Przywódcy Kościołów Ewangelicznych przeciw LGBT+

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Lord Vajler
Posty: 1001
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:21
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Wałbrzych
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Przywódcy Kościołów Ewangelicznych przeciw LGBT+

Postautor: Lord Vajler » 11 mar 2019, 11:14

Przywódcy Kościołów Ewangelicznych skupionych w Aliansie Ewangelicznym wyrazili zaniepokojenie deklaracją LGBT+. List został skierowany do władz samorządowych. Pod listem podpisali się:

- pastor prezbiter dr Mateusz Wichary (Przewodniczący Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP)
- prezbiter Marek Kamiński (biskup Kościoła Zielonoświątkowego w RP)
- pastor Andrzej Bajeński (prezbiter naczelny biskup Kościoła Chrystusowego w RP)
- pastor Andrzej Jeziemicki (prezbiter naczelny Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w RP)
- prezbiter Cezary Komisarz (prezbiter naczelny Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan w RP)
- pastor Andrzej Nędzusiak (prezbiter naczelny Kościoła Bożego w Chrystusie)
- pastor prezbiter Henryk Skrzypkowski (zastępca przewodniczącego Rady Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP)
- pastor prezbiter Marek Głodek (członek prezydium Rady Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP)
- pastor prezbiter Marcin Górnicki (członek prezydium Rady Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP)
- pastor prezbiter Henryk Kufeld (członek rady Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP)
- pastor dr Wojciech Kowalewski (członek rady Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP)


https://obywatelenieba.pl/2019/03/11/pr ... -sie-lgbt/


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Przywódcy Kościołów Ewangelicznych przeciw LGBT+

Postautor: magda » 30 mar 2019, 11:37

No nareszcie ktoś sie sprzeciwił


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości