prośba o pomoc w rejestracji

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
MMW
Posty: 820
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:44
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

prośba o pomoc w rejestracji

Postautor: MMW » 07 paź 2016, 12:17

Witam,

chciałbym zarejestrować się na forum biblijnym, na którym NIGDY nie byłem [żadnych banów itp.], ale system nie chce aktywować konta. Czy jest ktoś, kto bywa na forum http://biblia.webd.pl/forum/index.php i może przekazać adminom mój problem? Załączam komunikat, który mam od 2 dni - link przesłany na email nie aktywował konta.

Obrazek


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: prośba o pomoc w rejestracji

Postautor: kontousunięte1 » 07 paź 2016, 14:06

MMW pisze:Witam,

chciałbym zarejestrować się na forum biblijnym, na którym NIGDY nie byłem [żadnych banów itp.], ale system nie chce aktywować konta. Czy jest ktoś, kto bywa na forum http://biblia.webd.pl/forum/index.php i może przekazać adminom mój problem? Załączam komunikat, który mam od 2 dni - link przesłany na email nie aktywował konta.

Obrazek

MMW. Ja na tamtym forum jestem od niedawna. Pamiętam, że też dość długo czekałam na aktywację. Zaraz zaloguję się i zgłoszę twój problem.
Pozdrawiam.


MMW
Posty: 820
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:44
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: prośba o pomoc w rejestracji

Postautor: MMW » 07 paź 2016, 14:19

Dzięki, podkreślam, że nigdy w życiu tam nie byłem, więc żadne bany, przebieranki, namierzanie po IP itp. nie wchodzą w grę. Za to są tematy i szczególnie jeden dział, "Sprzeczności w Biblii", które mnie zainteresowały ;)


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: prośba o pomoc w rejestracji

Postautor: kontousunięte1 » 07 paź 2016, 14:46

Tam nie chodzi o bany itp. Ja też długo czekałam. Napisałam do Anny, która jest chyba adminem lub właścicielką forum, więc myślę, że się doczekasz.
Czasami zaglądam tam, to może będzie okazja porozmawiać na podobne tematy.


MMW
Posty: 820
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:44
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: prośba o pomoc w rejestracji

Postautor: MMW » 07 paź 2016, 15:06

OK, wobec tego spokojnie czekam :)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: prośba o pomoc w rejestracji

Postautor: Samolub » 07 paź 2016, 16:15

Pewnie jak Ci aktywują Twoje posty i tak nie zostaną zaakcetowane =P


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
MMW
Posty: 820
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:44
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: prośba o pomoc w rejestracji

Postautor: MMW » 07 paź 2016, 16:54

Wbrew pozorom tam pozwalają krytykować biblijne bajkopisarstwo - dlatego właśnie tamto forum mnie zainteresowało. Ale jak zaczną kasować bez ostrzeżenia, tak jak jest przyjęte tutaj, to po prostu nie będę więcej pisał.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: prośba o pomoc w rejestracji

Postautor: Samolub » 07 paź 2016, 17:33

Są fora nawet takie gdzie mężczyźni mogą mieć jedno ostrzeżenie a kobiety pięć =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości