już raczej nie odwiedzam forum, w razie czego proszę o kontakt mailowy.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: kontousunięte1 » 17 paź 2015, 18:51

Czekoladowy, nie wiedziałam. :no: Chyba lepiej,jak w takich tematach daruję sobie wypowiedzi :S :lil-lol: :D ;)


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: Zbyszekg4 » 17 paź 2015, 20:18

piotrus8268 - dziękuję za obszerną wypowiedź :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: vanity » 17 paź 2015, 20:55

Zbyszekg4 pisze:Cennik Virgine Mobile https://virginmobile.pl/uploads/public/ ... 5.2015.pdf
29 gr za min
9 gr za SMS
Tylko czy zasięg mają dobry??


Moj kolega i siostra uzywaja tej sieci od okolo roku i chwala ( jada na poprzedniej promocyjnej taryfie czyli 19gr za minute i 6gr za sms oraz 50% bonusu od doladowania )
Z zasiegiem nie maja problemow. Kumpel przeniosl numer do nich bez zadnego problemu, a ze to bylo jego pierwsze przeniesienie w zyciu, to polegal na infolinii CMOK, ktora zachwalal za profesjonalizm.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Virgin_Mobile

Polecam Virgina, bo kazde doladowanie przedluza konto o rok, mozna zalozyc konto online i miec dostep do szczegolowych billingow, latwo mozna doladowac konto online. Korzystaja oni z nadajnikow PLAY.
Jest to potezna firma Richarda Bransona, posiadajaca m.in infrastrukture internetowa w Aglii, pociagi.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Virgin_Group

Tak wyglada konto online
Obrazek



Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: vanity » 17 paź 2015, 21:16

W Virgin opcja doladowania online zawiera duzo obslugiwanych banków, testowalem mtransfer i dziala bezproblemowo, doladowanie w kilka minut. Aktualnie mtransfer wylaczony bo mBank modernizuje system.

Obrazek

Obrazek



Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: Zbyszekg4 » 18 paź 2015, 07:54

O!, dzięki za dopowiedzenie i wyjaśnienie :)
Pójdę do Play i sobie tę ofertę wybiorę co przedłuża na rok aktywność wychodzących połączeń, po doładowaniu dowolną kwotą w zakresie 5-300 zł.
http://www.play.pl/oferta/play-karta/pl ... -waznosci/


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: kontousunięte1 » 20 paź 2015, 16:47

Stało się. Przeszłam do Plusa i faktycznie za 5 zł na rok,a każde doładowanie "do przodu".
Dla ciekawości byłam w T-mobile zapytać o stan konta /płaciłam 3 lata 25 zł/miesiąc/ i mam 3 złote na koncie. :rotfl:
Nikt nie potrafił mi powiedzieć co stało się z tak dużą ilością pieniędzy,których na pewno nie przegadałam,nie przeesemesowałam... :oops:


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: Zbyszekg4 » 20 paź 2015, 17:40

Całę 3 złote, powiadasz... Hhmmm...i na cóż to wydasz, a?!? :D


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomożecie?! wybrać operatora...

Postautor: kontousunięte1 » 20 paź 2015, 18:02

Pewnie zaproszę wszystkich forumowiczów na super-balangę. :band: Oj będzie się działo :cheerleader: :dntknw:



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości