Przyznajcie się szczerze

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Przyznajcie się szczerze

Postautor: hmhmm » 15 gru 2015, 15:32

*Uwaga od moderacji - ten temat zostanie dzisiaj przeniesiony do sekcji STOP TEOLOGII w późnych godzinach wieczornych. Na razie pozostawiamy go z uwagi na Autora, aby nie szukał tematu i nie zakładał nowego. To jest pokój polemiczny, a temat nie nosi znamion polemiki.

Czyje posty najczęściej czytacie? Swoje własne, czy cudze?

I które osóby najbardziej lubicie czytać?
Ostatnio zmieniony 15 gru 2015, 18:21 przez MrSponge, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Notatka od moderacji


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: kontousunięte1 » 15 gru 2015, 16:19

A po co swoje własne czytać? Swój napiszę,wyślę i wio,zapominam.
Czytam posty jak leci w tematach,które mnie interesują. Zauważyłam,że nie ma dla mnie znaczenia kto pisze, ale co pisze.


Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: MrSponge » 16 gru 2015, 17:49

Zgodnie z zapowiedzią, temat został przeniesiony (z lekkim opóźnieniem ;-) ), zapraszam do dyskusji.


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: kontousunięte1 » 16 gru 2015, 18:05

Coś cieniutko z tą polemiką ;-) :-D


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: Samolub » 16 gru 2015, 18:15

Ja czasami czytam x D bo Ja Samolub


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: hmhmm » 16 gru 2015, 18:18

kontousunięte1 pisze:Coś cieniutko z tą polemiką ;-) :-D
Dziwne, żeby ktoś powiedział:
"Hej! Piszę posty jakbym pisał książkę, tylko po to, żeby je potem przeczytać i zachwycać się swoją mądrością. A potem żeby je znowu przeczytać i znowu się zachwycać. Bo czuję się wtedy jakbym hmmm... Brał udział w arystokratycznej rozmowie. Tak!" :D

To widać, jak post przypomina "Pana Tadeusza"

Aaach salony. Lords and Ladies :D

https://www.youtube.com/watch?v=YN54rd-15qU

Tak! Wytworny hotel, piękna ko... Znaczy żona, srebrna zastawa, cielęce skrzydełka. Château de Yabol w kryształowych kieliszkach. Żyć nie umierać :D


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: kontousunięte1 » 16 gru 2015, 18:21

A Samolub drogi, przyznał,że ... no wiesz. Czyli Wersal mamy :D


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: Samolub » 16 gru 2015, 18:22

Dobrze dobrze obiecujemy poprawe i bedziemy uwazniej Ciebie Hmmmm czytac :new-toy:


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: kontousunięte1 » 16 gru 2015, 18:25

:yes: :buzki: O! Brawo Samolub


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: Samolub » 16 gru 2015, 18:31

Btw. "Cielece skrzydelka"... nigdy nie kosztowalem


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: MrSponge » 16 gru 2015, 18:53

hmhmm pisze:Czyje posty najczęściej czytacie? Swoje własne, czy cudze?

Statystycznie najczęściej czytam swoje własne, kilka razy przed wysłaniem :lol:

Jeżeli chodzi o autorów postów w ogóle, to najwyżej cenię (kolejność przypadkowa):
- Lash (nie pojawia się od dawna)
- KAAN
- Pan Piernik (nie pojawia się od dawna)
- jj (nie pojawia się od dawna)
- Turretin (odszedł z forum) :cry:
- św. Tomek (odszedł z forum) :cry:
- Erazm (nie pojawia się od dawna)
- Dragonar
- Zbyszekg4 (mimo, że nie we wszystkim się zgadzamy) ;-)
- Obserwatorek (mimo, że kompletnie się nie zgadzamy) :sweet:
- Adalbertus (nie pojawia się od dawna)
- Kamil M. (mimo, że praktycznie kompletnie się nie zgadzamy)
- kruszynka ;-)
- Iv ;-)

Uffff... Tyle. XP Co to znaczy, że ich "cenię"? Znaczy to tyle, że jak tylko pojawi się post tej osoby, to zawsze go przeczytam mimo, że nie zawsze jest jakiś "meeeeega".

Na pewno jest więcej osób, które czytam, ale te wypowiadam "z głowy". :whistle:


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: hmhmm » 16 gru 2015, 19:10

Samolub pisze:Dobrze dobrze obiecujemy poprawe i bedziemy uwazniej Ciebie Hmmmm czytac :new-toy:

Nnno hahaha :D


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: kruszynka » 16 gru 2015, 21:59

Przyznam się Wam do czegoś: wchodzę sobie na forum, dajmy na to po dobie nieobecności, klikam na "nowe posty" i przeglądam je.....bez zwracania uwagi na temat, lecz na autorstwo, lub udział w rozmowie takich a nie innych osób :P Właśnie to jest impulsem do czytania.
Czy wymieniać? Może nie powinnam, by nie urazić osób pominiętych, bo na pewno o kimś zapomnę. Pamięć mam bardzo dobrą, bo krótką. Ale wymienianie ma tą zaletę, że zachęci do częstszego uczestnictwa w dyskusjach.

Zawsze czegoś się nauczę lub zbuduje mnie ooooooczywiście MrSponge, :) (proszę zwrócić uwagę, że bez mrugnięcia okiem) Fauxpas, Filip, Derko, Lash (szkoda że nieobecny), Fantomik (szkoda...) Pan Piernik, KamilM (mimo że....jak pisze MrSponge), Inquisitio, Josta, Nadrozd, Czekoladowy, Login 2 ....itd itd
Wiele jest mądrych głów i sympatycznych na tym forum, ale nie wszyscy mają w naturze łatwość wyrażania myśli, krasomówstwo, toteż nie każdy tu ma szansę do końca siebie, lub swoje poglądy wyrazić.

Hmhmm, Ciebie czytam raczej zawsze, bo mnie intrygujesz. :) Trochę trudno mi Ciebie posklejać w jakąś jednolitą całość (nie żeby to był zarzut)


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: Samolub » 16 gru 2015, 22:20

To ja mam zupelnie odwrotnie : D

Wiekszosc postow czytam pobierznie lub nie do konca bo mnie meczą.
Nie patrze na nick, ale sa osoby ktorych posty zawsze czytam do konca i analizuje je dokładnie.
Moge wymienic te osoby:

Magda, madelinka, Ian, Dzik, Hardi

Pozatym lubie rozmawiac z Efendim, Nadrozdem, Wuką, Kamilem M, hmmm, dr sky, Oberyn, Iv, andevi


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: magda » 17 gru 2015, 10:13

Dzięki samolubie że mnie czytasz , jak widac moje starrania zeby wyszukac jakąś duzą ilosśc wersetów na poparcie , bo staram się Biblię cytowacć to raczej nikomu nie odpowiada , czyli mogę już olać sleczenie nad szukaniem w Biblii bo nikogo to nic a nic nie obchodzi, czyto warto pisać jeśli ludzie omijaja twoje posty , Jakos tak jak by grochem o ścianę walić . Temat obrzydliwy i to co piszecie jest okropne pomyślcie jak tu wielu sie wypowiada i też się stara a wy pficjalnie pszecie że cenicie tylko tamtych i to tych co tu rzadko bywaja , Jest tu nas wiecej i cała reszta której nie cenicie i nie czytacie jak się czuje w tym super temaciku.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości