Jak nie być chorągiewką na wietrze?

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
Mychał
Posty: 38
Rejestracja: 31 paź 2015, 14:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Jak nie być chorągiewką na wietrze?

Postautor: Mychał » 15 sty 2020, 16:42

Jak wy to robicie, że trzymacie się jednej teologii i jesteście jej wierni? Ja tak nie umiem. Przeczytam jakiś artykuł katolicki i przekona, mnie już "jestem" katolikiem, przeczytam coś adwentystycznego i już "jestem" adwentystą. Jak się z tego wyleczyć?

Obecnie mogę się określić jako Zielonoświątkowiec katolicki dnia siódmego. :cry:


wyczekujący
Posty: 129
Rejestracja: 15 wrz 2018, 15:06
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jak nie być chorągiewką na wietrze?

Postautor: wyczekujący » 15 sty 2020, 17:35

Wystarczy czytanie Biblii, fajnie by było jakbyś napisał co dokładnie cię przekonuje?
Ja kiedyś byłem najpierw rzymskokatolikiem, potem starokatolikiem w swym mniemaniu a teraz jestem kim jestem.


Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, ale ja nie dam się niczemu zniewolić.
I Koryntian 6:12
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jak nie być chorągiewką na wietrze?

Postautor: Noemi » 15 sty 2020, 23:28

Mychał pisze:Jak wy to robicie, że trzymacie się jednej teologii i jesteście jej wierni? Ja tak nie umiem. Przeczytam jakiś artykuł katolicki i przekona, mnie już "jestem" katolikiem, przeczytam coś adwentystycznego i już "jestem" adwentystą. Jak się z tego wyleczyć?

Obecnie mogę się określić jako Zielonoświątkowiec katolicki dnia siódmego. :cry:

najprościej zamienić czytanie artykułów na czytanie Biblii ,skup sie na Słowie Bożym ,teologia nie jest tak bardzo potrzebna na początku drogi w szukaniu i poznawaniu Pan Boga



Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości