Pomagaj klikaniem!

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 18 kwie 2012, 13:49

Tutaj tez Zbyszku madrze mowisz.


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.
(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 18 kwie 2012, 13:58

agnieszkas pisze:Tutaj tez Zbyszku madrze mowisz.

Nie chwal mnie tyle... Wzajemnie!
Miłego dnia
:papa:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 18 kwie 2012, 14:05

Zbyszekg4 pisze:
agnieszkas pisze:Tutaj tez Zbyszku madrze mowisz.

Nie chwal mnie tyle... Wzajemnie!
Miłego dnia
:papa:
ok, skoro prosisz, to nie bede Cie chwalic. Pozdrawiam.


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.

(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 18 kwie 2012, 14:35

Zbyszekg4 pisze:
Cosmo pisze:
Zbyszekg4 pisze:Młody jesteś...obyś w starości takiego g*** nie potrzebował- myślę np. o tej fundacji: http://www.polskieserce.pl/

Na pewno nie będę na tyle naiwny, żeby wierzyć że dostanę jakąs pomoc bo ktoś sobie w internecie poklikał.

Widzę, że egoizm przemawia przez Ciebie... A dlaczego masz dostać pomoc, jeśli jej potrzebować nie będziesz?

Hę? Przecież to ty zakładasz, że będę jej potrzebował, więc mówię, co w takiej sytuacji zrobię.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 18 kwie 2012, 15:15

Cosmo, po prostu nic nie rób! Nie przeszkadzaj tylko innym, skoro pomagać zamiaru nie masz...
Bywaj zdrów :papa:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 18 kwie 2012, 15:15

Protestanci beee! Nie trabia na prawo i na lewo o swoich uczynkach! :-)


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 20 kwie 2012, 05:30

makesh pisze:Protestanci beee! Nie trabia na prawo i na lewo o swoich uczynkach! :-)

Mt 5:16 bw "Tak niechaj świeci wasza światłość przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie."

Makesh, z radością będę chwalił naszego Ojca w niebie- daj mi tylko powód do tego, proszę... (w tym przypadku deklarację, że klikasz w ramach akcji charytatywnych).
:-)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 20 kwie 2012, 05:39

Zbyszekg4 pisze:
makesh pisze:Protestanci beee! Nie trabia na prawo i na lewo o swoich uczynkach! :-)

Mt 5:16 bw "Tak niechaj świeci wasza światłość przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie."

Makesh, z radością będę chwalił naszego Ojca w niebie- daj mi tylko powód do tego, proszę... (w tym przypadku deklarację, że klikasz w ramach akcji charytatywnych).
:-)

Nie klikam!
Tak czy siak cokolwiek bys nie robil cala chwala idzie do ciebie Zbyszku. Ciagle siebie promujesz i Adwentyzm.


Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 20 kwie 2012, 08:09

Zbyszekg4 pisze:Zastanawia mnie zerowa reakcja na powyższe posty... Czy to niedobra rzecz, takie klikanie?

Zastanawia mnie, po co Ci deklaracje klikania lub dlaczego łączysz brak odpowiedzi w temacie z brakiem klikania na stronce?
Niech każdy robi jak uważa. Jak ktoś chce, niech klika, jak nie chce, niech nie klika :roll:


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 20 kwie 2012, 08:49

makesh pisze:Nie klikam!
Tak czy siak cokolwiek bys nie robil cala chwala idzie do ciebie Zbyszku. Ciagle siebie promujesz i Adwentyzm.

Czyś Ty się rano w głowę walnęła?... Jaka chwała dla mnie? Jakie promowanie siebie i adwentyzmu?!?
Czy to adwentyści prowadzą tę stronę z banerami do klikania?? Nie!!!

Kobieto, o co Ci chodzi?!?? Ręce opadają, gdy się takie głupoty czyta...
Nikogo na tym forum nie mam na liście ignorowanych, ale Ty się sama prosisz tam być...
Nie, no po prostu załamałaś mnie. Z chęci informacji o takich mozliwościach pomocy, ja piszę o tym- aby ktoś miał pomoc udzielaną systematycznie, a Ty tak mnie oceniasz nisko...

Błogosławię Ci Makesh, pomimo wszystko: własnię błogosławię! [wbrew emocjom- by nie zejść do Twego poziomu].


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 20 kwie 2012, 08:57

inside pisze:
Zbyszekg4 pisze:Zastanawia mnie zerowa reakcja na powyższe posty... Czy to niedobra rzecz, takie klikanie?

Zastanawia mnie, po co Ci deklaracje klikania lub dlaczego łączysz brak odpowiedzi w temacie z brakiem klikania na stronce?
Niech każdy robi jak uważa. Jak ktoś chce, niech klika, jak nie chce, niech nie klika :roll:

Po co? Dla jednej przyczyny: BY DAĆ PRZYKŁAD, BY ZACHĘCIĆ INNYCH.
Gdy widzisz, że coś wiele osób robi (obojetnie co), i nie ma w tym nic złego, to chętniej sama się do tego przyłączysz, prawda?
Gdy nie zobaczysz innych w działaniu, to trudniej samemu się zaangażować- tak uważam, i dlatego promuję to dobre dzieło, zachęcając też do pokazania, że się to popiera.
Nie po to pokazać, aby się pochwalić, ale by zachęcić- rozumiesz?

Oczywiście nic na siłę- kto chce niech nie klika, ale czy tylko na palcach jednej ręki można zliczyć osoby z forum, które klikają? Myslę, że nie. Niech się ujawnią, aby zachecić kolejne, i może zawstydzić te osoby, które wolą pokrytykować...

Pozdrawiam i dzięki za pytanie.


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 20 kwie 2012, 09:28

Zbyszekg4 pisze:Po co? Dla jednej przyczyny: BY DAĆ PRZYKŁAD, BY ZACHĘCIĆ INNYCH.

Bierzesz pod uwagę fakt, że może nie wszyscy czują potrzebę dawania publicznych deklaracji? Może nie wszyscy chcą w ten sposób zachęcać?
Zbyszekg4 pisze:Gdy widzisz, że coś wiele osób robi (obojetnie co), i nie ma w tym nic złego, to chętniej sama się do tego przyłączysz, prawda?

Nie zawsze.
Zbyszekg4 pisze:Gdy nie zobaczysz innych w działaniu, to trudniej samemu się zaangażować- tak uważam, i dlatego promuję to dobre dzieło, zachęcając też do pokazania, że się to popiera.

To promuj, ale nie bądź nachalny, nie wciskaj tego na siłę, bo możesz zniechęcić.
I nie denerwuj się, gdy ktoś nie chce w to klikać albo uważa to za bezsens ;-)

Zbyszekg4 pisze:Nikogo na tym forum nie mam na liście ignorowanych, ale Ty się sama prosisz tam być...

Hm... w jakim celu, pisze się o tym, kogo dodajemy do listy ignorowanych?
To jest bardzo "zachęcające"...
Nie lepiej po prostu to zrobić i przemilczeć/przemyśleć/odpocząć? Bez informowania o tym całego forum...


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 20 kwie 2012, 09:28

inside pisze:
Zbyszekg4 pisze:Zastanawia mnie zerowa reakcja na powyższe posty... Czy to niedobra rzecz, takie klikanie?

Zastanawia mnie, po co Ci deklaracje klikania lub dlaczego łączysz brak odpowiedzi w temacie z brakiem klikania na stronce?
Niech każdy robi jak uważa. Jak ktoś chce, niech klika, jak nie chce, niech nie klika :roll:


Poczuc sie lepszym od tych ktorzy nie klikaja. Juz osadzil wielu mowiac ze malo kto klika.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 20 kwie 2012, 10:15

inside pisze:To promuj, ale nie bądź nachalny, nie wciskaj tego na siłę, bo możesz zniechęcić.
I nie denerwuj się, gdy ktoś nie chce w to klikać albo uważa to za bezsens

Dzięki za napomnienie- wezmę to pod uwagę.

Wiesz, mnie się wydawało czymś naturalnym, że gdy się pojawia możliwość tak mało czasochłonnej pomocy (bo ileż to czasu potrzeba by kliknąc kilka razy?), to spotka się to z bardzo pozytywnym odbiorem i promowaniem poprzez mówienie: "tak, wchodzę w to!..."; albo: "o!, już od dawna klikam..."; "znam to, popieram..."

Stosunkowo maly odzew- na tak duże forum- daje do myślenia... Dwie możliwości się pojawiają:
- albo ktoś tak ceni sobie prywatność w pomaganiu (nie krytykuję tego), że za nic nie powie, że pomaga (ważne ,że pomaga- chciaż innych nie zachęca do naśladownictwa, a szkoda tak naprawdę...) ;
-albo mało kogo to interesuje bo np. uważa to za złą rzecz, bezcelową...

Założyłem ten temat, i jestem ciekawy jego odbioru- to normalne, dlatego staram się poznać stan faktyczny. Stąd moje apele o jawność... Nie wymuszam jednak dłużej niczego by nie być posądzonym o coś.
============
A czy dobrą rzeczą- jak myślicie- było by umieszczenie na tej głównej stronie forum, małego baneru, którego kliknięcie otwiera stronę do klikania.
Tak wyglądają te banery- do wyboru: http://www.poomoc.pl/banery.php
W ten sposób forumowicze i goście mieli by mozliwość cichego zdecydowania czy klikać czy nie...
Dał by im taki baner możliwość osobistego wyboru- bez apeli z czyjeść strony, bez nachalności, bez interesowności...
Co o tym myslicie? Fantomik już o tym wie, i zastanawia się. Co mu doradzicie, Kochani?

PS. Osoby radzące coś, o ile to możliwe, niech uzasadnią swoje zdanie- to bedzie uczciwe.
Pozdrawiam :)
===========


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 20 kwie 2012, 12:19

Moze jestem dziwny ale nie mam parcia do chwalenia sié swoimi uczynkami

Jezus mowi
(16) Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.
(Ew. Mateusza 5:16, Biblia Tysiąclecia)


Gdy inni to widza niech chwalá OJCA W NIEBIE
To jest dobry uczynek dla mnie

Gdy ja cos zrobie a Chwala jest dla Ojca


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości