widzenie we śnie - wielki ucisk chrześcijan

Jak się to wszystko skończy ....
Kefas
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

widzenie we śnie - wielki ucisk chrześcijan

Postautor: Kefas » 10 lis 2013, 08:30

Witajcie,
Dzisiaj miałem niezwykły, dziwny i przerażający sen. Wydaje mi się, że miałem widzenie wielkiego ucisku.
Początek snu obfitował w obrazy tj. III wojny światowej (nasz kraj został zaatakowany przez Rosję). W trakcie wojny pojawił się na arenie międzynarodowej pewien człowiek, przywódca, polityk, który wprowadził "pokój" pomiędzy zwaśnionymi narodami. Potem widziałem obraz jak siedzi on w Jerozolimie i w pewnym momencie zaczyna prześladować chrześcijan. Widziałem okropne obrazy tortur (odcinanie części ciała "na żywca"), mające na celu wymuszenie na chrześcijanach wyrzeknięcia się wiary w Pana Jezusa. Widziałem muzułumanów dokonujących masowe egzekucje na tych, którzy nie wyparli się wiary w Pana, poprzez odcinanie nożem głów... Chrześcijanie uciekali gdzie tylko mogą, by nie dostać się w ręce władzy, ale w większości przypadków ukrycie się było niemożliwe, ponieważ oni wszystko wiedzieli, wiedzieli gdzie kto przebywa...

Zwykle nie przejmuje się tym, co mi się śni, ale ten sen był na tyle realistyczny, że musiałem Wam go Drogie Siostry i Bracia w Chrystusie opisać.


"Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem - moim jesteś!"
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 10 lis 2013, 15:16

Kefas pisze: Wydaje mi się, że miałem widzenie wielkiego ucisku.

Całkiem możliwe.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Kefas
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Kefas » 10 lis 2013, 20:07

Też mi się tak wydaje... Coś może być na rzeczy, ponieważ ok. 2 miesiące temu też miałem dziwny sen o podobnej tematyce. Widziałem jak chrześcijanie się wydają nawzajem. Widziałem moich przyjaciół, rodzinę... Widziałem jak władze mordują tych, którzy się nie wyrzekli wiary w Pana. Widziałem w tym śnie 2 rodzaje egzekucji: ścięcie oraz rozstrzelanie. Pamiętam, że bardzo się obawiałem śmierci. Wiedziałem, że mnie znajdą i rozmyślałem nad tym, którą śmiercią wolałbym umrzeć... W czasie tego rozmyślania usłyszałem potężny głos. We śnie czułem, że to Pan Jezus. Powiedział do mnie: "Piotrze, czy ty również się mnie zaprzesz?" I na tym sen się skończył...


"Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem - moim jesteś!"
azariasz
Posty: 555
Rejestracja: 20 mar 2012, 08:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: azariasz » 10 lis 2013, 21:42

Małgorzata, Kefas chyba nie zrozumiał Twojej odpowiedzi :-)


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 10 lis 2013, 22:09

azariasz pisze:Małgorzata, Kefas chyba nie zrozumiał Twojej odpowiedzi :-)

?
Potwierdziłam tylko, ze tego typu sny się zdarzają i nie neguję ich.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
azariasz
Posty: 555
Rejestracja: 20 mar 2012, 08:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: azariasz » 11 lis 2013, 08:19

oj to w takim razie ja źle zinterpretowałem. Mój błąd :-)


Polakowski
Posty: 102
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:54
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: widzenie we śnie - wielki ucisk chrześcijan

Postautor: Polakowski » 21 sty 2018, 17:04

Naoglądaliście się filmów. Brednie. Wielki ucisk będzie przede wszystkim ekonomiczny (znamię Bestii), co stopniowo rozwali chrześcijaństwo zorganizowane zmuszając do ostatecznego odstępstwa. Kary śmierci będą przy tym błahostką wobec głodu, niedożywienia i ogólnej deprywacji.


"Was Polaków nie będzie, będziecie zbierać po śmietnikach. My to wszystko mamy zaplanowane i realizujemy to krok po kroku. Nie umiecie rządzić ..."

W imieniu oraz mocą Jezusa Chrystusa, której obfitość spoczywa w Jego Wikarym Papieżu, ogłaszamy, że pogląd, iż ziemia nie jest centrum wszechświata, i że porusza się ruchem obrotowym, za absurdalny, filozoficznie fałszywy oraz błędny w wierze.

Galileo: “Wyrzekam się, przeklinam i nienawidzę błędu i herezji twierdzenia, że ziemia obraca się wokół słońca.”
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: widzenie we śnie - wielki ucisk chrześcijan

Postautor: Noemi » 21 sty 2018, 22:24

Polakowski temat bardzo stary ,a takich zgodnie z regulaminem forum nie odswiezamy



Wróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości