Korwin, narodowcy, Braun

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: Michał » 13 wrz 2019, 11:54

O, nie wiedziałem że Ty to Ty :D
Jesteś bardziej od Korwina czy narodowców?
Czy w ramach działalności politycznej w łonie prawicy nie oszukujmy się mocno prokatolickiej fakt Twojego protestantyzmu jest jakoś komentowany, czy dopóki jesteś "przeciw aborcji i LGBT" jesteś akceptowany, a może spotykasz się wręcz z jakimś życzliwym zainteresowaniem?


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Lord Vajler
Posty: 1001
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:21
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Wałbrzych
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: Lord Vajler » 13 wrz 2019, 16:24

Michał pisze:O, nie wiedziałem że Ty to Ty :D
Jesteś bardziej od Korwina czy narodowców?
Czy w ramach działalności politycznej w łonie prawicy nie oszukujmy się mocno prokatolickiej fakt Twojego protestantyzmu jest jakoś komentowany, czy dopóki jesteś "przeciw aborcji i LGBT" jesteś akceptowany, a może spotykasz się wręcz z jakimś życzliwym zainteresowaniem?


Działałem w KNP, potem w KORWiN (byłem przez pewien czas nawet wicerezesem okręgu wałbrzyskiego). Z powodu braku czasu zrezygnowałem z działalności w partii. Formalnie nie należę do żadnej partii politycznej. W środowisku KNP i potem KORWiN mój protestantyzm był traktowany jako coś pozytywnego (kojarzono to z protestanckim etosem pracy), choć sympatycy Brauna pewnie kręcą nosem. Dodam, że jak organizowałem manifestacje przeciw aborcji to byłem liderem wałbrzyskiej komórki wybranym przez osoby z lokalnej Młodzieży Wszechpolskiej. Zatem z tymi narodowcami nie jest tak źle.



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości