Ile znasz języków?

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!

Ile znasz języków perfekt?

1 (polski)
4
24%
2
5
29%
3
4
24%
4
2
12%
5
1
6%
6
1
6%
7
0
Brak głosów
więcej
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 17
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ile znasz języków?

Postautor: konto skasowane » 23 paź 2015, 21:35

Generalnie uważam że największym błędem jest samousprawiedliwienie. Na komercyjnych forach można dostać nawet blokadę konta lub kary za notoryczne pisanie z błędami. Nasze forum jest bardzo delikatne pod tym względem


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ile znasz języków?

Postautor: magda » 23 paź 2015, 21:59

Ale ja na prawdę jestem tymi błędami wykończona psychicznie , czy ty myślisz ze ja tak specjalnie zlośliwie chcę to robić. Ja chcę pisać i zapomnieć ze mam taka orzyoadłosć a nie ciągle sie meczyc psychicznie poprawiac i zyć w starchu ze znów bedzie gdzieś bó=ąd.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ile znasz języków?

Postautor: konto skasowane » 23 paź 2015, 23:22

Trzeba równać w górę a nie w dół. Coś za coś. W cale nie uważam że robisz to celowo. Ale chęć poprawienia tekstu może jedynie świadczyć o tobie dobrze


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ile znasz języków?

Postautor: magda » 24 paź 2015, 02:22

Tylko że musiałabym go kilka razy poprawiać juz próbowałam i zaraz sie denerwuję i to rzucam i robię sie na siebie bardzo zła że tak wszystko mi nie idzie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ile znasz języków?

Postautor: Samolub » 24 paź 2015, 07:18

http://m.zapytaj.onet.pl/Category/002,0 ... el_II.html

Zobaczmy ile języków znal JP2 z Koscióła Romana Kotlińskiego. Oto rozmowa katoliczek

Lady Bad
Hmm ja słyszałam że około 30 no ale każdy mówi coś innego więc samu już się pogubiłam!


No oj mozna sie pogubic

Vanished
bodajże " perffekt " znał 7 . ; p


No tak "perrfekt"

honey .
ponad 10 .
skąd wiem ?
pisałam w piatek konkurs o JP 2
I to było w odp .
angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, portugalski, rosyjski, słowacki, ukraiński, włoski oraz łacina. O starogreckim nie słyszałam, ale to mozliwe.


Konkurs o JP2, skoro konkurs to tak ponad 10 bo konkurs

Contraceptive
Praktycznie wszystkie Ale biegle mówił po włosku, hiszpańsku, angielsku, francusku, niemiecku, rosyjsku oraz po łacinie.


Wszystkie tak, europejski, afrykanski, azjatycki, antarktydzki, australijski, kanadyjski, nowo zelandzki, austryjacki, szwajcarski, belgijski i czechoslowacki

♥CukierkOoOwa♥
Znał 50 jezyków a umiał pisac 7 ;)


Ooo znal 50 czytane z kartki a pisal w 7, ciekawa teoria

ejj. doma llbeNdell
duzoo ;]
prawie wszystkiee xd


No prawie wszystkie, z kartki heloł maj nejm is Wojtyla. Skad tyle jezykow i propandy skoro czytajac z kartki niekomunikatywnie mowil po angielsku. Przynajmniej przecietny Anglik nic nie rozumialby...

Zapewne znal oprocz polskiego wloski, hiszpanski I lacine. Reszte języków znal w formie podstawowej lub kilka slow ewentualnie pisali mu tekst w innym jezyku pod wymowe np bonzur, wiwa la frans =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ile znasz języków?

Postautor: magda » 24 paź 2015, 13:49

Nie wierzę że Wojtyła znał dobrze jakieś jezyki kiedyś mnie uderzyło jak słuchałam ze po francusku to w ogóle bardzo źle i wtedy pomyślałam ze nauczyli go tylko jak sie słowa odczytuje i sie nawet w tym mylił pomyslałam ze lepiej było wziać tłumacza. Wiec jeśli miałam takie myśli go słuchajac to jak znał te mniej przez niego znane.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ile znasz języków?

Postautor: Samolub » 24 paź 2015, 16:43

Ja Ci mowie Anglik nie rozumie co on mowil po angielsku z kartki.

Z Wojtyly robia luczonego, a w Polsce gdzie istnieje poczucie bycia gorszym przed zachodem Wojtyla to towar eksportowy, podwazenie tejze osoby w mediach, ksiazce to podwazenie interesu narodowego. W Polsce jest powszechna opinia że Wojtyla to dla Protestantow Swiety oraz wzor.

Także... propaganda swoje robi


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ile znasz języków?

Postautor: Samolub » 27 paź 2015, 23:50

Jan Paweł 2 znał perfect kilka albo kilkanaście języków w tym angielski?
Doprawdy, czemu więc czytając z kartki słabo się tym językiem posługuje, myli nawet wymowe prostych słów, nie mówiąc o akcencie, dykcjii czy szczegółach

https://www.youtube.com/watch?v=3-RRMXjAi-c
0:12 Here of... a może Hero of...
0:27 "diferances?"
Ghandi Hey żyj na zawsze ! Hallelujah


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Eveninger
Posty: 75
Rejestracja: 29 gru 2015, 14:36
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: EARTH
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ile znasz języków?

Postautor: Eveninger » 29 gru 2015, 16:34

Polski - 100%
Angielski - 95%
Hiszpański - 97%
Niemiecki - 80%
To takie moje "na oko" ;)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ile znasz języków?

Postautor: magda » 29 gru 2015, 19:04

No to że Polski 100% to nie prawda bo ja zgłosilłam ze zadnego języka nie znam bo nie umiem pisać w zżadmm języku.Więc musi być 99.99%


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości