chrześcijańscy sportowcy

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
cycler
Posty: 384
Rejestracja: 29 cze 2008, 12:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

chrześcijańscy sportowcy

Postautor: cycler » 08 lip 2008, 15:14

www.chgk.rowery.org zapraszam do odwiedzenia tej strony ChGK-to pierwsza w Polsce chrześcijańska grupa kolarzy,startujących w wyścigach dla zawodowców.

Zapraszam do zapoznania się z tą ciekawą formą ewangelizacji. :D


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: chrześcijańscy sportowcy

Postautor: jj » 08 lip 2008, 16:00

cycler pisze:www.chgk.rowery.org zapraszam do odwiedzenia tej strony ChGK-to pierwsza w Polsce chrześcijańska grupa kolarzy,startujących w wyścigach dla zawodowców.

Zapraszam do zapoznania się z tą ciekawą formą ewangelizacji. :D

Ciekawa inicjatywa... sympatyczne. :-D


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 08 lip 2008, 16:13

Rzeczywiście ciekawe :-) Całe lata nie jeździłem na rowerze, choć ponoć tego się nie zapomina ;-)

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 08 lip 2008, 18:23

Aa..

Myślałem, że to spis chrześcijańskich sportowców.. już się chciałem wpisać 8-)


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
cycler
Posty: 384
Rejestracja: 29 cze 2008, 12:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: cycler » 08 lip 2008, 20:17

Cieszę się, że popieracie nasz entuzjazm w inicjatywie Chrześcijańskiej Grupy Kolarskiej. Proszę Was o promocję grupy w kręgach chrześcijańskich, bo przykre jest to, że istnieje chrześcijański klub kolarski a malo chrześcijan wie, że on istnieje.

Nie ukrywam, że nasza grupa istnieje dzięki hojności różnych sponsorów. Bóg prowadzi tą sytuacją tak, że mimo wielu nie sprzyjających okoliczności nasi kolarze mogą startować w wyścigach tych samych co startują zawodowcy. Niestety jednak mamy znaczniej bardziej ograniczony budżet niż zawodowe grupy kolarskie, dlatego też nasza grupa kolarska nie jest aż tak znana. Jeśli ktokolwiek z Was czuje się zmotywowany do wsparcia finansowego dla ChGK Immanuel to proszę o kontakt i udostępnimy konto.

Jestem przekonany, że każda chrześcijańska inicjatywa aby skutecznie funkcjonowała musi być wsparta przez Kościół Chrystusa.

Proszę również o modlitwy, aby Chrześcijańska Grupa Kolarska przynosiła zawsze chwałę naszemu Bogu.

Pozdrawiam


cycler
Posty: 384
Rejestracja: 29 cze 2008, 12:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: cycler » 16 sie 2008, 19:23

coś dawno nikt tu się nie odzywał? Pragnąłbym aby z ideą naszej grupy zapoznało sie jak najwięcej osób.

Pozdrawiam



Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości