Marsze równości

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: KAAN » 05 sie 2019, 11:03

He.Lena pisze:Mistrzostwo świata w erystyce, manipulacji, przeinaczania...jednym słowem - pozbywania się niewygodnych. Bo chyba już wiesz, i z ulgą przyjmiesz, że wywaliłeś kolejną osobę z tego chorego forum.
I znowu szkalujesz, kąsasz i manipulujesz sytuacją, oskarżasz bezzasadnie o coś czego nie robię. Nie wywalam nikogo, chyba że daje bana trolom, albo spamerom. Nie podoba ci się ze ktoś grzech nazywa grzechem i to cię boli. Dla grzesznika mówienie że popełnia grzech jest w jego oczach obrazą, jak nie chce żeby o tym mówiono to niech nie ogłasza swojego grzechu publicznie i zamilknie, wtedy ludzie nie będą o nim wiedzieli i nie będzie komentarza. Bóg rozliczy go z tego grzechu na sądzie. Ale kiedy grzech jest promowany jako coś dobrego, naturalnego, z czym musimy się zgodzić i nie krytykować, to musi się to spotkać z właściwą oceną i napiętnowaniem. Tu jest forum protestanckie a nie chore. Ideologia swobodnego grzeszenia jest chora i temu chrześcijanie się przeciwstawiają.
Każda rozmowa z tobą jest ealeniem głową w mur.
Nie może być inaczej, grzech nie przejdzie przez mur wiary i normalności.
Okropne świadectwo wydajesz protestantyzmowi i chrześcijaństwu.
Wręcz przeciwnie, takie powinno być chrześcijaństwo - stanowcze wobec grzechu i kłamstwa.
Taki wąż niedowartościowany, który w imię własnych przekonań jest gotowy upodlić każdego.
Próbujesz obrażać, ale ja jestem do tego przyzwyczajony, za to nawet ci nie przydzielę punktu karnego, choć powinienem, żebyś nie miała argumentu, aby nie odpowiedzieć i znowu wylać wiadro pomyj za dyscyplinowanie.
Całe lewactwo, marksizm jest wymysłem węża starodawnego, jak określa szatana Słowo Boże, to co się dzieje teraz to otwarta walka sił diabelskich z Bogiem. Antychryst niedługo przyjdzie i szatan przygotowuje mu miejsce. Przeszkodą jest wiara chrześcijańska, dlatego tak krwawo rozprawia się ze swoim przeciwnikiem. Najbardziej prześladowaną grupą ludzi na świecie to chrześcijanie, co roku dziesiątki tysięcy ludzi ginie za to ze przyznają się do wiary chrześcijańskiej. Dzięki Bogu w Polsce szatan nie ma lekko, jeszcze możemy pisać w internecie to co na tym forum, może się to jednak zmienić w najbliższej przyszłości, czas sądu się zbliża.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: Noemi » 05 sie 2019, 11:04

He.Lena pisze:
KAAN pisze:
He.Lena pisze:Ja was, drodzy forumowicze, naprawdę nie rozumiem. I przyznam się, że zaczynam się bać chrześcijan. Czytając i słuchając niektórych czuję się zagrożona z powodu poglądów.
To normalne, jak wierzysz temu co wygadują w telewizji, albo wypisują w GW to można się przestraszyć normalności. Dla tego pokręconego świata normalność jest nienormalna bo zagraża istnieniu zła.
Przede wszystkim chyba w genach macie potępianie każdego, kto ośmieli się wyrazić swoje zdanie, a nie jest ono odzwierciedleniem waszego.
To co piszesz śmierdzi lewacką narracją, jak coś nie pasuje do tej ideologii to natychmiast leci oskarżenie o nienawiść, nietolerancję, faszyzm i inne takie bzdury.
Następnie macie potwornie krzywdzącą innych ludzi tendencję do dopowiadania tego, czego autor/ka wpisu nie sugeruje.
No własnie robisz to przeciwko czemu występujesz, to też metoda obecnej antykultury; ciągłe oskarżanie o najgorsze rzeczy i motywy.
Już sama nazwa, jaką się tu posługujesz: "lewacy" jest mocno obraźliwa i niesmaczna. Nie każdy, kto ma inne zdanie jest lewakiem.
To jak działasz na tym forum dokładnie odpowiada lewackiej działalności w przestrzeni publicznej, nawet to twoje święte oburzenie to stały element tej narracji.
Nie wiem jaką wizję lewacy roztaczają, bo się tym nie interesuję.
Moze się nie interesujesz ale tego słuchasz i oglądasz, bo wykazujesz taką samo argumentowanie i przejawiasz podobny sposób komentowania.
A alkoholizm, przemoc (rózga!), patologiczne rozmnażanie się itd. są domeną raczej prawicowców. I ja się z tym czujesz?
No właśnie to jest przykład lewackiego gadania. Możesz na swoim zdaniu wiele się nauczyć o lewactwie jak nie wiesz co to jest.
Nie wiem o Biedroniu nic poza tym, że rządził w Słupsku i to rządził bardzo dobrze (brat z rodziną tam mieszka i nikt złego słowa nie powie na tego człowieka). Osobiście, a żyję kikadziesiąt lat, nie znam szczęsliwych ludzi.
No pewnie, święty gej.
. O duchowości też wiemy bez bicia i dyscyplinowania.
O czym można się przekonać z twoich postów... tak to rozumiem :) .
że popieram GRZECH, ale tak tu się odbiera nawet współczucie dla odmiennych preferencji.
Tu właśnie jest twoje wychowanie duchowe; współczucie dla grzechu.
KAAN, dziwne to, że z dziećmi swoimi rozmawiasz o dewiacjach.
Moje dzieci rozmawiają ze mną o wszystkim, maja do mnie zwufanie i uzyskają odpowiedź stosownie do ich wieku.
W mojej rodzinie jakoś nie było potrzeby, bo każdy wie, że dziewczynka to dziewczynka, a chłopiec to chłopiec.
A co z tym współczuciem dla grzechu który tu eufemistycznie nazwałaś preferencją?
Mnie nie przeszkadzają ludzie o odmiennych poglądach czy preferencjach, dopóki nie epatują tego publicznie, nie nakłaniają innych do swoich poglądów i zachowań.
Mnie też nie przeszkadzają w tej sytuacji, ale grzech nazywam grzechem a nie preferencją.

O wiele bardziej jestem zbulwersowana gwałtami i wykorzystywaniem dzieci przez księży.
A bulwersuje cię to że większość wykorzystywania dzieci jest dokonywana przez ludzi o, jak to napisałaś, różnych preferencjach? Że księża są małym procentem wszystkich przypadków wykorzystywania dzieci?

Mistrzostwo świata w erystyce, manipulacji, przeinaczania...jednym słowem - pozbywania się niewygodnych. Bo chyba już wiesz, i z ulgą przyjmiesz, że wywaliłeś kolejną osobę z tego chorego forum.
Każda rozmowa z tobą jest ealeniem głową w mur. Okropne świadectwo wydajesz protestantyzmowi i chrześcijaństwu. Taki wąż niedowartościowany, który w imię własnych przekonań jest gotowy upodlić każdego.

He.Lena jeśli chcesz odejść z forum nie musisz robić tego w tak paskudny sposób, twój post świadczy przeciwko tobie


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: Riddick » 08 sie 2019, 10:12

Dlaczego jak czytam posty niektórych ludzi, to mam wrażenie, że żyją swoistym wyobrażeniem, jakoby chrześcijanie to byli ludzie bez kregoslupa, którzy przychylą się do każdego, nawet najgorszego bezeceństwa, a jak twardo stoją za moralnością Słowa Bożego, to tylko inwektywy lecą? Bo to nie pierwszy raz coś takiego widzę tutaj.


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: pietrobus » 11 sie 2019, 11:39

Więc jak dobre jest wychowanie w rodzinie katolickiej, czy protestanckiej...; Dlaczego dzieci są homoseksualistami? Może to obydwie drogi są błędne. A może nie o to chodzi. Jeżeli jest tak, Bóg, Chrystus, Duch Święty sami chcą by tak było. A my jako ten lud mamy się nauczyć z tym żyć. Jakby nie było chodzi o miłość. Czy jako ojciec, matka takiego dziecka ile jesteś w stanie dać. Z siebie swojej miłości. Może nie o to chodzi by nakazywac, załamywać a być i trwać. Nikt ci nie każe "mordować".


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;
Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: pietrobus » 11 sie 2019, 12:33

Sara pisze:Tak,to tez Słowo Boże. Bóg kazał wybić kobiety, mężczyzn i dzieci. Zrobił to z konkretnego powodu- chronił naród żydowski. Nie znaczy to, że Bóg pochwala mordowanie.Biblię trzeba czytać od początku i ze zrozumieniem, a objawienie jest progresywne. A śmierć z punktu widzenia Boga jest czym innym, niż z naszego, ludzkiego punktu widzenia. Boża sprawiedliwość to nie ludzka sprawiedliwość.Kim ty jesteś,że chcesz się kłócić z Bogiem i Jego postanowieniami?
Na czym niby ma polegać Twoja wiara i w co wierzysz? W "swojego" boga, którego ukształtowałeś sobie na swój obraz i podobieństwo? Bo tak łatwiej?
To nie TY tworzyłeś świat i NIE TY ustanawiasz prawa. Bóg może wszystko i Jego wyroki są niepodważalne. A śmierć nie jest końcem,poza tym On daje życie i On ma prawo je odbierać-kiedy chce, i jak chce. Bóg nikogo nie krzywdzi, a śmierć może być zyskiem. Co my tam wiemy...

Nie ośmielę się podważać Słowa Bożego. Nie chcę wierzyć w "swoich bogów", bo tak łatwiej i można usprawiedliwić sobie swój grzech. Nie będę "przebierać" w Biblii jak w kartoflach- to mi się podoba,a to wyrzucę do kosza.


Czytaj Pismo ze zrozumieniem, postudiuj trochę.Ofiary BYŁY POTRZEBNE,bo tylko krew zmazywała grzech. Od kiedy Jezus stał się ofiarą i przelał krew na krzyżu, ustała ofiara za grzechy ze zwierząt- bo Jego krew raz na zawsze przez wiarę oczyściła tych, którzy wierzą w Niego, od grzechów.

Żeby być zbawionym, musisz narodzić się na nowo z Ducha Chrystusowego. na razie z tego,co czytam, daleki jesteś od Boga.

Rozumiem, że z ludzi jako zwierząt również.


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: marioosh666 » 11 sie 2019, 13:13

pietrobus pisze:Więc jak dobre jest wychowanie w rodzinie katolickiej, czy protestanckiej...; Dlaczego dzieci są homoseksualistami? Może to obydwie drogi są błędne. A może nie o to chodzi. Jeżeli jest tak, Bóg, Chrystus, Duch Święty sami chcą by tak było. A my jako ten lud mamy się nauczyć z tym żyć. Jakby nie było chodzi o miłość. Czy jako ojciec, matka takiego dziecka ile jesteś w stanie dać. Z siebie swojej miłości. Może nie o to chodzi by nakazywac, załamywać a być i trwać. Nikt ci nie każe "mordować".

Czego oczekiwać w sytuacji gdy duża część katolików i protestantów zaakceptowała, że Bóg się pomylił, a homoseksualizm to jedna z opcji? W praktycznie każdym współczesnym filmie na 2 - 3 pary głównych bohaterów jedna jest męsko-męska. Do tego często dają spermę parze lesbijek i zakładają tęczową rodzinę. Nachalna propaganda od lat, wkładanie tego do głów od najmłodszych lat, moda na homoseksualizm i się dzieje. Gdybym czuł w sobie skłonności homoseksualne to nie wiem do kogo się zwrócić po pomoc. Każdy przekonuje, że jestem taki fajny.


Są ludzie i moderatorzy...
Valzer
Posty: 73
Rejestracja: 12 kwie 2019, 10:04
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: Valzer » 11 sie 2019, 16:15

Homoseksualizm to jest zaprzeczenie prawa naturalnego, które stworzył Bóg. Kiedyś, gdy Adam i Ewa poznali dobro i zło to widzieli je tak, jak widział to Bóg... a dzisiaj człowiek sam ustala co jest dobrem a co złem. Dlatego tym bardziej trzeba trwać przy Słowie w tym chorym świecie.


Łaska Pana Jezusa Chrystusa, miłość Boga i wspólnota Ducha Świętego niech będzie z wami wszystkimi. Amen.
Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: pietrobus » 11 sie 2019, 16:18

Gdyby Bóg chciał to by po jednej dziurce zrobił. Zostawił to ludziom. Wszystko się rozstrzygnie na sądzie.


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: Noemi » 11 sie 2019, 18:33

pietrobus "dziuce" co to jest


Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: pietrobus » 11 sie 2019, 18:35

Miało być dziurce. :-D

Wysłane z mojego HTC Desire 12+ przy użyciu Tapatalka


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: Noemi » 11 sie 2019, 18:49

ale po co ta dziurka , o co chodzi


Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: pietrobus » 11 sie 2019, 19:12

O wolna wolę. Jeżeli ktoś czuję, że kocha kogoś tej samej płci, nam zostaje to zaakceptować. Ja tego doświadczyłem osobiście. Rozczarowałam się, ale nic z tym nie mogłem zrobić. Została mi tylko akceptacja faktu.

Wysłane z mojego HTC Desire 12+ przy użyciu Tapatalka


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: Albertus » 11 sie 2019, 20:02

pietrobus pisze: Jeżeli ktoś czuję, że kocha kogoś tej samej płci, nam zostaje to zaakceptować.



To znaczy że powinniśmy to zaakceptować i uznać że nie jest to zboczenie?
A jak ktoś poczuje że kocha kozę? Wtedy też to zaakceptujesz?


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: pietrobus » 11 sie 2019, 20:15

Miałem ja zwyzywać, czy wpierdol spuścić? Jakie twoim zdaniem, lepsze rozwiązanie?

Wysłane z mojego HTC Desire 12+ przy użyciu Tapatalka


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;
Awatar użytkownika
chwat
Posty: 1254
Rejestracja: 10 kwie 2017, 00:10
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: "...aby wszyscy stanowili jedno..."
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Marsze równości

Postautor: chwat » 11 sie 2019, 20:28

pietrobus pisze:Jeżeli ktoś czuję, że kocha kogoś tej samej płci, nam zostaje to zaakceptować. Ja tego doświadczyłem osobiście. Rozczarowałam się, ale nic z tym nie mogłem zrobić.

Przykazanie miłości mówi o kochaniu bliźniego, bez rozróżnienia płci, co bynajmniej nie oznacza współżycia z tą osobą. Kluczowe jest prawidłowe rozumienie miłości.

Jeśli mówisz, że rozczarowałeś się kochaniem, to chyba coś nie tak z Twoją definicją miłości. Brzmi to tak, jakbyś mówił, że czegoś nie otrzymałeś. Ale miłość to nie jest branie, ale dawanie, to pragnienie dobra innej osoby, a nie dobra własnego.
Powiedz, jak pragnienie dobra drugiej osoby może być rozczarowujące?


Podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewniają urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (Iz 55, 10-11)

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości