Obumarłem i narodziłem się na nowo :-)

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Deivv
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:52
wyznanie: Protestant
O mnie: Wierzę w wieczne i nieprzemijające Prawdziwe Słowo, ziarno, chleb z nieba, jedyny pokarm żywy pokarm, którym człowiek żyje by zaspokoić głód i pragnienie bycia zbawionym przez krew Jezusa Chrystusa.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Obumarłem i narodziłem się na nowo :-)

Postautor: Deivv » 10 sty 2019, 19:09

Cześć bracia i siostry w wierze!

Uwierzyłem w Pana Jezusa Chrystusa i Duch Święty zdjął mi zasłonę z oczu i poznałem Prawdę i dziwię się jak ja mogłem być taki tępy i głupi duchowo i jestem szczęśliwy, że Pan wejrzał na mnie. Cieszę się, że uwolniłem się od głupoty głoszonej przez ludzi w długich szatach, było to bardzo trudne, bo cała moja najbliższa rodzina dalej wierzy w bajki i mity wyssane z palca, które nie posiadają fundamentu w Słowie Bożym, więc mogłem zaufać w życiu tylko Bogu. Obudziłem się, bo zawsze wierzyłem w Jezusa i w wieku 30 lat otworzyłem dla Niego drzwi, odnalazłem Go, a raczej On mi wskazał drogę tę wąską ścieżkę do wąskiej bramy, na której człowiek nie może iść na łatwiznę i zdaję sobie sprawę, że każdy sam zda rachunek za siebie przed Ojcem. Poszukuję swojego powołania, miejsca, funkcji w Kościele Pana Jezusa Chrystusa, aby wypełniać Jego wolę, bo rozumiem, że chrzest i otrzymanie nowego serca, ducha, napełnienie Duchem Świętym to dopiero początek drogi w świecie, którym jesteśmy tylko gośćmi PANA, bo cały wszechświat należy tylko do Niego, a my jako sól tej ziemi naród wybrany mamy dbać o ten świat, aby Słowo Pana Boga poznał każdy człowiek na świecie. Amen

Kto szuka ten znajdzie i zrozumie Słowo Boga, któym człowiek ma żyć i które nie jest zabawą w rytuały religijne.

Z PANEM Bogiem.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Obumarłem i narodziłem się na nowo :-)

Postautor: KAAN » 10 sty 2019, 19:57

Witaj na forum :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Obumarłem i narodziłem się na nowo :-)

Postautor: magda » 10 sty 2019, 21:09

miło że jesteś


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Obumarłem i narodziłem się na nowo :-)

Postautor: MieczDucha » 12 sty 2019, 17:44

witaj



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość