"Moje życie w Chrystusie"

Dział niepolemiczny.
Miejsce dla budujących artykułów lub własnych przemyśleń ukazujących stanowisko teologiczne. Tylko dla protestantów.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

"Moje życie w Chrystusie"

Postautor: kontousunięte1 » 08 wrz 2015, 10:50

Czytam niezwykłą książkę. Jest to zbiór przemyśleń charyzmatycznego kapłana prawosławnego,także proroka /wiele jego wizji dokładnie się wypełniło/, św.Jana z Kronsztadu.
Prawdziwe perełki. Myśli o duszy, o życiu, różnych sytuacjach,dużo o modlitwie,a przede wszystkim o Chrystusie, mocy i chwale Boga.
Tak sobie dozuję po kilka kartek i czuję,że oprócz Biblii, będzie to moja ulubiona lektura codzienna.
Dodam,że ten święty na Wschodzie pełni rolę taką,jak na Zachodzie Tomas de Kempis. Tego ostatniego też czytałam,ale za dużo tam,jak dla mnie, katolickości.
Polecam zainteresowanym. Książeczka niedroga,a warto ją mieć.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 08 wrz 2015, 18:46

kontousunięte1 pisze:Książeczka niedroga,a warto ją mieć


Tylko podaj tytuł i autora , czy tytuł wątku to tytuł ksiązki?


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 08 wrz 2015, 18:55

magda,
Właśnie tak. Podaję link z przykładowej księgarni. http://wydawnictwom.pl/klasyka-duchowos ... 59727.html


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 08 wrz 2015, 18:58

No to spoko ala ja nie mam czasu, z reguły to wolę audiobooki bo mogę jednocześnie coś robić. Poszukam audio.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Czytelnia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości