Pamiętacie mnie?

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 11 lis 2014, 07:31

Dawid, kopę lat! :D


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 11 lis 2014, 10:47

Witaj Dawidzie :D Niedawno jakoś wspominałam ciebie. Odzywaj się czasami, tęsknie za tymi czasami, kiedy m.in. ty byłeś na forum. Było o czym rozmawiać. Niech Pan nasz Jezus Chrystus wam Błogosławi.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 1837
Rejestracja: 04 lut 2010, 15:41
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dawid » 16 lis 2014, 19:18

Małgorzata pisze:Odzywaj się czasami, tęsknie za tymi czasami, kiedy m.in. ty byłeś na forum. Było o czym rozmawiać.

Było było :)
Niestety teraz już nie mam tak dużo czasu, żeby być bardziej aktywnym :)

Pozdrawiam :)


Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 1837
Rejestracja: 04 lut 2010, 15:41
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pamiętacie mnie?

Postautor: Dawid » 07 cze 2016, 09:19

Witam serdecznie wszystkich, a zwłaszcza tych którzy mnie pamiętają. Ostatni raz odezwałem się poltora roku temu wiec czas na update.
Razem z żoną mamy się dobrze. Nasza córka Sara również. Ponadto we wrześniu przyjdzie na świat nasza druga córka Lidia.
Cały czas wzrastamy w Panu i chcemy serdecznie wszystkich pozdrowić. Mam nadzieje ze to forum przynosi dobry owoc.

Pozdrawiam Dawid


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pamiętacie mnie?

Postautor: KAAN » 07 cze 2016, 10:48

Dawid pisze:Witam serdecznie wszystkich, a zwłaszcza tych którzy mnie pamiętają. Ostatni raz odezwałem się poltora roku temu wiec czas na update.
Razem z żoną mamy się dobrze. Nasza córka Sara również. Ponadto we wrześniu przyjdzie na świat nasza druga córka Lidia.
Cały czas wzrastamy w Panu i chcemy serdecznie wszystkich pozdrowić. Mam nadzieje ze to forum przynosi dobry owoc.

Pozdrawiam Dawid
Witaj Dawidzie :) , fajnie że pamiętasz o nas, pozdrawiam cie i życzę błogosławieństwa Bożego.
Z pewnością forum przynosi dobry owoc, bo wiem o kilku osobach które szukały społeczności wierzących z powodu tego forum, nawet dla jednej osoby forum miałoby sens, dusza ludzka jest cenna dla Boga jak krew Zbawiciela, tym bardziej dla nas każdy nawrócony powinien być cenny.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 1837
Rejestracja: 04 lut 2010, 15:41
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pamiętacie mnie?

Postautor: Dawid » 21 lip 2019, 21:17

Witam serdecznie
Postanowiłem zajrzeć tutaj kolejny raz. Ostatnio byłem tu 3 lata temu. Czy jest ktoś kto mnie pamięta ? U mnie kolejne zmiany. Mam już trzy córki. Sara, Anna oraz Elżbieta. Jestem ciekaw jak funkcjonuje forum ? Widać owoce Waszej pracy ?
Pozdrawiam wielu z Was. Jest Małgorzata? Fantomik? Lash?


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pamiętacie mnie?

Postautor: KAAN » 22 lip 2019, 00:18

Witaj znowu na forum :) , osoby o które pytasz nie udzielają się już na forum, jest spokojniej, troli gonimy z forum. Dyskusje toczą się cały czas, choć mniej "namiętnie", ale owoce widać w prywatnych wiadomościach, wynika z nich że to forum jest potrzebne; ciągle ktoś szuka pomocy duchowej.
Gratuluję córek, pięknie mieć dużo dzieci, bo możesz doczekać się sporej gromadki wnuków, ja już czekam na dziesiątego, może w tym tygodniu?..


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pamiętacie mnie?

Postautor: Michał » 21 sie 2019, 11:26

Ja pamiętam :)
Cieszę się, że Pan pobłogosławił Ci rodziną.
Cóż, ja zalogowałem się na chwilę po wielu miesiącach, nie wiem czy nie po roku i tylko 3 strony nieprzeczytanych wątków ;)
Chyba w ogóle grupy fejsbukowe itp. zabiły fora. Ale jak rok temu przeglądałem nasze, to naprawdę jest to prawdziwa kopalnia wartościowych wątków.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości