o uzdrowienie

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
jazzy
Posty: 118
Rejestracja: 07 sie 2008, 17:54
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

o uzdrowienie

Postautor: jazzy » 24 wrz 2008, 12:28

Prosze was o modlitwe .
Jestem od wczoraj chory i mam problem bo we wtorek jadę z klasą do Niemiec i nie mogę być chory!


sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 24 wrz 2008, 12:33

To ja sie dolaczam do modlitwy.
P.S. moze mnie odwiedzisz przy okazji :mrgreen: ?


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 24 wrz 2008, 12:49

Zrobione


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
jazzy
Posty: 118
Rejestracja: 07 sie 2008, 17:54
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jazzy » 25 wrz 2008, 10:45

To ja sie dolaczam do modlitwy.
P.S. moze mnie odwiedzisz przy okazji :mrgreen: ?

spoko :)


jazzy
Posty: 118
Rejestracja: 07 sie 2008, 17:54
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jazzy » 25 wrz 2008, 15:19

Nie, coś z żołądkiem mam i głowa mnie cały czas boli w sumie nie wiem co to jest. Za dwie godziny idę do lekarza to się dowiem :-D


jazzy
Posty: 118
Rejestracja: 07 sie 2008, 17:54
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jazzy » 08 paź 2008, 17:55

z moim zdrowiem było troche gorzej tzn. byłem w szpitalu i nie pojechałem do niemiec.
teraz juz wiem ze to był plan Boży.Zanim tam miałem jechac Bóg mi powiedział ze niemam tam byc no i tak sie stało nie pojechałem:)
w szpitalu niepowiem było ciezko ale Bóg był ze mna i mnie uzdrowił HALLELUJAH
z tego wszystkiego sie ciesze ze tam byłem bo mogłem sie dzielic ewangelią (tylko szkoda ze nie zawsze byłem posłuszny Jezusowi).naprawde nie dla mnie były niemcy.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości