432 i 216 w kontekście mojego życia

Fizyka, Chemia, Matematyka, etc.
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 15 cze 2015, 20:04

Klangman, skąd wiesz, że przeczyta?


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Klangman » 15 cze 2015, 20:09

Nie wiem. Wierzę. A słyszałem, że wiara przenosi góry. Czemu by nie spróbować, hm?


U podstaw matematyki leży ludzka potrzeba kontrolowania i chronienia tego co się posiada (znalezione w Internecie)
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 15 cze 2015, 20:14

Klangman, a ja Ci radzę, zaloguj sie na tej randce chrześcijańskiej, co to masz ją na dole, albo porozglądaj się wokoło, bo życie leci straszliwie szybko. Ani się obejrzysz, a będziesz miał 50 lat ;-)
(mam niedosyt, bo nie odpowiedziałeś na najważniejsze pytanie w tym wątku...z 19.57, mniemam jednak po tytule tegoż, że jednak wyliczenia ocierają się o 432 i 216)


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Klangman » 15 cze 2015, 20:30

kruszynka pisze:
Klangman pisze:Muszę przypuszczalnie dać jej o sobie usłyszeć

No dobra. Ale jeśli Ty "wyliczasz" znalezienie jej, to wynik tych wyliczeń uznasz za prawidłowy/pomyślny jeśli będzie Twoim zdaniem "konstruktywno zadziwiający"? (a za taki uważasz wynik zobrazowany liczbami "biblijnymi?)

No chyba tak.........skoro zaskakujące 27 ....Ciebie nie zaskakuje....


Nie wyliczam znalezienia jej :) Możliwe, że miejsce spotkania ale to byłby dla mnie szok, gdyby tak było. Ona będzie wiedziała o co chodzi, gdy przeczyta. Później po prostu zadzwoni do mnie lub coś takiego. To mission impossible, ale cóż, taką mam intuicję, że mam ją podjąć. Póki co zgadza się miejsce i data odnośnie statku, który wypłynie w rejs. Misję poszukiwawczą :)


U podstaw matematyki leży ludzka potrzeba kontrolowania i chronienia tego co się posiada (znalezione w Internecie)
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 15 cze 2015, 20:40

Klangman pisze:Później po prostu zadzwoni do mnie lub coś takiego.

Naczy...podasz w książce nr telefonu?

Powiem Ci coś: jakbym nie była kruszynka to bym Cię sprała.

Piszesz fajną poezję i....to jest pomysł na książkę: zbiór poezji. Podajesz oczywiście imię i nazwisko, a tłum wielbicielek pisze. Bo dziewczyny romantyczne są. Podobno. I masz do wyboru do koloru ;-)
Serio serio.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Klangman » 15 cze 2015, 20:43

Serio :) To będzie poważny problem.Może jednak aż takiego powodzenia nie będę miał. Niemniej dzięki za miłe słowa :)

Ona ma na mnie namiary, ja na nią nie. Tak to kiedyś rozegrała :)


U podstaw matematyki leży ludzka potrzeba kontrolowania i chronienia tego co się posiada (znalezione w Internecie)
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 15 cze 2015, 20:55

Klangman pisze:Niemniej dzięki za miłe słowa


Ja nie jestem romantyczna, ale czytając:


"Pośród rozgrzanych pruchności winy"

"W przepięknych słowach kwitły anioły"

"Tam, gdzie głęboka cierpliwość korzeni."

stwierdzam, że słowa odpowiedni skomponowane mówią o czymś....niewysłowionym. Piękne. A tylko Mirona dotąd podziwiałam.

Tak że wieeeesz. Do roboty.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Klangman » 15 cze 2015, 21:07

Kiedyś jedna sympatyczna Chrześcijanka zapytała mnie czy napisałbym coś chrześcijańskiego (mam nadzieję, że dobrzeto pamiętam). Powiedziałem, że spróbuję i tak powstał ten wiersz (obudziłem się w nocy i naszło mnie na pisanie).Powiedziała, że to o nawróceniu. Jestem jej wdzięczny, bo radykalnie wpłynął na fabułę książki :)

Naprawdę dziękuję Ci za miłe słowa :)


U podstaw matematyki leży ludzka potrzeba kontrolowania i chronienia tego co się posiada (znalezione w Internecie)
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 15 cze 2015, 21:20

Klangman pisze:Powiedziała, że to o nawróceniu.

No i wszystko popsułeś ;-)
W poezji, jak i np w malarstwie unikam fabuły/treści/libretta. Interesują mnie jedynie wrażenia jakie daje dana technika....malowania pędzlem, słowem, czy brzmieniem.

A zaczęłam od reakcji na wypowiedź fauxpas i tak się to w innym kierunku potoczyło.
On zapewne pojawi się o.....00:27 :-D


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Klangman » 15 cze 2015, 21:32

Hm... malarstwo nigdy do mnie nie przemawiało. Pewnie malujesz trochę, skoro coś wiesz o technice?

Kto wie? Może tak będzie i Fauxpas wkręci Cię bezpowrotnie w 27 ;) (tak na poważnie to miej do tego dystans. Szczerze Ci mówię, że tylko dystans ratuje mnie przed "żółtymi papierami")


U podstaw matematyki leży ludzka potrzeba kontrolowania i chronienia tego co się posiada (znalezione w Internecie)
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 15 cze 2015, 21:39

Vrijer pisze: A slyszalas o Klubie 27

Słyszałaś. Ale tu.....nikt nie ćpa. Brak związku :-P


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Klangman » 15 cze 2015, 21:42

Żartowaliśmy z tego z kolegami :) Każdy po upływie 27 roku życia oddychał z ulgą ;) Ciekawe skojarzenie Vrijer :)
Cytaty z Jima i Kurta są w książce.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2015, 21:43 przez Klangman, łącznie zmieniany 1 raz.


U podstaw matematyki leży ludzka potrzeba kontrolowania i chronienia tego co się posiada (znalezione w Internecie)
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 15 cze 2015, 21:44

Klangman pisze:(tak na poważnie to miej do tego dystans.

Mam
:yes:
Ale gdybym była 27 lat młodsza.....


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Klangman » 15 cze 2015, 21:54

...to zawsze nosiłabym przy sobie kalkulator ;)


U podstaw matematyki leży ludzka potrzeba kontrolowania i chronienia tego co się posiada (znalezione w Internecie)
Awatar użytkownika
fauxpas
Posty: 3132
Rejestracja: 15 kwie 2012, 16:26
wyznanie: Reformowani Baptyści
Lokalizacja: Poznań / Szczecin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fauxpas » 15 cze 2015, 22:15

kruszynka pisze:Klangman, teraz ja:

Kruszynka: 51 lat x 365 dni x 24 h x 60 min x 60 sek = 1608336000
sumujemy cyfry: wychodzi 27 .........od pięknej liczby pierwszej do pełni

Fauxpas: 23 lata x 365 dni x 24 h x 60 min x 60 sek = 725328000
sumujemy cyfry: wychodzi 27 ................ :zhm:

I teraz proszę o komentarz, znaczy wnioski. No bo nie wiem :ermm: a cały czas serdecznie próbuję zrozumieć.


jeszcze: jeśli podzielę 1843 (liczba moich postów) przez 1799 (posty fauxpas) to wychodzi: 1,02445803, a po zsumowaniu cyfr: .............27

Umarłem! Wygrałaś internet, kruszynko! :-D
Chociaż... chyba policzyłaś posty Klangmana, a nie moje... Ale może to i jeszcze lepiej? :-D

kruszynka pisze:Ale sie podjarałam:
Odległość między Legnicą (moje miasto rodzinne) od Szczecina (miasto fauxpasa) to w linii prostej.....................270 km. Tadam :]
Odległość między Mikołowem (obecne miejsce zam) a Poznaniem (obecne kolegi) to 284,94, a po zsumowaniu tych cyfr mamy co? 27!

Umarłem x2! I jeszcze dodam od siebie, że moja mama pochodzi z Legnicy!

kruszynka pisze:
Klangman pisze:Później po prostu zadzwoni do mnie lub coś takiego.

Naczy...podasz w książce nr telefonu?

...x3

kruszynka pisze:A zaczęłam od reakcji na wypowiedź fauxpas i tak się to w innym kierunku potoczyło.
On zapewne pojawi się o.....00:27 :-D

Wybacz, nie zgraliśmy się :-P. Czar nagle prysł... ;-).
Ostatnio zmieniony 15 cze 2015, 22:24 przez fauxpas, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Nauki Ścisłe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości