Mikołaj w zborze

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
JOHNY555
Posty: 29
Rejestracja: 01 lis 2017, 21:10
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Mikołaj w zborze

Postautor: JOHNY555 » 01 sty 2019, 06:45

Witam
w niedzielę byłem w swoim zborze na nabożeństwie i co???? zobaczyłem na ołtarzu ozdobę z MIKOŁAJEM powtarzam MIKOLAJEM!!! a zbór uważa się za charyzmatyków.
Co o tym sadzicie???? czy kult mikołaja nie będzie przeszkoda w uzdrowieniach,darach DŚ itp,itd???
W tamtym roku pastor na fejsie zmienił zdjęcie na którym pokazał siebie w czapce MIKOŁAJA,krasnala etc,powiedziałem o tym na fejsie i otrzymałem odpowiedź cytuję "równiez cie pozdrawiam" zero reakcji na zadane pytanie??
Aż zrobiłem zdjęcie tej ozdobie i rozmawiałem ze starszym zboru po tym fakcie,który zobowiązał się ten temat przedsatawic na zebraniu.Ale co wy sądzicie??


Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mikołaj w zborze

Postautor: Dziesięć panien » 02 sty 2019, 15:55

JOHNY555 pisze:Witam
w niedzielę byłem w swoim zborze na nabożeństwie i co???? zobaczyłem na ołtarzu ozdobę z MIKOŁAJEM powtarzam MIKOLAJEM!!! a zbór uważa się za charyzmatyków.
Co o tym sadzicie???? czy kult mikołaja nie będzie przeszkoda w uzdrowieniach,darach DŚ itp,itd???
W tamtym roku pastor na fejsie zmienił zdjęcie na którym pokazał siebie w czapce MIKOŁAJA,krasnala etc,powiedziałem o tym na fejsie i otrzymałem odpowiedź cytuję "równiez cie pozdrawiam" zero reakcji na zadane pytanie??
Aż zrobiłem zdjęcie tej ozdobie i rozmawiałem ze starszym zboru po tym fakcie,który zobowiązał się ten temat przedsatawic na zebraniu.Ale co wy sądzicie??


Co tam kult mikołaja skoro inne zwiedzenia nie przeszkadzają tylko nie wiem jak u ciebie więc piszę ogólnie. Piszesz o darach czy to przeszkadza. Mikołaj czy inne co się z tym wiąże to owoce wcześniejszych zaniedbań duchowych. Czym różni się kościół boży o świata dzisiejszym czasie ? A czym się nie różni trzeba by zadać pytanie. Nie duchowy jedyny kościół tylko społeczności. Skoro pastor tak ci odpisał to nie chciał się wydawać w dyskusje myśląc że z czasem zrozumiesz i będziesz tańczył jak ci zagrają. Ale nie strać tego niepokoju czy tej wrażliwości bo możesz stracić działanie Boga w twoim życiu. Kiedy będą ci umiejętnie tłumaczyć że czapeczka mikołaja to nic takiego. Przecież inne odłamy mają mochrowe berety a my swoje berety.


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;
JOHNY555
Posty: 29
Rejestracja: 01 lis 2017, 21:10
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Mikołaj w zborze

Postautor: JOHNY555 » 02 sty 2019, 19:55

Właśnie tak jak piszesz.Mówia że czapeczka to nic złego etc,i z każdym problemem tak postępują "że to nic takiego"


Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mikołaj w zborze

Postautor: Dziesięć panien » 02 sty 2019, 20:23

JOHNY555 pisze:Właśnie tak jak piszesz.Mówia że czapeczka to nic złego etc,i z każdym problemem tak postępują "że to nic takiego"


Nie wszystko powinno się pisać na forum ogólno dostępnym. Jeśli to są perły to świnie je podepczą i was rozszarpią.

Gdyby Ci chodziło po głowie odejście to nigdy tego nie czyń. Raczej bądź przykładem dla twojej społeczności. Trwaj z modlitwą i Biblią a Duch Święty cię poprowadzi. Tak miałem na sercu tak napisałem. Pozdrawiam


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości