Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: wybrana » 12 cze 2018, 15:21

Kitka pisze:
wybrana pisze:Odradzający się kraj.
Chrześcijańskie podejście do człowieka, rodziny, dziecka.
Można powiedzieć - Bóg, honor, ojczyzna.
A co się odradza? Faszyzm?
Pogarda dla inności - lepsze i gorsze sorty to bardzo chrześcijańskie podejście do człowieka.
Bóg, honor, ojczyzna - to hasło służy do wycierania sobie ...

Faszyzm i zagłada to nam groziła.
Ten kraj i przemysł niszczono i chciano zrobić z Polaków zniewoloną tanią siłę roboczą.
Zniszczono stocznie i wile innych zakładów przemysłowych.
Mamy szczęście, że w porę Polacy otrzeźwieli w wyborach słusznie wybrali, jak i teraz słusznie wybiorą, to co prawe i to co służy ojczyźnie i Polakom.
Tak dobrego i mądrego rządu, to chyba w historii Polski jeszcze nie było.
Faszyści to byli ci, co poprzez złodziejską reprywatyzację tysiące rodzin pozbawiło mieszkań.
Mam nadzieję, że ktoś za to odpowie łącznie z panią Gronkiewicz za takie bandziorskie działania.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: Janek » 12 cze 2018, 21:14

wybrana pisze:
Janek pisze:
wybrana pisze:Może nikt nie jest całkowicie idealny, ale takiego dobrego prezydenta to już dawno nie mieliśmy.

a co w nim takiego dobrego?

Odradzający się kraj.
Chrześcijańskie podejście do człowieka, rodziny, dziecka.
Można powiedzieć - Bóg, honor, ojczyzna.

Dzięki Andrzejowi odradza się kraj?Nie wiem czy Andrzej jest chrześcijaninem czy judaista?co takiego Andrzej zrobił dla ojczyzny?


Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: Michał » 29 sie 2018, 11:36

Ja bardzo negatywnie oceniam rząd PiS, jego posunięcia choćby co do sądownictwa, a także prezydenta Andrzeja Dudę. Zamiast wdawać się w polityczne spory wolałbym jednak podzielić się pewną refleksją. Otóż kilkanaście lat temu, jak rozmawiało się z ludźmi w zborach, to o ile w ogóle ktoś interesował się polityką, to miałem wrażenie, że domyślną opcją jest Platforma (nie liczę rozmów na forum, wiadomo że w necie UPR wtedy zawsze wygrywał). Natomiast od 2015 obserwuję pewien trend wśród wierzących. Wprawdzie jawne deklaracje poparcia dla obecnej władzy są jeszcze rzadkością, ale widać pewną co najmniej życzliwą neutralność, takie nastawienie "dajmy im szansę" było widoczne. Wydaje mi się, że wynika to z tego, że wtedy ludzie z dwóch partii centroprawicowych wybierali tę, która była mniej powiązana z Kościołem katolickim. Myślę, że do zmiany tego nastawienia (poza aferami czy po prostu zużywaniem się PO) przyczynił się też zwrot światopoglądowy PO w lewo z czasów późnego Tuska i Kopacz, może nie jakiś ogromny ale zauważalny. Ludzie widzą, że teraz jest mniej "gender" w tv, mniej przychylnie podchodzi się do aborcji czy homoseksualnego stylu życia. I doceniają to, mimo powiązań władzy z katolicyzmem. Wielu nie chce też islamskich imigrantów, a ze sprzeciwem wobec nich PiS był kojarzony. Nie wiem czy u Was w zborach/wśród wierzących znajomych też widzicie taką zmianę.
W ogóle kolonizacja opozycji przez lewicę światopoglądową to poważny problem. W zasadzie z opozycji chyba tylko PSL jest "bezpieczny" pod względem światopoglądowym. No i w sumie Kukiz, ale to raz opozycja, raz przystawka.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
tetrus
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2017, 14:27
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: tetrus » 29 wrz 2018, 17:57

Dla mnie "Andrzej Duda to obłuda". Wielu uwierzyło i dalej wierzy jego czczym gadaniu, co niestety niezbyt dobrze świadczy o inteligencji tych ludzi. Takie mamy społeczeństwo, że łatwo się je karmi pustymi obietnicami, które niemożliwe są do spełnienia, np. przewalutowanie kredytów frankowych z dnia zawarcia umowy z bankiem.


ubecki
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:21
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: ubecki » 30 wrz 2018, 17:55

Według mnie jak dotąd każdy prezydent to tylko postura w czyichś rękach, czy rządzi PIS czy PO nie wiele sie zmienai tylko ludzie na stanowiskach.


Michał Diabeł
Posty: 31
Rejestracja: 13 lut 2021, 19:07
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Co powiedzieć mam, tego nie wiem sam
Piszesz ty, piszę ja-zabawa trwa!
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: Michał Diabeł » 21 lut 2021, 21:36

Całe to pseudpaństwo jest nielegalne, nielegalna konstytucja i prezydenci...Duduś zamiast przywoływać do porządku rządzących którzy łamią nawet tą nielegalną konstytucję to woli pojeździć na nartach... Miękiszonami są wszytkie te pacynki, kiedyś potrafiliśmy siedzieć w Moskwie i pokazać gierojom gdzie ich miejsce, jak psy mają szczekać u boku Polskich panów, należy sobie jak najszybciej przypomnieć ten polski gen zwycięstwa i zlikwidować fałszywych przywódców III Republiki Polskiej!


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: KAAN » 22 lut 2021, 00:57

Czytaj regulamin, nie odświeżamy starych wątków.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: pietrobus » 09 maja 2021, 00:25

Michał Diabeł pisze:Całe to pseudpaństwo jest nielegalne, nielegalna konstytucja i prezydenci...Duduś zamiast przywoływać do porządku rządzących którzy łamią nawet tą nielegalną konstytucję to woli pojeździć na nartach... Miękiszonami są wszytkie te pacynki, kiedyś potrafiliśmy siedzieć w Moskwie i pokazać gierojom gdzie ich miejsce, jak psy mają szczekać u boku Polskich panów, należy sobie jak najszybciej przypomnieć ten polski gen zwycięstwa i zlikwidować fałszywych przywódców III Republiki Polskiej!

Która jest nielegalną?


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości