Sędzia we własnej sprawie

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Sędzia we własnej sprawie

Postautor: Rembov » 04 lis 2015, 12:05

W każdym normalnym systemie prawnym istnieje zasada, że sędzia nie może sądzić w sprawach dotyczących jego samego lub osób z nim związanych (czyli na przykład rodziny). Ma to na celu uniknięcie stronniczości spowodowanej brakiem obiektywizmu.
Jak sądzicie: Czy to jest dobre?


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Sędzia we własnej sprawie

Postautor: magda » 04 lis 2015, 19:27

No dla katolików to lipa ale dla dzieci Bozych to super bo nie będziemy sądzeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sędzia we własnej sprawie

Postautor: Oberyn. » 04 lis 2015, 19:42

Oczywiście, że dobre. Skoro pytasz o taką rzecz, to znając Ciebie nie bezpodstawnie. Napisz wprost o co Ci chodzi.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Sędzia we własnej sprawie

Postautor: magda » 04 lis 2015, 20:34

No! no! Rembov , wal o co ci chodzi tak po prostu bo jak nie wiadomo o co chodzi u Rembova to zawsze chodzi o katechizm :lol: :lmao: XP ;P


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości